JN99AK
Malý čtverec JN99AK ve velkém čtverci JN99 – mapa, dohlednost terénu a historie závodů z tohoto čtverce.
Zeleně terén s přímou viditelností ze zvoleného bodu čtverce – středu, nebo jeho nejvyššího bodu (poloměr Země 4/3, do 300 km). Orientační – skutečné stanoviště uvnitř čtverce se může lišit.
■ zeleně vidí oba body · ■ modře jen střed · ■ oranžově jen nejvyšší bod (zisk z výstupu na vrchol) · poloměr Země 4/3, do 300 km, orientační.
Které velké čtverce se z tohoto lokátoru podařilo udělat, jak často a s kým. Podklad pro přípravu dalšího závodu.
Období 2023-10-13 – 2026-10-13 · Doložená spojení 2023-10-15 – 2025-09-21.
Z 7 kol, ve kterých odsud někdo závodil, má použitelný deník 7. Kolo bez deníku se do četnosti nepočítá ani jako neúspěch.
| Čtverec | Dosaženo v kolech | Četnost | Protistanic | Vzdálenost | Naposledy |
|---|---|---|---|---|---|
| domácí čtverec | 7 / 7 | 100 % | 40 | — | 2025-09-21 |
| Domácí čtverec – násobič platí vždy; čísla níže jsou skutečná spojení. | |||||
| 7 / 7 | 100 % | 22 | 126 km | 2025-09-21 | |
| 7 / 7 | 100 % | 54 | 73 km | 2025-09-21 | |
| 6 / 7 | 86 % | 12 | 217 km | 2025-09-21 | |
| 6 / 7 | 86 % | 24 | 247 km | 2025-09-21 | |
| 6 / 7 | 86 % | 16 | 126 km | 2025-06-15 | |
| 5 / 7 | 71 % | 5 | 362 km | 2025-09-21 | |
| 5 / 7 | 71 % | 7 | 378 km | 2025-06-15 | |
| 5 / 7 | 71 % | 6 | 141 km | 2025-06-15 | |
| 5 / 7 | 71 % | 9 | 442 km | 2025-03-16 | |
| 4 / 7 | 57 % | 6 | 442 km | 2025-06-15 | |
| 3 / 7 | 43 % | 1 | 809 km | 2025-06-15 | |
| 3 / 7 | 43 % | 3 | 491 km | 2025-06-15 | |
| 3 / 7 | 43 % | 3 | 242 km | 2025-06-15 | |
| 3 / 7 | 43 % | 5 | 394 km | 2024-05-19 | |
| 3 / 7 | 43 % | 4 | 593 km | 2024-05-19 | |
| 2 / 7 | 29 % | 2 | 141 km | 2025-09-21 | |
| 2 / 7 | 29 % | 2 | 506 km | 2023-11-19 | |
| 2 / 7 | 29 % | 1 | 308 km | 2023-11-19 | |
| 2 / 7 | 29 % | 3 | 226 km | 2023-11-19 | |
| 2 / 7 | 29 % | 4 | 491 km | 2023-11-19 | |
| 2 / 7 | 29 % | 1 | 242 km | 2023-11-19 | |
| 2 / 7 | 29 % | 1 | 247 km | 2023-11-19 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 762 km | 2024-05-19 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 683 km | 2023-11-19 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 761 km | 2023-11-19 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 333 km | 2023-11-19 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 552 km | 2023-11-19 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 655 km | 2023-11-19 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 426 km | 2023-11-19 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 521 km | 2023-10-15 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 379 km | 2023-10-15 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 552 km | 2023-10-15 | |
| 1 / 7 | 14 % | 1 | 217 km | 2023-10-15 | |
Četnost vychází z dostupných deníků. Nevyjadřuje pravděpodobnost spojení.
Výběr „všechny značky" je společná historie více stanic a stanovišť uvnitř tohoto lokátoru. Rozpad po značkách najdete v detailu čtverce.
Aktivita po letech
- 145 MHz84 záznamů
- 435 MHz6 záznamů
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 2025 | – | – | 16. | – | – | 17. | – | – | 18. | – | – | – |
| 2024 | – | – | – | – | 7. | – | – | – | 30. | – | – | – |
| 2023 | – | – | – | – | 11. |
9.
16. |
– | 12. | – | 6. | 5. | – |
| 2022 | 28. | 33. | – | 13. | 13. | 12. | 12. | – | 11. | – | 63. | – |
| 2021 | – | 12. | – | – | 21. | 10. | 12. | 15. | 18. | – | 14. | – |
| 2020 | – | 18. | 10. | 16. | 26. | 9. | 14. | 14. | – | 11. | – | – |
| 2019 | – | – | 18. | – | 11. |
13.
27. |
12. | 13. | 10. | 12. | 10. | 9. |
| 2018 | – | – | – | 11. | 14. | 16. | 12. | 9. | 15. | 15. | 12. | 7. |
| 2017 | 6. | 4. | 10. | 1. |
9.
18. |
5.
16. |
10.
24. |
15.
19. |
14. | 22. | 10. | 10. |
| 2016 | – | – | – | – | – | 4. |
22.
33. |
10. |
4.
27. |
10.
16. |
6. | – |
| 2015 | 15. |
9.
33. |
17. |
18.
18. |
– |
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | |||
| 2025 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2024 | – | – | – | – | 6. | – | – | – | – | – | – | – |
| 2023 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2022 | 18. | 24. | – | – | – | – | – | – | – | – | 33. | – |
| 2021 | – | – | – | – | – | – | – | 5. | – | – | – | – |
| 2020 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2019 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2018 | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – | – |
| 2017 | 21. | – | – | – | – | – |
V buňce je pořadí stanice ze čtverce v kole (✓ = bez pořadí), kliknutím se otevře její deník. Pomlčka je vyhodnocené kolo, ve kterém se odsud na pásmu nejelo.