I1BPU
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
44
Kol
0
Vítězství
0 % záznamů
1 931b.
Průměr bodů na záznam
31
Průměr QSO na záznam
14,3
Průměr násobičů na záznam
5 644b.
Nejvyšší skóre
1 031km
ODX
IQ9BF · JM77LX · kolo 05/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
7 kol
· Současná řada:
2 kola
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 5/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2025 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2024 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2023 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2022 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2021 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2020 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2019 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2018 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2017 5/5 |
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 145 SO DX | 24 | 17 | 896 km | 2244 | 9. /23 | 13 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO DX | 12 | 9 | 821 km | 540 | 14. /21 | 4 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO DX | 28 | 16 | 791 km | 2496 | 7. /15 | 10 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO DX | 46 | 23★ | 797 km | 4186 | 4. /24 | 12 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO DX | 52 | 16 | 866 km | 2592 | 5. /14 | 13 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 SO DX | 11 | 8 | 936 km | 504 | 13. /17 | 2 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO DX | 15 | 10 | 806 km | 720 | 19. /22 | 2 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO DX | 23 | 16 | 949 km | 2240 | 14. /21 | 6 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO DX | 13 | 10 | 858 km | 790 | 19. /27 | 2 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO DX | 26 | 14 | 797 km | 1624 | 13. /24 | 4 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO DX | 42 | 19 | 836 km | 3363 | 12. /23 | 9 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO DX | 18 | 12 | 966 km | 1272 | 14. /29 | 3 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO DX | 37 | 12 | 742 km | 1272 | 9. /19 | 12 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO DX | 56 | 17 | 966 km | 3247 | 7. /20 | 29 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO DX | 41 | 15 | 848 km | 2175 | 10. /18 | 7 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO DX | 13 | 10 | 837 km | 600 | 15. /22 | 3 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO DX | 21 | 14 | 866 km | 1428 | 11. /23 | 5 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO DX | 47 | 19 | 827 km | 3629 | 9. /26 | 9 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO DX | 10 | 9 | 837 km | 468 | 13. /24 | 1 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO DX | 8 | 7 | 814 km | 308 | 17. /26 | 1 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO DX | 19 | 12 | 806 km | 1164 | 10. /19 | 5 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 SO DX | 25 | 17 | 934 km | 1853 | 11. /22 | 5 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO DX | 42 | 15 | 836 km | 2025 | 9. /25 | 5 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO DX | 28 | 18 | 947 km | 2142 | 13. /24 | 4 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO DX | 21 | 11 | 801 km | 1089 | 10. /20 | 3 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO DX | 16 | 12 | 873 km | 984 | 13. /24 | 3 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO DX | 22 | 13 | 789 km | 1287 | 6. /20 | 6 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO DX | 22 | 16 | 852 km | 1792 | 10. /22 | 6 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO DX | 24 | 13 | 733 km | 1105 | 11. /20 | 5 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO DX | 32 | 14 | 866 km | 1848 | 9. /17 | 7 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO DX | 38 | 20 | 866 km | 3460 | 8. /21 | 12 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO DX | 27 | 18 | 848 km | 2592 | 9. /18 | 18 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 SO DX | 46 | 20 | 1 031 km ★ | 4180 | 6. /23 | 13 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO DX | 64 | 19 | 832 km | 3743 | 7. /22 | 22 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO DX | 113★ | 17 | 780 km | 5644★ | 2. /21 | 29 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO DX | 35 | 10 | 711 km | 1050 | 12. /24 | 7 % | Statistiky |
| 11/2021 | 145 SO DX | 25 | 13 | — | 1326 | 8. /25 | 18 % | |
| 09/2021 | 145 SO DX | 12 | 4 | — | 136 | 18. /24 | 1 % | |
| 08/2021 | 145 SO DX | 25 | 18 | — | 2106 | 8. /17 | 7 % | |
| 12/2017 | 145 SO DX | 6 | 6 | — | 162 | 9. /10 | 5 % | |
| 11/2017 | 145 SO DX | 28 | 16 | — | 2272 | 5. /10 | 30 % | |
| 10/2017 | 145 SO DX | 39 | 16 | — | 1920 | 7. /11 | 22 % | |
| 09/2017 | 145 SO DX | 65 | 17 | — | 2941 | 3. /9 | 30 % | |
| 08/2017 | 145 SO DX | 50 | 19 | — | 2432 | 4. /11 | 18 % |
Druhy provozu
- SSB 1 042 (93 %)
- CW 62 (6 %)
- SSB/CW 12 (1 %)
- CW/SSB 3 (0 %)
Pracované velké čtverce
52velkých čtverců
JN · 45
JN12 JN33 JN34 JN35 JN40 JN44 JN45 JN46 JN48 JN52 JN53 JN54 JN55 JN56 JN59 JN61 JN62 JN63 JN64 JN65 JN66 JN68 JN69 JN70 JN71 JN74 JN75 JN76 JN78 JN79 JN80 JN82 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN98 JN99
JO · 4
JO50 JO60 JO70 JO80
JM · 2
JM67 JM77
KN · 1
KN04
Ze spojení v okně kola: 1 119 QSO.