OK1JBK
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
42
Kol
záznamů v kategoriích: 67
0
Vítězství
0 % záznamů
303b.
Průměr bodů na záznam
20
Průměr QSO na záznam
4,8
Průměr násobičů na záznam
832b.
Nejvyšší skóre
304km
ODX
OM4WM · JN98GN · kolo 01/2025
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
9 kol
· Naposledy:
08/2025
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 bez účasti | ||||||||||||
| 2025 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2024 11/12 |
|
|||||||||||
| 2023 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2022 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2021 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2020 1/3 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/2025 | 145 SO | 26 | 7 | 227 km | 504 | 44. /55 | 2 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO | 26 | 9★ | 266 km | 666 | 41. /54 | 4 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO | 24 | 7 | 302 km | 455 | 33. /61 | 1 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 31 | 6 | 219 km | 456 | 38. /71 | 1 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 32 | 7 | 228 km | 595 | 27. /61 | 5 % | Statistiky |
| 01/2025 | 435 SO | 5 | 2 | 95 km | 22 | 33. /38 | 1 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 34 | 8 | 304 km ★ | 736 | 37. /68 | 2 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO | 27 | 8 | 266 km | 600 | 21. /52 | 14 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO | 7 | 3 | 112 km | 48 | 25. /34 | 1 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO | 29 | 7 | 302 km | 532 | 27. /55 | 2 % | Statistiky |
| 10/2024 | 435 SO | 5 | 3 | 216 km | 42 | 27. /36 | 1 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 30 | 9★ | 280 km | 738 | 34. /55 | 2 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO | 28 | 6 | 231 km | 444 | 22. /40 | 1 % | Statistiky |
| 07/2024 | 435 SO | 6 | 2 | 117 km | 28 | 26. /31 | 1 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 28 | 6 | 231 km | 438 | 51. /72 | 1 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 28 | 6 | 185 km | 450 | 40. /60 | 1 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 33 | 6 | 276 km | 516 | 47. /69 | 4 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO | 9 | 4 | 96 km | 88 | 25. /36 | 2 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 35 | 6 | 266 km | 534 | 36. /56 | 4 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 7 | 3 | 112 km | 48 | 35. /45 | 1 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO | 34 | 8 | 266 km | 720 | 42. /68 | 2 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 SO | 8 | 3 | 96 km | 54 | 28. /32 | 2 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 39★ | 8 | 266 km | 832★ | 39. /71 | 6 % | Statistiky |
| 01/2024 | 435 SO | 9 | 3 | 96 km | 60 | 27. /38 | 2 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 35 | 8 | 266 km | 736 | 27. /62 | 2 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 31 | 8 | 266 km | 656 | 41. /67 | 2 % | Statistiky |
| 11/2023 | 435 SO | 12 | 3 | 96 km | 81 | 21. /34 | 2 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 23 | 6 | 184 km | 348 | 43. /58 | 1 % | Statistiky |
| 08/2023 | 435 SO | 5 | 1 | 33 km | 10 | 29. /30 | 0 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 34 | 6 | 229 km | 528 | 42. /58 | 1 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO | 14 | 4 | 180 km | 140 | 25. /37 | 3 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 32 | 6 | 225 km | 510 | 41. /67 | 2 % | Statistiky |
| 06/2023 | 435 SO | 10 | 3 | 180 km | 69 | 22. /34 | 1 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 37 | 6 | 185 km | 558 | 45. /63 | 1 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO | 7 | 2 | 107 km | 30 | 29. /33 | 1 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 27 | 6 | 225 km | 426 | 51. /64 | 1 % | Statistiky |
| 04/2023 | 435 SO | 6 | 2 | 96 km | 26 | 29. /33 | 1 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO | 28 | 5 | 184 km | 350 | 41. /62 | 2 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 33 | 5 | 184 km | 420 | 54. /73 | 1 % | Statistiky |
| 02/2023 | 435 SO | 8 | 3 | 184 km | 54 | 28. /37 | 2 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 27 | 4 | 126 km | 268 | 46. /69 | 1 % | Statistiky |
| 01/2023 | 435 SO | 8 | 2 | 109 km | 34 | 24. /30 | 1 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 20 | 5 | 184 km | 250 | 43. /60 | 1 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 25 | 5 | 184 km | 310 | 50. /70 | 1 % | Statistiky |
| 08/2022 | 435 SO | 5 | 3 | 180 km | 36 | 26. /31 | 2 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO | 28 | 6 | 213 km | 438 | 45. /66 | 1 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO | 23 | 4 | 126 km | 212 | 56. /73 | 1 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO | 25 | 5 | 184 km | 315 | 46. /73 | 1 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO | 23 | 6 | 184 km | 366 | 48. /67 | 1 % | Statistiky |
| 12/2021 | 435 SO | 5 | 2 | — | 22 | 28. /34 | 1 % | |
| 12/2021 | 145 SO | 18 | 4 | — | 188 | 52. /69 | 1 % | |
| 11/2021 | 435 SO | 4 | 2 | — | 18 | 27. /31 | 0 % | |
| 11/2021 | 145 SO | 25 | 6 | — | 390 | 60. /72 | 1 % | |
| 09/2021 | 435 SO | 5 | 3 | — | 36 | 20. /24 | 1 % | |
| 09/2021 | 145 SO | 19 | 6 | — | 288 | 76. /87 | 1 % | |
| 07/2021 | 145 SO | 27 | 5 | — | 340 | 53. /69 | 1 % | |
| 06/2021 | 435 SO | 7 | 3 | — | 48 | 27. /31 | 1 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 32 | 5 | — | 405 | 54. /70 | 1 % | |
| 05/2021 | 435 SO | 6 | 2 | — | 26 | 29. /34 | 1 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 34 | 6 | — | 522 | 60. /94 | 1 % | |
| 04/2021 | 435 SO | 5 | 2 | — | 22 | 28. /35 | 1 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 28 | 5 | — | 360 | 62. /90 | 1 % | |
| 02/2021 | 435 SO | 9 | 4 | — | 88 | 26. /39 | 3 % | |
| 02/2021 | 145 SO | 20 | 5 | — | 255 | 72. /91 | 1 % | |
| 01/2021 | 145 SO | 26 | 5 | — | 315 | 56. /88 | 1 % | |
| 10/2020 | 435 SO | 2 | 2 | — | 10 | 30. /35 | 0 % | |
| 10/2020 | 145 SO | 22 | 4 | — | 216 | 66. /78 | 1 % |
Druhy provozu
- SSB 1 062 (100 %)
- CW 4 (0 %)
Pracované velké čtverce
11velkých čtverců
JN · 7
JN69 JN78 JN79 JN88 JN89 JN98 JN99
JO · 4
JO60 JO70 JO80 JO90
Ze spojení v okně kola: 1 066 QSO.