OK1PHU
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
16
Kol
záznamů v kategoriích: 25
2
Vítězství
8 % záznamů
67b.
Průměr bodů na záznam
5
Průměr QSO na záznam
3,6
Průměr násobičů na záznam
273b.
Nejvyšší skóre
233km
ODX
OK1KAD · JO60LJ · kolo 08/2023
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
4 kola
· Současná řada:
4 kola
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 6/9 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2025 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2024 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2023 3/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 24 SO | 1 | 2 | 81 km | 6 | 3. /3 | 38 % | Statistiky |
| 09/2026 | 3,4 SO | 8 | 6 | 206 km | 144 | 1. /8 | 100 % | Statistiky |
| 08/2026 | 3,4 SO | 7 | 4 | 193 km | 80 | 1. /5 | 100 % | Statistiky |
| 07/2026 | 3,4 SO | 5 | 3 | 123 km | 42 | 2. /4 | 47 % | Statistiky |
| 06/2026 | 3,4 SO | 9 | 5 | 186 km | 135 | 2. /8 | 90 % | Statistiky |
| 04/2026 | 24 SO | 1 | 2 | 68 km | 6 | 4. /5 | 25 % | Statistiky |
| 03/2026 | 24 SO | 1 | 2 | 68 km | 6 | 3. /3 | 13 % | Statistiky |
| 03/2026 | 3,4 SO | 3 | 3 | 123 km | 27 | 5. /7 | 29 % | Statistiky |
| 08/2025 | 24 SO | 1 | 2 | 68 km | 6 | 4. /4 | 13 % | Statistiky |
| 08/2025 | 3,4 SO | 6 | 3 | 123 km | 48 | 2. /9 | 46 % | Statistiky |
| 07/2025 | 24 SO | 1 | 2 | 68 km | 6 | 5. /5 | 9 % | Statistiky |
| 07/2025 | 3,4 SO | 5 | 3 | 123 km | 42 | 8. /9 | 27 % | Statistiky |
| 05/2025 | 24 SO | 1 | 2 | 68 km | 6 | 2. /4 | 9 % | Statistiky |
| 05/2025 | 3,4 SO | 2 | 3 | 186 km | 21 | 7. /9 | 14 % | Statistiky |
| 04/2025 | 10 SO | 2 | 3 | 111 km | 18 | 6. /6 | 19 % | Statistiky |
| 04/2025 | 1,3 SO | 9 | 5 | 144 km | 135 | 6. /18 | 18 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO | 3 | 3 | 105 km | 27 | 32. /36 | 1 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 11 | 4 | 105 km | 112 | 53. /56 | 1 % | Statistiky |
| 03/2024 | 3,4 SO | 3 | 3 | 123 km | 27 | 3. /5 | 69 % | Statistiky |
| 03/2024 | 1,3 SO | 9 | 4 | 186 km | 104 | 14. /22 | 9 % | Statistiky |
| 02/2024 | 1,3 SO | 7 | 4 | 149 km | 76 | 9. /18 | 13 % | Statistiky |
| 09/2023 | 10 SO | 3 | 3 | 209 km | 33 | 2. /4 | 28 % | Statistiky |
| 09/2023 | 1,3 SO | 10 | 7★ | 233 km ★ | 224 | 5. /14 | 17 % | Statistiky |
| 08/2023 | 1,3 SO | 12★ | 7★ | 233 km ★ | 273★ | 5. /14 | 21 % | Statistiky |
| 07/2023 | 1,3 SO | 5 | 4 | 116 km | 60 | 10. /17 | 5 % | Statistiky |
Druhy provozu
- SSB 125 (100 %)
Pracované velké čtverce
9velkých čtverců
JN · 6
JN69 JN78 JN79 JN88 JN89 JN99
JO · 3
JO60 JO70 JO80
Ze spojení v okně kola: 125 QSO.