PA VKV provozní aktiv
CS | EN
104
Kol
záznamů v kategoriích: 273
27
Vítězství
10 % záznamů
2 954b.
Průměr bodů na záznam
42
Průměr QSO na záznam
11,5
Průměr násobičů na záznam
18 320b.
Nejvyšší skóre
1 608km
ODX
HA6KVC · KN97WV · kolo 04/2023
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse: 20 kol · Současná řada: 7 kol
Kategorie:
Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2026 8/9
3.
·
4.
3.
3.
5.
·
2.
2025 11/12
4.
3.
3.
4.
4.
5.
2.
1.
5.
4.
2024 11/12
2.
4.
·
4.
·
3.
4.
7.
4.
2.
·
2023 12/12
·
4.
3.
4.
3.
·
2.
1.
2.
2.
4.
1.
2022 10/12
2.
2.
2.
3.
·
·
2.
3.
4.
5.
2021 9/12
3.
2.
2.
5.
4.
1.
3.
4.
4.
2020 9/12
·
·
3.
3.
4.
4.
3.
2.
2.
2019 11/12
2.
3.
2.
1.
2.
1.
2.
2.
2.
2.
2.
2018 10/12
2.
2.
3.
2.
3.
3.
3.
1.
2.
2.
2017 9/12
2.
2.
2.
4.
1.
2.
2.
2.
2.
2016 3/12
2.
2.
3.
2015 1/3
4.
1.–3. místo Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina Nejel ·Jiná kategorie

Vývoj v čase

Historie účastí
Rok:
Kolo Kategorie QSO Násob. ODX Body Pořadí % vítěze
09/2026 10 MO 1 1 12 km 2 3. /3 3 % Statistiky
09/2026 1,3 MO 19 11 472 km 759 2. /6 69 % Statistiky
09/2026 435 MO 49 11 473 km 1804 6. /9 19 % Statistiky
09/2026 145 MO 123 25 761 km 11850 11. /19 27 % Statistiky
08/2026 145 MO 119 30 801 km 13260 7. /17 52 % Statistiky
07/2026 10 MO 2 2 311 km 14 4. /4 10 % Statistiky
07/2026 1,3 MO 12 6 381 km 228 5. /8 23 % Statistiky
07/2026 435 MO 41 10 421 km 1290 6. /10 18 % Statistiky
07/2026 145 MO 98 25 775 km 9500 11. /19 39 % Statistiky
06/2026 10 MO 11 8 707 km 416 1. /4 100 % Statistiky
06/2026 1,3 MO 18 10 501 km 650 3. /8 26 % Statistiky
06/2026 435 MO 42 14 778 km 2268 5. /11 14 % Statistiky
06/2026 145 MO 119 23 776 km 9844 11. /22 29 % Statistiky
05/2026 10 MO 2 2 311 km 14 4. /4 15 % Statistiky
05/2026 1,3 MO 15 8 334 km 392 3. /6 31 % Statistiky
05/2026 435 MO 44 12 421 km 1776 5. /11 19 % Statistiky
05/2026 145 MO 126 29 776 km 14094 8. /23 38 % Statistiky
04/2026 10 MO 6 5 311 km 115 1. /4 100 % Statistiky
04/2026 1,3 MO 11 5 334 km 170 4. /6 9 % Statistiky
04/2026 435 MO 50 13 421 km 2223 2. /10 30 % Statistiky
04/2026 145 MO 128 23 775 km 10258 6. /16 25 % Statistiky
03/2026 145 MO 120 29 775 km 13050 8. /18 39 % Statistiky
01/2026 10 MO 1 1 12 km 2 3. /4 11 % Statistiky
01/2026 1,3 MO 14 5 274 km 215 3. /5 9 % Statistiky
01/2026 435 MO 27 9 652 km 801 8. /10 13 % Statistiky
01/2026 145 MO 105 21 761 km 7917 8. /17 23 % Statistiky
Druhy provozu
  • SSB 7 062 (99 %)
  • CW 71 (1 %)
  • CW/SSB 5 (0 %)
  • SSB/CW 3 (0 %)
Pracované velké čtverce
71velkých čtverců
JN · 39
JN38 JN44 JN45 JN47 JN48 JN49 JN54 JN55 JN57 JN58 JN59 JN60 JN63 JN64 JN65 JN66 JN67 JN68 JN69 JN74 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 21
JO30 JO31 JO40 JO41 JO42 JO43 JO50 JO51 JO54 JO60 JO61 JO63 JO70 JO71 JO80 JO81 JO90 JO91 JO92 JO93 JO94
KN · 8
KN04 KN05 KN07 KN08 KN09 KN17 KN18 KN97
KO · 3
KO00 KO01 KO02
Nejčastější protistanice
  1. OK2RAS 43 kol, 82 QSO
  2. OL1B 43 kol, 81 QSO
  3. OK2VPX 43 kol, 75 QSO
  4. OK1KMP 43 kol, 66 QSO
  5. OK2ME 43 kol, 51 QSO
  6. OK2KCN 42 kol, 42 QSO
  7. OM5LD 41 kol, 50 QSO
  8. OK2KRT 41 kol, 41 QSO
  9. OK2VLT 41 kol, 41 QSO
  10. OM6TX 41 kol, 41 QSO

Ze spojení v okně kola: 7 141 QSO.