OK2SLC
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
56
Kol
0
Vítězství
0 % záznamů
2 583b.
Průměr bodů na záznam
41
Průměr QSO na záznam
15,6
Průměr násobičů na záznam
4 389b.
Nejvyšší skóre
709km
ODX
IK5AMB · JN54FF · kolo 01/2026
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
19 kol
· Současná řada:
1 kolo
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 8/9 |
|
|
|
|
||||||||
| 2025 11/12 |
|
|||||||||||
| 2024 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2023 12/12 | ||||||||||||
| 2022 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2021 7/11 |
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 145 SO | 44 | 18 | 687 km | 3204 | 18. /68 | 11 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 47 | 20 | 657 km | 4020 | 12. /62 | 15 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO | 49 | 19 | 657 km | 3914 | 14. /62 | 12 % | Statistiky |
| 05/2026 | 145 SO | 46 | 19 | 671 km | 3572 | 13. /58 | 15 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 49 | 17 | 671 km | 3349 | 16. /66 | 10 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 50 | 19 | 671 km | 3743 | 11. /55 | 16 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 35 | 18 | 661 km | 2790 | 11. /45 | 13 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 40 | 17 | 709 km ★ | 2754 | 12. /52 | 11 % | Statistiky |
| 12/2025 | 145 SO | 25 | 15 | 671 km | 1305 | 13. /28 | 8 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 SO | 36 | 16 | 580 km | 2240 | 17. /58 | 7 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO | 47 | 22★ | 671 km | 4246 | 14. /63 | 26 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO | 53 | 17 | 687 km | 3740 | 18. /60 | 13 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO | 51 | 21 | 661 km | 4389★ | 14. /55 | 16 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 55 | 16 | 658 km | 3392 | 9. /56 | 34 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO | 52 | 19 | 661 km | 4218 | 10. /54 | 24 % | Statistiky |
| 04/2025 | 145 SO | 40 | 14 | 671 km | 2058 | 15. /53 | 5 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 46 | 18 | 661 km | 3348 | 12. /71 | 9 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 48 | 17 | 671 km | 3298 | 9. /61 | 26 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 59★ | 18 | 661 km | 3798 | 9. /68 | 12 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO | 36 | 13 | 661 km | 1469 | 8. /52 | 35 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 49 | 20 | 588 km | 4200 | 11. /55 | 13 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO | 36 | 16 | 588 km | 2560 | 5. /40 | 8 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO | 32 | 17 | 689 km | 2295 | 20. /64 | 6 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 52 | 17 | 627 km | 3740 | 13. /72 | 9 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 42 | 19 | 657 km | 3420 | 9. /60 | 11 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 44 | 15 | 661 km | 2715 | 13. /69 | 21 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO | 54 | 18 | 671 km | 3510 | 14. /68 | 10 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 47 | 19 | 661 km | 3591 | 9. /71 | 26 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 49 | 16 | 493 km | 2944 | 7. /62 | 9 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 36 | 16 | 671 km | 1936 | 18. /67 | 6 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 41 | 18 | 664 km | 2790 | 8. /58 | 9 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 SO | 45 | 16 | 588 km | 2960 | 9. /49 | 19 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 46 | 19 | 623 km | 3686 | 17. /61 | 17 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 35 | 17 | 625 km | 2499 | 16. /58 | 6 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 42 | 16 | 588 km | 2368 | 14. /67 | 7 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 51 | 18 | 588 km | 3744 | 13. /63 | 9 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 46 | 20 | 664 km | 3560 | 13. /64 | 10 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO | 47 | 16 | 518 km | 2752 | 15. /62 | 14 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 41 | 13 | 518 km | 1963 | 22. /73 | 6 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 45 | 17 | 664 km | 3060 | 7. /69 | 17 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 31 | 14 | 625 km | 1498 | 18. /60 | 6 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 38 | 13 | 664 km | 1521 | 11. /63 | 31 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 35 | 12 | 493 km | 1344 | 19. /70 | 4 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 40 | 13 | 493 km | 1690 | 23. /65 | 5 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 31 | 13 | 625 km | 1417 | 19. /70 | 4 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 SO | 26 | 8 | 325 km | 584 | 47. /75 | 2 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO | 37 | 10 | 363 km | 1030 | 26. /73 | 3 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO | 29 | 9 | 325 km | 756 | 32. /73 | 3 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO | 44 | 14 | 518 km | 1946 | 20. /67 | 5 % | Statistiky |
| 10/2021 | 145 SO | 45 | 13 | — | 1924 | 32. /75 | 5 % | |
| 09/2021 | 145 SO | 42 | 15 | — | 2040 | 29. /87 | 4 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 26 | 10 | — | 1070 | 36. /70 | 3 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 21 | 8 | — | 544 | 58. /94 | 1 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 25 | 9 | — | 711 | 47. /90 | 2 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 29 | 9 | — | 837 | 28. /85 | 3 % | |
| 02/2021 | 145 SO | 23 | 8 | — | 584 | 59. /91 | 2 % |
Druhy provozu
- SSB 2 099 (100 %)
Pracované velké čtverce
33velkých čtverců
JN · 25
JN54 JN55 JN63 JN64 JN65 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 4
JO60 JO70 JO80 JO90
KN · 4
KN04 KN05 KN09 KN17
Ze spojení v okně kola: 2 099 QSO.