PA VKV provozní aktiv
CS | EN
116
Kol
záznamů v kategoriích: 401
272
Vítězství
68 % záznamů
1 418b.
Průměr bodů na záznam
23
Průměr QSO na záznam
10,7
Průměr násobičů na záznam
6 507b.
Nejvyšší skóre
819km
ODX
IK2OFO/1 · JN34OP · kolo 08/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse: 26 kol · Naposledy: 08/2026
Kategorie:
Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2026 8/9
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2025 10/12
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2024 12/12
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2023 10/12
1.
1.
1.
1.
1.
1.
3.
1.
1.
1.
2022 12/12
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2021 11/12
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2020 12/12
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2019 11/12
1.
1.
1.
2.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2018 11/12
1.
1.
1.
2.
1.
2.
2.
1.
·
1.
1.
2017 10/12
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
2016 5/12
1.
1.
1.
1.
1.
2015 4/6
1.
1.
1.
1.
1.–3. místo Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina Nejel ·Jiná kategorie

Vývoj v čase

Historie účastí
Rok:
Kolo Kategorie QSO Násob. ODX Body Pořadí % vítěze
08/2026 10 MO 7 6 274 km 132 1. /2 100 % Statistiky
08/2026 3,4 MO 11 6 274 km 198 1. /2 100 % Statistiky
08/2026 1,3 MO 35 16 660 km 2096 1. /6 100 % Statistiky
08/2026 435 MO 41 13 753 km 2054 4. /7 17 % Statistiky
07/2026 10 MO 8 6 274 km 138 1. /4 100 % Statistiky
07/2026 3,4 MO 9 5 341 km 135 1. /2 100 % Statistiky
07/2026 1,3 MO 22 12 598 km 1008 1. /8 100 % Statistiky
07/2026 435 MO 35 13 660 km 1781 4. /10 24 % Statistiky
06/2026 10 MO 10 6 274 km 174 2. /4 42 % Statistiky
06/2026 3,4 MO 9 6 274 km 174 1. /2 100 % Statistiky
06/2026 1,3 MO 41 17 598 km 2533 1. /8 100 % Statistiky
06/2026 435 MO 17 14 707 km 1120 8. /11 7 % Statistiky
05/2026 10 MO 9 4 274 km 96 1. /4 100 % Statistiky
05/2026 3,4 MO 2 2 98 km 10 1. /1 100 % Statistiky
05/2026 1,3 MO 32 12 598 km 1272 1. /6 100 % Statistiky
05/2026 435 MO 36 13 673 km 1859 4. /11 20 % Statistiky
04/2026 10 MO 9 4 274 km 104 2. /4 90 % Statistiky
04/2026 3,4 MO 7 5 274 km 105 1. /1 100 % Statistiky
04/2026 1,3 MO 32 15 615 km 1800 1. /6 100 % Statistiky
04/2026 435 MO 38 13 660 km 1898 3. /10 25 % Statistiky
03/2026 10 MO 7 4 274 km 76 1. /3 100 % Statistiky
03/2026 3,4 MO 8 5 598 km 135 1. /1 100 % Statistiky
03/2026 1,3 MO 29 15 598 km 1710 1. /4 100 % Statistiky
03/2026 435 MO 31 10 660 km 1390 4. /7 20 % Statistiky
02/2026 10 MO 3 2 95 km 14 1. /3 100 % Statistiky
02/2026 3,4 MO 2 3 182 km 18 1. /1 100 % Statistiky
02/2026 1,3 MO 28 15 615 km 1590 1. /6 100 % Statistiky
02/2026 435 MO 46 17 660 km 2941 2. /7 48 % Statistiky
01/2026 10 MO 4 2 95 km 18 1. /4 100 % Statistiky
01/2026 3,4 MO 3 3 182 km 24 1. /1 100 % Statistiky
01/2026 1,3 MO 35 17 692 km 2295 1. /5 100 % Statistiky
01/2026 435 MO 31 15 685 km 1950 4. /10 31 % Statistiky
Druhy provozu
  • SSB 2 588 (68 %)
  • CW 1 182 (31 %)
  • SSB/CW 14 (0 %)
  • FM 4 (0 %)
Pracované velké čtverce
54velkých čtverců
JN · 32
JN28 JN34 JN38 JN45 JN47 JN48 JN49 JN54 JN55 JN58 JN59 JN64 JN65 JN66 JN68 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 14
JO31 JO40 JO41 JO50 JO60 JO61 JO62 JO70 JO71 JO80 JO81 JO83 JO90 JO94
KN · 5
KN04 KN05 KN06 KN08 KN09
KO · 3
KO00 KO02 KO11
Nejčastější protistanice
  1. OK1KMP 46 kol, 97 QSO
  2. OK1PGS 45 kol, 49 QSO
  3. OK2KQQ 44 kol, 44 QSO
  4. S56P 44 kol, 44 QSO
  5. OK2PKD 43 kol, 89 QSO
  6. OK1KZE 43 kol, 43 QSO
  7. OK1KAD 42 kol, 71 QSO
  8. OK1DGR 41 kol, 89 QSO
  9. 9A2UV 41 kol, 71 QSO
  10. OK6TW 40 kol, 105 QSO

Ze spojení v okně kola: 3 788 QSO.