OM0AAO
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
40
Kol
1
Vítězství
3 % záznamů
8 162b.
Průměr bodů na záznam
89
Průměr QSO na záznam
24,0
Průměr násobičů na záznam
13 408b.
Nejvyšší skóre
798km
ODX
IZ1ESM · JN45FB · kolo 11/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
9 kol
· Naposledy:
06/2026
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 4/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2025 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2024 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2023 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2022 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2021 2/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06/2026 | 145 SO DX | 100 | 27 | 798 km ★ | 10530 | 3. /15 | 43 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO DX | 95 | 23 | 680 km | 7774 | 2. /24 | 22 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO DX | 96 | 28 | 734 km | 10304 | 4. /21 | 29 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO DX | 82 | 22 | 680 km | 6402 | 3. /16 | 50 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO DX | 103 | 28 | 680 km | 10920 | 3. /22 | 30 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO DX | 109 | 26 | 773 km | 11102 | 3. /21 | 30 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO DX | 95 | 28 | 734 km | 10108 | 3. /27 | 23 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO DX | 101 | 28 | 773 km | 10416 | 3. /24 | 26 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO DX | 108 | 26 | 668 km | 10400 | 1. /19 | 100 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO DX | 94 | 27 | 697 km | 9342 | 2. /20 | 84 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO DX | 87 | 26 | 697 km | 8710 | 2. /18 | 29 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO DX | 104 | 29 | 798 km ★ | 11368 | 3. /17 | 44 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO DX | 115 | 26 | 555 km | 11388 | 2. /22 | 65 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO DX | 111 | 29 | 734 km | 12296 | 4. /28 | 30 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO DX | 104 | 29 | 780 km | 10788 | 2. /24 | 29 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO DX | 103 | 27 | 707 km | 10260 | 2. /26 | 28 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO DX | 92 | 28 | 745 km | 9324 | 3. /21 | 33 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO DX | 119★ | 29 | 680 km | 12557 | 3. /23 | 36 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO DX | 103 | 27 | 676 km | 9774 | 4. /18 | 35 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO DX | 96 | 22 | 696 km | 7106 | 3. /18 | 56 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO DX | 95 | 24 | 672 km | 8112 | 3. /19 | 37 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 SO DX | 94 | 30 | 680 km | 10620 | 2. /22 | 31 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO DX | 110 | 32★ | 779 km | 13408★ | 3. /25 | 33 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO DX | 92 | 25 | 778 km | 8350 | 4. /20 | 23 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO DX | 106 | 29 | 769 km | 12122 | 3. /26 | 39 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO DX | 78 | 23 | 679 km | 6302 | 3. /24 | 20 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO DX | 92 | 24 | 656 km | 7824 | 4. /37 | 38 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO DX | 82 | 23 | 704 km | 6693 | 4. /26 | 26 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO DX | 89 | 22 | 545 km | 6754 | 2. /17 | 93 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO DX | 23 | 8 | 373 km | 544 | 5. /8 | 14 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO DX | 89 | 17 | 545 km | 5117 | 3. /20 | 23 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO DX | 95 | 23 | 687 km | 7544 | 3. /22 | 25 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO DX | 66 | 19 | — | 4256 | 7. /21 | 15 % | |
| 06/2022 | 145 SO DX | 74 | 22 | 656 km | 5852 | 3. /18 | 41 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 SO DX | 63 | 19 | 501 km | 4845 | 4. /23 | 15 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 SO DX | 65 | 17 | 653 km | 3502 | 7. /19 | 17 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO DX | 33 | 14 | 501 km | 1876 | 12. /22 | 11 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO DX | 68 | 17 | — | 3536 | 6. /21 | 18 % | |
| 12/2021 | 145 SO DX | 62 | 15 | — | 2805 | 5. /22 | 35 % | |
| 11/2021 | 145 SO DX | 73 | 22 | — | 5544 | 4. /25 | 73 % |
Druhy provozu
- SSB 3 297 (100 %)
- MGM 2 (0 %)
Pracované velké čtverce
51velkých čtverců
JN · 33
JN38 JN44 JN45 JN49 JN54 JN55 JN57 JN59 JN63 JN64 JN65 JN68 JN69 JN74 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 9
JO40 JO50 JO52 JO60 JO70 JO71 JO73 JO80 JO90
KN · 8
KN04 KN05 KN06 KN08 KN09 KN13 KN17 KN18
KO · 1
KO00
Ze spojení v okně kola: 3 299 QSO.