OK2KPS
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
57
Kol
záznamů v kategoriích: 58
0
Vítězství
0 % záznamů
3 172b.
Průměr bodů na záznam
69
Průměr QSO na záznam
14,7
Průměr násobičů na záznam
5 691b.
Nejvyšší skóre
763km
ODX
F6DCD/P · JN38RQ · kolo 09/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
19 kol
· Naposledy:
05/2026
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 5/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2025 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2024 11/12 |
|
|||||||||||
| 2023 11/12 |
|
|||||||||||
| 2022 12/12 | ||||||||||||
| 2021 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2020 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2019 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2018 2/7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05/2026 | 145 MO | 51 | 15 | 535 km | 2580 | 18. /23 | 7 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 MO | 73 | 13 | — | 2899 | 13. /16 | 7 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 MO | 61 | 13 | 478 km | 2405 | 16. /18 | 7 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 MO | 45 | 9 | 458 km | 1179 | 11. /11 | 5 % | Statistiky |
| 01/2026 | 435 MO | 61 | 12 | 471 km | 2124 | 3. /10 | 34 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 MO | 61 | 12 | 471 km | 2124 | 11. /17 | 6 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 MO | 62 | 14 | 535 km | 2716 | 15. /16 | 9 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 MO | 70 | 16 | 570 km | 3632 | 11. /20 | 18 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 MO | 86 | 16 | 478 km | 4272 | 12. /21 | 12 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 MO | 63 | 16 | 735 km | 3088 | 10. /17 | 38 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 MO | 79 | 15 | 488 km | 3750 | 14. /23 | 14 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 MO | 68 | 16 | 537 km | 3504 | 16. /23 | 17 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 MO | 76 | 20 | 563 km | 4900 | 14. /19 | 14 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 MO | 70 | 20 | 763 km ★ | 4780 | 15. /18 | 13 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 MO | 72 | 16 | 763 km ★ | 3696 | 14. /20 | 12 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 MO | 81 | 14 | 537 km | 3472 | 11. /19 | 12 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 MO | 48 | 11 | 455 km | 1463 | 17. /23 | 5 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 MO | 83 | 21★ | 537 km | 5397 | 14. /23 | 15 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 MO | 87 | 21★ | 759 km | 5691★ | 13. /21 | 23 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 MO | 71 | 14 | 537 km | 2940 | 16. /21 | 11 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 MO | 87 | 16 | 640 km | 3984 | 9. /15 | 24 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 MO | 74 | 20 | 537 km | 4700 | 10. /18 | 20 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 MO | 44 | 14 | 471 km | 1834 | 15. /19 | 6 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 MO | 95 | 18 | 763 km ★ | 5418 | 12. /18 | 14 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 MO | 79 | 13 | 471 km | 3120 | 13. /18 | 9 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 MO | 81 | 16 | 595 km | 4176 | 13. /19 | 13 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 MO | 72 | 17 | 595 km | 3774 | 17. /23 | 10 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 MO | 80 | 16 | 513 km | 4080 | 14. /20 | 16 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 MO | 85 | 15 | 478 km | 3780 | 14. /22 | 18 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 MO | 83 | 17 | 759 km | 4318 | 10. /20 | 19 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 MO | 75 | 15 | 544 km | 3345 | 14. /21 | 13 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 MO | 96★ | 11 | 408 km | 2827 | 8. /17 | 26 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 MO | 88 | 16 | 613 km | 4176 | 12. /22 | 16 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 MO | 86 | 18 | 595 km | 5058 | 13. /23 | 16 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 MO | 79 | 16 | 763 km ★ | 3728 | 11. /22 | 12 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 MO | 80 | 16 | 595 km | 3952 | 16. /21 | 11 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 MO | 71 | 17 | 537 km | 3655 | 17. /21 | 11 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 MO | 77 | 18 | 570 km | 4266 | 15. /24 | 20 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 MO | 69 | 14 | 508 km | 2954 | 18. /24 | 8 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 MO | 81 | 12 | 471 km | 2676 | 18. /26 | 10 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 MO | 41 | 8 | 356 km | 872 | 22. /26 | 4 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 MO | 57 | 13 | 537 km | 2145 | 18. /26 | 7 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 MO | 88 | 16 | 513 km | 4144 | 18. /28 | 16 % | Statistiky |
| 10/2021 | 145 MO | 73 | 13 | — | 2678 | 18. /25 | 7 % | |
| 09/2021 | 145 MO | 65 | 16 | — | 3264 | 17. /21 | 9 % | |
| 07/2021 | 145 MO | 70 | 17 | — | 3808 | 14. /18 | 14 % | |
| 06/2021 | 145 MO | 55 | 18 | — | 3348 | 12. /23 | 17 % | |
| 05/2021 | 145 MO | 77 | 16 | — | 3584 | 17. /27 | 13 % | |
| 04/2021 | 145 MO | 79 | 14 | — | 3276 | 14. /22 | 8 % | |
| 03/2021 | 145 MO | 85 | 14 | — | 3332 | 11. /20 | 23 % | |
| 02/2021 | 145 MO | 69 | 13 | — | 2418 | 16. /22 | 12 % | |
| 10/2020 | 145 MO | 59 | 13 | — | 2158 | 18. /25 | 5 % | |
| 09/2020 | 145 MO | 40 | 8 | — | 904 | 17. /21 | 3 % | |
| 08/2020 | 145 MO | 53 | 10 | — | 1490 | 20. /26 | 3 % | |
| 04/2020 | 145 MO | 53 | 9 | — | 1233 | 18. /26 | 6 % | |
| 06/2019 | 145 MO | 34 | 10 | — | 970 | 21. /23 | 3 % | |
| 08/2018 | 145 MO | 23 | 10 | — | 680 | 20. /23 | 2 % | |
| 06/2018 | 145 MO | 31 | 13 | — | 1261 | 16. /19 | 7 % |
Druhy provozu
- SSB 3 058 (100 %)
- CW 6 (0 %)
Pracované velké čtverce
34velkých čtverců
JN · 25
JN38 JN54 JN55 JN59 JN63 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 6
JO51 JO60 JO70 JO71 JO80 JO90
KN · 3
KN04 KN05 KN17
Ze spojení v okně kola: 3 064 QSO.