OK1PGS
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
79
Kol
záznamů v kategoriích: 85
21
Vítězství
25 % záznamů
760b.
Průměr bodů na záznam
18
Průměr QSO na záznam
10,5
Průměr násobičů na záznam
1 845b.
Nejvyšší skóre
639km
ODX
I4CIV · JN64GB · kolo 06/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
43 kol
· Současná řada:
24 kol
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 9/9 |
|
|
|
|||||||||
| 2025 12/12 | ||||||||||||
| 2024 11/12 |
|
|||||||||||
| 2023 12/12 | ||||||||||||
| 2022 12/12 | ||||||||||||
| 2021 11/12 |
|
|||||||||||
| 2020 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2019 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2018 3/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 1,3 SO | 22 | 13 | 392 km | 1066 | 3. /20 | 70 % | Statistiky |
| 08/2026 | 1,3 SO | 21 | 10 | 523 km | 790 | 2. /20 | 82 % | Statistiky |
| 07/2026 | 1,3 SO | 21 | 12 | 592 km | 996 | 1. /14 | 100 % | Statistiky |
| 06/2026 | 1,3 SO | 24 | 14 | 592 km | 1288 | 2. /20 | 83 % | Statistiky |
| 05/2026 | 1,3 SO | 23 | 10 | 392 km | 840 | 1. /20 | 100 % | Statistiky |
| 04/2026 | 1,3 SO | 25 | 14 | 523 km | 1358 | 1. /16 | 100 % | Statistiky |
| 03/2026 | 1,3 SO | 19 | 11 | 370 km | 803 | 3. /15 | 80 % | Statistiky |
| 02/2026 | 1,3 SO | 17 | 11 | 341 km | 682 | 2. /19 | 65 % | Statistiky |
| 02/2026 | 435 SO | 19 | 11 | 600 km | 770 | 4. /30 | 36 % | Statistiky |
| 01/2026 | 1,3 SO | 11 | 7 | 338 km | 259 | 4. /17 | 29 % | Statistiky |
| 01/2026 | 435 SO | 22 | 7 | 413 km | 532 | 7. /28 | 27 % | Statistiky |
| 12/2025 | 1,3 SO | 31 | 12 | 413 km | 1332 | 1. /9 | 100 % | Statistiky |
| 11/2025 | 1,3 SO | 22 | 10 | 413 km | 810 | 1. /19 | 100 % | Statistiky |
| 10/2025 | 1,3 SO | 25 | 13 | 523 km | 1196 | 2. /21 | 71 % | Statistiky |
| 09/2025 | 1,3 SO | 21 | 12 | 341 km | 900 | 3. /23 | 47 % | Statistiky |
| 08/2025 | 1,3 SO | 24 | 12 | 523 km | 1080 | 1. /16 | 100 % | Statistiky |
| 07/2025 | 1,3 SO | 18 | 12 | 587 km | 804 | 4. /19 | 58 % | Statistiky |
| 06/2025 | 1,3 SO | 6 | 3 | 97 km | 42 | 16. /21 | 4 % | Statistiky |
| 05/2025 | 1,3 SO | 20 | 10 | 523 km | 720 | 3. /21 | 78 % | Statistiky |
| 04/2025 | 1,3 SO | 18 | 10 | 523 km | 730 | 1. /18 | 100 % | Statistiky |
| 03/2025 | 1,3 SO | 25 | 11 | 523 km | 1045 | 1. /25 | 100 % | Statistiky |
| 02/2025 | 1,3 SO | 18 | 9 | 338 km | 576 | 3. /20 | 79 % | Statistiky |
| 01/2025 | 1,3 SO | 21 | 10 | 392 km | 760 | 1. /23 | 100 % | Statistiky |
| 12/2024 | 1,3 SO | 19 | 9 | 341 km | 630 | 2. /24 | 99 % | Statistiky |
| 11/2024 | 1,3 SO | 23 | 9 | 413 km | 774 | 1. /21 | 100 % | Statistiky |
| 10/2024 | 1,3 SO | 24 | 11 | 486 km | 968 | 1. /21 | 100 % | Statistiky |
| 08/2024 | 1,3 SO | 22 | 10 | 370 km | 790 | 5. /19 | 65 % | Statistiky |
| 07/2024 | 1,3 SO | 23 | 12 | 523 km | 1020 | 2. /20 | 87 % | Statistiky |
| 06/2024 | 1,3 SO | 21 | 11 | 523 km | 891 | 2. /17 | 83 % | Statistiky |
| 05/2024 | 1,3 SO | 18 | 9 | 413 km | 585 | 3. /21 | 73 % | Statistiky |
| 05/2024 | 435 SO | 1 | 1 | — | 3 | 32. /35 | 0 % | |
| 04/2024 | 1,3 SO | 18 | 9 | 392 km | 594 | 2. /16 | 83 % | Statistiky |
| 03/2024 | 1,3 SO | 25 | 13 | 486 km | 1222 | 1. /22 | 100 % | Statistiky |
| 02/2024 | 1,3 SO | 17 | 8 | 370 km | 456 | 2. /18 | 80 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 SO | 2 | 3 | — | 24 | 30. /32 | 1 % | |
| 01/2024 | 1,3 SO | 19 | 9 | 392 km | 657 | 1. /18 | 100 % | Statistiky |
| 12/2023 | 1,3 SO | 17 | 9 | 489 km | 558 | 2. /14 | 100 % | Statistiky |
| 12/2023 | 435 SO | 4 | 3 | — | 42 | 26. /30 | 2 % | |
| 11/2023 | 1,3 SO | 14 | 9 | 489 km | 432 | 2. /12 | 43 % | Statistiky |
| 10/2023 | 1,3 SO | 19 | 13 | 489 km | 910 | 2. /14 | 64 % | Statistiky |
| 09/2023 | 1,3 SO | 19 | 10 | 489 km | 690 | 3. /14 | 53 % | Statistiky |
| 08/2023 | 1,3 SO | 19 | 12 | 489 km | 864 | 3. /14 | 66 % | Statistiky |
| 07/2023 | 1,3 SO | 16 | 13 | 489 km | 793 | 3. /17 | 69 % | Statistiky |
| 06/2023 | 1,3 SO | 20 | 13 | 489 km | 1001 | 3. /14 | 64 % | Statistiky |
| 05/2023 | 1,3 SO | 21 | 10 | — | 770 | 2. /17 | 72 % | Statistiky |
| 04/2023 | 1,3 SO | 18 | 11 | 489 km | 737 | 2. /12 | 63 % | Statistiky |
| 03/2023 | 1,3 SO | 16 | 10 | 489 km | 590 | 3. /16 | 79 % | Statistiky |
| 02/2023 | 1,3 SO | 13 | 9 | 489 km | 423 | 2. /16 | 62 % | Statistiky |
| 01/2023 | 1,3 SO | 12 | 9 | 489 km | 423 | 1. /14 | 100 % | Statistiky |
| 12/2022 | 1,3 SO | 14 | 9 | 489 km | 459 | 2. /14 | 81 % | Statistiky |
| 11/2022 | 1,3 SO | 16 | 11 | 392 km | 682 | 2. /13 | 96 % | Statistiky |
| 11/2022 | 435 SO | 5 | 5 | — | 85 | 27. /35 | 3 % | |
| 10/2022 | 1,3 SO | 20 | 11 | 587 km | 803 | 3. /18 | 76 % | Statistiky |
| 09/2022 | 1,3 SO | 23 | 14 | 489 km | 1260 | 2. /16 | 77 % | Statistiky |
| 08/2022 | 1,3 SO | 22 | 14 | 489 km | 1106 | 2. /17 | 76 % | Statistiky |
| 07/2022 | 1,3 SO | 18 | 13 | 481 km | 858 | 1. /14 | 100 % | Statistiky |
| 06/2022 | 1,3 SO | 22 | 15★ | 639 km ★ | 1275 | 1. /16 | 100 % | Statistiky |
| 05/2022 | 1,3 SO | 16 | 11 | — | 638 | 2. /15 | 86 % | |
| 04/2022 | 1,3 SO | 17 | 10 | 489 km | 630 | 2. /11 | 97 % | Statistiky |
| 03/2022 | 1,3 SO | 18 | 13 | — | 884 | 3. /17 | 79 % | |
| 02/2022 | 1,3 SO | 19 | 13 | — | 923 | 1. /17 | 100 % | |
| 01/2022 | 1,3 SO | 13 | 9 | — | 405 | 4. /14 | 32 % | |
| 12/2021 | 1,3 SO | 7 | 5 | — | 115 | 9. /14 | 9 % | |
| 11/2021 | 1,3 SO | 23 | 15★ | — | 1320 | 3. /13 | 82 % | |
| 10/2021 | 1,3 SO | 20 | 12 | — | 888 | 3. /9 | 62 % | |
| 09/2021 | 1,3 SO | 16 | 12 | — | 792 | 2. /10 | 97 % | |
| 08/2021 | 1,3 SO | 15 | 12 | — | 696 | 1. /8 | 100 % | |
| 07/2021 | 1,3 SO | 19 | 13 | — | 962 | 1. /10 | 100 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 19 | 8 | — | 480 | 52. /70 | 1 % | |
| 05/2021 | 1,3 SO | 21 | 13 | — | 1001 | 1. /13 | 100 % | |
| 04/2021 | 1,3 SO | 20 | 11 | — | 759 | 2. /15 | 87 % | |
| 03/2021 | 1,3 SO | 15 | 10 | — | 530 | 3. /15 | 57 % | |
| 02/2021 | 1,3 SO | 18 | 10 | — | 620 | 2. /14 | 82 % | |
| 11/2020 | 435 SO | 22 | 13 | — | 1092 | 6. /31 | 53 % | |
| 10/2020 | 435 SO | 28 | 14 | — | 1498 | 5. /35 | 52 % | |
| 09/2020 | 1,3 SO | 19 | 12 | — | 864 | 2. /12 | 79 % | |
| 08/2020 | 1,3 SO | 17 | 11 | — | 649 | 2. /9 | 69 % | |
| 05/2020 | 1,3 SO | 18 | 11 | — | 671 | 3. /18 | 64 % | |
| 03/2020 | 435 SO | 15 | 9 | — | 486 | 9. /25 | 19 % | |
| 01/2020 | 1,3 SO | 11 | 10 | — | 420 | 2. /12 | 72 % | |
| 12/2019 | 1,3 SO | 11 | 10 | — | 410 | 2. /12 | 83 % | |
| 03/2019 | 1,3 SO | 12 | 8 | — | 384 | 2. /10 | 89 % | |
| 11/2018 | 435 SO | 29 | 12 | — | 1284 | 5. /29 | 40 % | |
| 09/2018 | 435 SO | 34★ | 15★ | — | 1845★ | 4. /30 | 32 % | |
| 08/2018 | 1,3 SO | 14 | 11 | — | 627 | 1. /9 | 100 % |
Druhy provozu
- CW 558 (54 %)
- SSB 478 (46 %)
- CW/SSB 1 (0 %)
Pracované velké čtverce
32velkých čtverců
JN · 19
JN49 JN58 JN59 JN64 JN65 JN68 JN69 JN76 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 12
JO41 JO42 JO50 JO51 JO52 JO60 JO61 JO62 JO70 JO71 JO80 JO94
KO · 1
KO02
Ze spojení v okně kola: 1 037 QSO.