OK2KOL
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
71
Kol
záznamů v kategoriích: 74
1
Vítězství
1 % záznamů
1 118b.
Průměr bodů na záznam
48
Průměr QSO na záznam
7,8
Průměr násobičů na záznam
4 432b.
Nejvyšší skóre
782km
ODX
F6DCD/P · JN38RQ · kolo 10/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
14 kol
· Naposledy:
12/2022
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023–2026 bez účasti | ||||||||||||
| 2022 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2021 11/12 |
|
|||||||||||
| 2020 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2019 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2018 11/12 |
|
|||||||||||
| 2017 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2016 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2015 6/6 |
|
|
|
|
|
|
||||||
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12/2022 | 145 MO | 33 | 7 | — | 623 | 16. /17 | 6 % | |
| 11/2022 | 145 MO | 33 | 5 | — | 415 | 22. /22 | 2 % | |
| 10/2022 | 145 MO | 88 | 16 | 782 km ★ | 4432★ | 15. /23 | 14 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 MO | 33 | 7 | — | 637 | 20. /22 | 2 % | |
| 07/2022 | 145 MO | 52 | 8 | — | 1120 | 19. /21 | 3 % | |
| 05/2022 | 145 MO | 33 | 5 | — | 450 | 23. /24 | 1 % | |
| 04/2022 | 145 MO | 55 | 6 | — | 864 | 22. /26 | 3 % | |
| 03/2022 | 145 MO | 53 | 7 | — | 987 | 21. /26 | 4 % | |
| 02/2022 | 145 MO | 50 | 5 | — | 585 | 23. /26 | 2 % | |
| 01/2022 | 145 MO | 50 | 12 | — | 1740 | 22. /28 | 7 % | |
| 12/2021 | 145 MO | 33 | 5 | — | 435 | 22. /23 | 2 % | |
| 11/2021 | 145 MO | 57 | 13 | — | 2106 | 17. /22 | 7 % | |
| 10/2021 | 145 MO | 40 | 7 | — | 700 | 22. /25 | 2 % | |
| 09/2021 | 145 MO | 50 | 12 | — | 1860 | 18. /21 | 5 % | |
| 08/2021 | 145 MO | 50 | 10 | — | 1560 | 15. /19 | 7 % | |
| 07/2021 | 145 MO | 45 | 8 | — | 1000 | 16. /18 | 4 % | |
| 05/2021 | 145 MO | 50 | 8 | — | 1112 | 24. /27 | 4 % | |
| 04/2021 | 145 MO | 51 | 5 | — | 645 | 22. /22 | 2 % | |
| 03/2021 | 145 MO | 49 | 6 | — | 744 | 19. /20 | 5 % | |
| 02/2021 | 145 MO | 50 | 6 | — | 732 | 20. /22 | 4 % | |
| 01/2021 | 145 MO | 42 | 2 | — | 204 | 22. /22 | 1 % | |
| 12/2020 | 145 MO | 75 | 10 | — | 2130 | 15. /23 | 14 % | |
| 11/2020 | 145 MO | 94★ | 15 | — | 4305 | 13. /18 | 22 % | |
| 10/2020 | 145 MO | 55 | 9 | — | 1440 | 20. /25 | 4 % | |
| 09/2020 | 145 MO | 52 | 6 | — | 768 | 18. /21 | 2 % | |
| 08/2020 | 145 MO | 50 | 9 | — | 1251 | 21. /26 | 3 % | |
| 07/2020 | 145 MO | 57 | 8 | — | 1320 | 17. /22 | 4 % | |
| 06/2020 | 435 SO | 37 | 4 | — | 416 | 7. /29 | 16 % | |
| 06/2020 | 145 MO | 37 | 4 | — | 416 | 25. /27 | 2 % | |
| 05/2020 | 145 MO | 52 | 5 | — | 615 | 20. /25 | 2 % | |
| 04/2020 | 145 MO | 30 | 4 | — | 292 | 24. /26 | 2 % | |
| 12/2019 | 145 MO | 55 | 7 | — | 1022 | 17. /20 | 5 % | |
| 11/2019 | 145 MO | 50 | 9 | — | 1215 | 18. /24 | 5 % | |
| 10/2019 | 145 MO | 60 | 10 | — | 1420 | 22. /27 | 4 % | |
| 09/2019 | 145 MO | 45 | 11 | — | 1276 | 19. /22 | 3 % | |
| 07/2019 | 145 MO | 45 | 6 | — | 660 | 18. /18 | 1 % | |
| 05/2019 | 145 MO | 50 | 9 | — | 972 | 19. /19 | 2 % | |
| 04/2019 | 145 MO | 48 | 8 | — | 1160 | 21. /25 | 3 % | |
| 03/2019 | 145 MO | 50 | 8 | — | 1144 | 20. /25 | 7 % | |
| 01/2019 | 145 MO | 46 | 10 | — | 1210 | 19. /22 | 5 % | |
| 12/2018 | 145 MO | 47 | 6 | — | 744 | 20. /21 | 5 % | |
| 11/2018 | 145 MO | 53 | 9 | — | 1269 | 14. /18 | 6 % | |
| 10/2018 | 145 MO | 55 | 8 | — | 1312 | 19. /22 | 3 % | |
| 09/2018 | 145 MO | 64 | 11 | — | 1848 | 21. /28 | 5 % | |
| 08/2018 | 145 MO | 54 | 8 | — | 1168 | 16. /23 | 4 % | |
| 07/2018 | 145 MO | 55 | 10 | — | 1730 | 16. /21 | 10 % | |
| 05/2018 | 145 MO | 56 | 10 | — | 1670 | 14. /21 | 9 % | |
| 04/2018 | 145 MO | 70 | 10 | — | 2040 | 14. /21 | 8 % | |
| 03/2018 | 145 MO | 50 | 7 | — | 966 | 15. /22 | 8 % | |
| 02/2018 | 145 MO | 49 | 6 | — | 762 | 16. /20 | 3 % | |
| 01/2018 | 145 MO | 51 | 7 | — | 959 | 17. /20 | 5 % | |
| 12/2017 | 145 MO | 54 | 6 | — | 864 | 13. /15 | 7 % | |
| 11/2017 | 145 MO | 55 | 11 | — | 1727 | 15. /21 | 10 % | |
| 10/2017 | 145 MO | 35 | 6 | — | 540 | 24. /25 | 3 % | |
| 09/2017 | 145 MO | 33 | 5 | — | 415 | 22. /22 | 2 % | |
| 07/2017 | 145 MO | 53 | 9 | — | 1161 | 20. /21 | 6 % | |
| 05/2017 | 145 MO | 37 | 6 | — | 582 | 23. /25 | 2 % | |
| 04/2017 | 145 MO | 41 | 8 | — | 760 | 20. /24 | 2 % | |
| 03/2017 | 145 MO | 34 | 7 | — | 686 | 21. /25 | 4 % | |
| 02/2017 | 145 MO | 59 | 9 | — | 1359 | 17. /26 | 6 % | |
| 01/2017 | 145 MO | 40 | 6 | — | 612 | 18. /22 | 4 % | |
| 12/2016 | 145 MO | 33 | 5 | — | 420 | 19. /21 | 2 % | |
| 11/2016 | 145 MO | 38 | 10 | — | 1070 | 17. /22 | 6 % | |
| 10/2016 | 145 MO | 40 | 9 | — | 1008 | 19. /22 | 5 % | |
| 08/2016 | 145 MO | 46 | 11 | — | 1562 | 18. /22 | 3 % | |
| 07/2016 | 145 MO | 38 | 7 | — | 749 | 23. /23 | 1 % | |
| 12/2015 | 145 MO | 42 | 8 | — | 888 | 1. /1 | 100 % | |
| 11/2015 | 145 MO | 42 | 8 | — | 888 | 22. /22 | 2 % | |
| 10/2015 | 145 MO | 48 | 18★ | — | 2898 | 16. /27 | 13 % | |
| 09/2015 | 145 MO | 57 | 6 | — | 828 | 16. /17 | 2 % | |
| 09/2015 | 145 SO | 57 | 6 | — | 828 | 29. /45 | 2 % | |
| 08/2015 | 145 MO | 0 | 0 | — | 630 | 20. /25 | 4 % | |
| 08/2015 | 145 SO | 50 | 5 | — | 630 | 49. /83 | 2 % | |
| 07/2015 | 145 MO | 58 | 8 | — | 1192 | 17. /24 | 3 % |
Druhy provozu
- SSB 88 (100 %)
Pracované velké čtverce
16velkých čtverců
JN · 12
JN38 JN59 JN68 JN69 JN79 JN83 JN86 JN88 JN89 JN95 JN98 JN99
JO · 4
JO60 JO70 JO80 JO90
Ze spojení v okně kola: 88 QSO.