JN96AV
Malý čtverec JN96AV ve velkém čtverci JN96 – mapa, dohlednost terénu a historie závodů z tohoto čtverce.
Zeleně terén s přímou viditelností ze zvoleného bodu čtverce – středu, nebo jeho nejvyššího bodu (poloměr Země 4/3, do 300 km). Orientační – skutečné stanoviště uvnitř čtverce se může lišit.
■ zeleně vidí oba body · ■ modře jen střed · ■ oranžově jen nejvyšší bod (zisk z výstupu na vrchol) · poloměr Země 4/3, do 300 km, orientační.
Které velké čtverce se z tohoto lokátoru podařilo udělat, jak často a s kým. Podklad pro přípravu dalšího závodu.
Období 2023-10-13 – 2026-10-13 · Doložená spojení 2026-09-02 – 2026-10-07.
Z 2 kol, ve kterých odsud někdo závodil, má použitelný deník 2. Kolo bez deníku se do četnosti nepočítá ani jako neúspěch.
Málo podkladů Sledovaných kol je méně než 5 – jde o vysvětlení velikosti vzorku, ne o hranici spolehlivosti.
| Čtverec | Dosaženo v kolech | Četnost | Protistanic | Vzdálenost | Naposledy |
|---|---|---|---|---|---|
| domácí čtverec | 1 / 2 | 50 % | 2 | — | 2026-09-02 |
| Domácí čtverec – násobič platí vždy; čísla níže jsou skutečná spojení. | |||||
| 2 / 2 | 100 % | 2 | 560 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 3 | 470 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 3 | 414 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 2 | 416 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 6 | 277 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 3 | 233 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 3 | 238 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 6 | 367 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 1 | 276 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 4 | 172 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 2 | 87 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 4 | 103 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 3 | 196 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 7 | 103 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 2 | 302 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 2 | 545 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 2 | 460 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 1 | 662 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 2 | 410 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 2 | 520 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 4 | 410 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 4 | 353 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 4 | 277 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 1 | 233 km | 2026-10-07 | |
| 2 / 2 | 100 % | 1 | 384 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 2 | 605 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 384 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 289 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 603 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 172 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 520 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 2 | 367 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 559 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 662 km | 2026-10-07 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 709 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 472 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 384 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 2 | 196 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 559 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 630 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 384 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 2 | 747 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 460 km | 2026-09-02 | |
| 1 / 2 | 50 % | 1 | 630 km | 2026-09-02 | |
Četnost vychází z dostupných deníků. Nevyjadřuje pravděpodobnost spojení.
Aktivita po letech
- 145 MHz2 záznamů