OK1FEN
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
40
Kol
záznamů v kategoriích: 80
10
Vítězství
13 % záznamů
119b.
Průměr bodů na záznam
7
Průměr QSO na záznam
3,7
Průměr násobičů na záznam
900b.
Nejvyšší skóre
672km
ODX
YU1LA · KN04FR · kolo 06/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
11 kol
· Současná řada:
4 kola
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 6/9 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2025 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2024 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2023 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2022 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2021 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2020 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2019 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2018 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2017 3/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 3,4 SO | 6 | 4 | 132 km | 64 | 3. /8 | 44 % | Statistiky |
| 09/2026 | 2,3 SO | 5 | 5 | 249 km | 80 | 1. /4 | 100 % | Statistiky |
| 09/2026 | 435 SO | 8 | 5 | 249 km | 120 | 24. /37 | 3 % | Statistiky |
| 08/2026 | 3,4 SO | 5 | 3 | 74 km | 42 | 3. /5 | 53 % | Statistiky |
| 08/2026 | 435 SO | 21 | 8 | 465 km | 512 | 9. /32 | 21 % | Statistiky |
| 07/2026 | 3,4 SO | 4 | 3 | 74 km | 30 | 3. /4 | 33 % | Statistiky |
| 07/2026 | 435 SO | 22 | 9 | 622 km | 603 | 9. /33 | 24 % | Statistiky |
| 06/2026 | 3,4 SO | 3 | 4 | 154 km | 36 | 7. /8 | 24 % | Statistiky |
| 06/2026 | 2,3 SO | 1 | 2 | 154 km | 6 | 4. /5 | 15 % | Statistiky |
| 06/2026 | 435 SO | 2 | 2 | 82 km | 10 | 30. /32 | 0 % | Statistiky |
| 04/2026 | 3,4 SO | 7 | 3 | 115 km | 57 | 3. /7 | 79 % | Statistiky |
| 04/2026 | 435 SO | 9 | 3 | 114 km | 63 | 23. /33 | 2 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 11 | 6 | 140 km | 162 | 48. /52 | 1 % | Statistiky |
| 10/2025 | 3,4 SO | 5 | 3 | 115 km | 42 | 5. /8 | 40 % | Statistiky |
| 10/2025 | 1,3 SO | 8 | 3 | 160 km | 63 | 14. /21 | 4 % | Statistiky |
| 09/2025 | 3,4 SO | 2 | 2 | 50 km | 12 | 4. /8 | 11 % | Statistiky |
| 09/2025 | 435 SO | 2 | 2 | 63 km | 10 | 26. /30 | 0 % | Statistiky |
| 08/2025 | 3,4 SO | 3 | 3 | 74 km | 24 | 5. /9 | 23 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO | 18 | 12★ | 622 km | 900★ | 34. /55 | 3 % | Statistiky |
| 07/2025 | 3,4 SO | 5 | 4 | 115 km | 56 | 5. /9 | 36 % | Statistiky |
| 07/2025 | 2,3 SO | 6 | 4 | 294 km | 76 | 1. /5 | 100 % | Statistiky |
| 06/2025 | 3,4 SO | 3 | 3 | 115 km | 27 | 4. /5 | 34 % | Statistiky |
| 06/2025 | 2,3 SO | 6 | 5 | 249 km | 90 | 1. /5 | 100 % | Statistiky |
| 06/2025 | 435 SO | 10 | 4 | 160 km | 96 | 22. /31 | 2 % | Statistiky |
| 05/2025 | 10 SO | 5 | 3 | 115 km | 39 | 5. /8 | 38 % | Statistiky |
| 05/2025 | 3,4 SO | 5 | 3 | 115 km | 42 | 5. /9 | 27 % | Statistiky |
| 05/2025 | 2,3 SO | 2 | 3 | 115 km | 18 | 3. /5 | 40 % | Statistiky |
| 03/2025 | 10 SO | 4 | 3 | — | 30 | 5. /7 | 33 % | Statistiky |
| 03/2025 | 3,4 SO | 4 | 3 | — | 30 | 6. /8 | 29 % | Statistiky |
| 02/2025 | 5,7 SO | 2 | 2 | 19 km | 10 | 3. /3 | 28 % | Statistiky |
| 02/2025 | 3,4 SO | 4 | 2 | 89 km | 18 | 6. /8 | 13 % | Statistiky |
| 11/2024 | 3,4 SO | 2 | 1 | 50 km | 4 | 5. /5 | 7 % | Statistiky |
| 11/2024 | 1,3 SO | 4 | 1 | 63 km | 8 | 18. /21 | 1 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO | 11 | 3 | 381 km | 87 | 22. /34 | 2 % | Statistiky |
| 10/2024 | 3,4 SO | 6 | 3 | 86 km | 45 | 3. /6 | 63 % | Statistiky |
| 10/2024 | 2,3 SO | 5 | 3 | 133 km | 39 | 3. /6 | 75 % | Statistiky |
| 10/2024 | 1,3 SO | 13 | 5 | 160 km | 160 | 11. /21 | 17 % | Statistiky |
| 08/2024 | 3,4 SO | 3 | 3 | 91 km | 24 | 3. /5 | 50 % | Statistiky |
| 08/2024 | 435 SO | 18 | 6 | 231 km | 312 | 17. /35 | 7 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO | 11 | 8 | 510 km | 296 | 54. /64 | 1 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 16 | 11 | 622 km | 682 | 46. /72 | 2 % | Statistiky |
| 06/2024 | 2,3 SO | 4 | 3 | 148 km | 36 | 1. /4 | 100 % | Statistiky |
| 06/2024 | 435 SO | 4 | 4 | 224 km | 48 | 29. /38 | 1 % | Statistiky |
| 05/2024 | 10 SO | 1 | 1 | 50 km | 2 | 5. /5 | 2 % | Statistiky |
| 05/2024 | 1,3 SO | 6 | 4 | 123 km | 64 | 12. /21 | 8 % | Statistiky |
| 04/2024 | 3,4 SO | 3 | 1 | 50 km | 6 | 1. /3 | 100 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO | 14 | 5 | 236 km | 180 | 16. /36 | 4 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 23 | 8 | 285 km | 504 | 37. /56 | 4 % | Statistiky |
| 03/2024 | 3,4 SO | 5 | 3 | 74 km | 39 | 1. /5 | 100 % | Statistiky |
| 03/2024 | 1,3 SO | 4 | 1 | 66 km | 8 | 21. /22 | 1 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 11 | 5 | 173 km | 130 | 30. /45 | 4 % | Statistiky |
| 02/2024 | 10 SO | 6 | 3 | 111 km | 54 | 2. /7 | 55 % | Statistiky |
| 02/2024 | 3,4 SO | 3 | 2 | 58 km | 18 | 1. /4 | 100 % | Statistiky |
| 02/2024 | 1,3 SO | 4 | 3 | 96 km | 36 | 14. /18 | 6 % | Statistiky |
| 01/2024 | 3,4 SO | 3 | 1 | 50 km | 6 | 1. /3 | 100 % | Statistiky |
| 01/2024 | 1,3 SO | 2 | 1 | 66 km | 4 | 14. /18 | 1 % | Statistiky |
| 12/2023 | 1,3 SO | 3 | 3 | 154 km | 24 | 12. /14 | 4 % | Statistiky |
| 11/2023 | 435 SO | 12 | 8 | 424 km | 352 | 7. /34 | 10 % | Statistiky |
| 10/2023 | 1,3 SO | 7 | 3 | 86 km | 51 | 13. /14 | 4 % | Statistiky |
| 10/2023 | 435 SO | 22 | 9 | 622 km | 738 | 9. /30 | 12 % | Statistiky |
| 07/2023 | 1,3 SO | 2 | 1 | 50 km | 4 | 16. /17 | 0 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 23 | 8 | 349 km | 504 | 42. /67 | 2 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 12 | 5 | 244 km | 165 | 59. /70 | 1 % | Statistiky |
| 06/2022 | 2,3 SO | 2 | 3 | 153 km | 18 | 2. /3 | 67 % | Statistiky |
| 06/2022 | 435 SO | 14 | 6 | 672 km ★ | 276 | 12. /33 | 6 % | Statistiky |
| 12/2021 | 435 SO | 15 | 6 | — | 234 | 13. /34 | 15 % | |
| 02/2021 | 1,3 SO | 2 | 1 | — | 2 | 12. /14 | 0 % | |
| 02/2021 | 145 SO | 1 | 1 | — | 2 | 88. /91 | 0 % | |
| 12/2019 | 1,3 SO | 1 | 2 | — | 6 | 10. /12 | 1 % | |
| 12/2019 | 145 SO | 7 | 3 | — | 63 | 57. /60 | 1 % | |
| 11/2018 | 1,3 SO | 1 | 1 | — | 1 | 9. /10 | 0 % | |
| 07/2018 | 5,7 SO | 1 | 1 | — | 2 | 1. /2 | 100 % | |
| 07/2018 | 145 SO | 3 | 4 | — | 40 | 55. /58 | 0 % | |
| 06/2018 | 1,3 SO | 2 | 2 | — | 10 | 6. /7 | 2 % | |
| 04/2018 | 10 SO | 3 | 2 | — | 14 | 4. /4 | 23 % | |
| 04/2018 | 5,7 SO | 1 | 2 | — | 6 | 1. /3 | 100 % | |
| 04/2018 | 1,3 SO | 7 | 3 | — | 54 | 10. /12 | 4 % | |
| 11/2017 | 1,3 SO | 1 | 2 | — | 6 | 10. /11 | 1 % | |
| 08/2017 | 145 SO | 29★ | 9 | — | 810 | 48. /72 | 3 % | |
| 05/2017 | 1,3 SO | 2 | 2 | — | 4 | 13. /13 | 0 % |
Druhy provozu
- SSB 408 (87 %)
- CW 58 (12 %)
- CW/SSB 2 (0 %)
Pracované velké čtverce
24velkých čtverců
JN · 15
JN38 JN59 JN69 JN76 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 8
JO31 JO60 JO61 JO62 JO70 JO71 JO80 JO90
KN · 1
KN04
Ze spojení v okně kola: 468 QSO.