JN98AH
Malý čtverec JN98AH ve velkém čtverci JN98 – mapa, dohlednost terénu a historie závodů z tohoto čtverce.
Zeleně terén s přímou viditelností ze zvoleného bodu čtverce – středu, nebo jeho nejvyššího bodu (poloměr Země 4/3, do 300 km). Orientační – skutečné stanoviště uvnitř čtverce se může lišit.
■ zeleně vidí oba body · ■ modře jen střed · ■ oranžově jen nejvyšší bod (zisk z výstupu na vrchol) · poloměr Země 4/3, do 300 km, orientační.
Které velké čtverce se z tohoto lokátoru podařilo udělat, jak často a s kým. Podklad pro přípravu dalšího závodu.
Období 2023-10-13 – 2026-10-13 · Doložená spojení 2023-10-15 – 2026-09-20.
Z 26 kol, ve kterých odsud někdo závodil, má použitelný deník 21. Kolo bez deníku se do četnosti nepočítá ani jako neúspěch.
| Čtverec | Dosaženo v kolech | Četnost | Protistanic | Vzdálenost | Naposledy |
|---|---|---|---|---|---|
| domácí čtverec | 21 / 21 | 100 % | 44 | — | 2026-09-20 |
| Domácí čtverec – násobič platí vždy; čísla níže jsou skutečná spojení. | |||||
| 21 / 21 | 100 % | 27 | 390 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 45 | 386 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 33 | 302 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 13 | 223 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 54 | 258 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 34 | 320 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 72 | 78 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 72 | 153 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 21 | 320 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 22 | 116 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 55 | 153 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 33 | 438 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 77 | 328 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 17 | 256 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 21 | 100 % | 25 | 481 km | 2026-09-20 | |
| 20 / 21 | 95 % | 12 | 429 km | 2026-09-20 | |
| 20 / 21 | 95 % | 18 | 386 km | 2026-09-20 | |
| 20 / 21 | 95 % | 6 | 383 km | 2026-09-20 | |
| 20 / 21 | 95 % | 10 | 426 km | 2026-07-19 | |
| 19 / 21 | 90 % | 8 | 751 km | 2026-09-20 | |
| 19 / 21 | 90 % | 22 | 682 km | 2026-07-19 | |
| 18 / 21 | 86 % | 11 | 213 km | 2026-09-20 | |
| 18 / 21 | 86 % | 10 | 223 km | 2026-09-20 | |
| 18 / 21 | 86 % | 15 | 616 km | 2026-07-19 | |
| 17 / 21 | 81 % | 33 | 491 km | 2026-07-19 | |
| 16 / 21 | 76 % | 9 | 529 km | 2026-07-19 | |
| 16 / 21 | 76 % | 9 | 429 km | 2026-07-19 | |
| 16 / 21 | 76 % | 3 | 417 km | 2026-07-19 | |
| 15 / 21 | 71 % | 12 | 659 km | 2026-09-20 | |
| 15 / 21 | 71 % | 4 | 539 km | 2025-10-19 | |
| 14 / 21 | 67 % | 12 | 116 km | 2025-10-19 | |
| 13 / 21 | 62 % | 5 | 256 km | 2026-07-19 | |
| 12 / 21 | 57 % | 2 | 812 km | 2026-09-20 | |
| 12 / 21 | 57 % | 10 | 370 km | 2026-09-20 | |
| 12 / 21 | 57 % | 3 | 539 km | 2026-09-20 | |
| 12 / 21 | 57 % | 7 | 570 km | 2026-07-19 | |
| 10 / 21 | 48 % | 2 | 582 km | 2025-10-19 | |
| 10 / 21 | 48 % | 4 | 481 km | 2025-09-21 | |
| 10 / 21 | 48 % | 5 | 808 km | 2025-06-15 | |
| 9 / 21 | 43 % | 9 | 563 km | 2026-07-19 | |
| 8 / 21 | 38 % | 5 | 241 km | 2026-09-20 | |
| 8 / 21 | 38 % | 8 | 696 km | 2025-09-21 | |
| 7 / 21 | 33 % | 3 | 891 km | 2025-10-19 | |
| 6 / 21 | 29 % | 4 | 328 km | 2025-09-21 | |
| 6 / 21 | 29 % | 3 | 258 km | 2025-08-17 | |
| 5 / 21 | 24 % | 5 | 671 km | 2025-10-19 | |
| 5 / 21 | 24 % | 8 | 302 km | 2025-09-21 | |
| 4 / 21 | 19 % | 2 | 383 km | 2026-07-19 | |
| 4 / 21 | 19 % | 1 | 760 km | 2026-07-19 | |
| 4 / 21 | 19 % | 3 | 677 km | 2026-07-19 | |
| 4 / 21 | 19 % | 3 | 677 km | 2025-09-21 | |
| 4 / 21 | 19 % | 4 | 213 km | 2025-08-17 | |
| 4 / 21 | 19 % | 4 | 529 km | 2025-07-20 | |
| 4 / 21 | 19 % | 3 | 517 km | 2025-07-20 | |
| 4 / 21 | 19 % | 4 | 241 km | 2025-05-18 | |
| 3 / 21 | 14 % | 2 | 570 km | 2026-09-20 | |
| 3 / 21 | 14 % | 3 | 665 km | 2026-07-19 | |
| 3 / 21 | 14 % | 2 | 871 km | 2025-10-19 | |
| 3 / 21 | 14 % | 3 | 736 km | 2025-09-21 | |
| 3 / 21 | 14 % | 2 | 491 km | 2025-09-21 | |
| 3 / 21 | 14 % | 2 | 426 km | 2025-06-15 | |
| 3 / 21 | 14 % | 2 | 506 km | 2025-04-20 | |
| 3 / 21 | 14 % | 1 | 659 km | 2024-05-19 | |
| 2 / 21 | 10 % | 2 | 686 km | 2026-09-20 | |
| 2 / 21 | 10 % | 3 | 760 km | 2026-07-19 | |
| 2 / 21 | 10 % | 2 | 792 km | 2026-07-19 | |
| 2 / 21 | 10 % | 2 | 517 km | 2025-09-21 | |
| 2 / 21 | 10 % | 2 | 942 km | 2025-08-17 | |
| 2 / 21 | 10 % | 2 | 615 km | 2025-08-17 | |
| 2 / 21 | 10 % | 1 | 514 km | 2025-04-20 | |
| 2 / 21 | 10 % | 2 | 370 km | 2024-11-17 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 587 km | 2026-07-19 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 563 km | 2026-07-19 | |
| 1 / 21 | 5 % | 3 | 529 km | 2026-07-19 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 616 km | 2025-09-21 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 751 km | 2025-08-17 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 563 km | 2025-07-20 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 864 km | 2025-07-20 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 582 km | 2025-05-18 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 506 km | 2025-05-18 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 808 km | 2024-11-17 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 649 km | 2024-08-18 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 952 km | 2024-07-21 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 617 km | 2024-07-21 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 584 km | 2024-06-16 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 753 km | 2024-04-21 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 899 km | 2024-04-21 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 364 km | 2024-04-21 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 364 km | 2024-03-17 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 694 km | 2023-12-17 | |
| 1 / 21 | 5 % | 1 | 706 km | 2023-10-15 | |
Četnost vychází z dostupných deníků. Nevyjadřuje pravděpodobnost spojení.
Aktivita po letech
- 145 MHz36 záznamů
- 435 MHz1 záznamů
- 1,3 GHz1 záznamů
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | 1. | 1. | 1. | 1. | – | 1. | – | 1. | |||
| 2025 | 1. | – | – | 1. | 1. | 1. | 1. | 1. | 1. | 1. | – | 1. |
| 2024 | – | 1. | 2. | 1. | 1. | 1. | 1. | 1. | – | – | 1. | – |
| 2023 | – | – | – | – | – | 1. | 1. | 1. | 2. | 1. | 1. | 1. |
| 2022 | – | – | 2. | 1. | 2. | – | – | – | – | – | – | – |
| 2021 | 2. | 1. | 2. | – | – |
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 2025 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2024 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2023 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2022 | 3. | – | – | – | – | – | – |
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 2025 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2024 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2023 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2022 | 3. | – | – | – | – | – | – |
V buňce je pořadí stanice ze čtverce v kole (✓ = bez pořadí), kliknutím se otevře její deník. Pomlčka je vyhodnocené kolo, ve kterém se odsud na pásmu nejelo.