OK5SE
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
47
Kol
záznamů v kategoriích: 60
21
Vítězství
35 % záznamů
2 710b.
Průměr bodů na záznam
42
Průměr QSO na záznam
14,0
Průměr násobičů na záznam
7 182b.
Nejvyšší skóre
730km
ODX
IK2OFO · JN45PB · kolo 06/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
9 kol
· Současná řada:
1 kolo
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 7/9 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2025 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2024 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2023 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2022 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2021 5/10 |
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 435 SO | 55 | 18 | 568 km | 3708 | 1. /37 | 100 % | Statistiky |
| 07/2026 | 435 SO | 40 | 15 | 648 km | 2265 | 2. /33 | 91 % | Statistiky |
| 06/2026 | 435 SO | 60 | 27★ | 674 km | 7182★ | 1. /32 | 100 % | Statistiky |
| 05/2026 | 435 SO | 53 | 21 | 680 km | 4536 | 1. /36 | 100 % | Statistiky |
| 04/2026 | 435 SO | 51 | 18 | 654 km | 3438 | 1. /33 | 100 % | Statistiky |
| 02/2026 | 435 SO | 30 | 12 | 483 km | 1128 | 2. /30 | 53 % | Statistiky |
| 01/2026 | 435 SO | 24 | 13 | 535 km | 1157 | 4. /28 | 60 % | Statistiky |
| 11/2025 | 435 SO | 45 | 16 | 648 km | 2704 | 1. /35 | 100 % | Statistiky |
| 09/2025 | 435 SO | 50 | 20 | 666 km | 3920 | 1. /30 | 100 % | Statistiky |
| 07/2025 | 435 SO | 52 | 22 | 666 km | 4246 | 1. /31 | 100 % | Statistiky |
| 06/2025 | 435 SO | 56 | 18 | 666 km | 3906 | 1. /31 | 100 % | Statistiky |
| 05/2025 | 435 SO | 46 | 22 | 666 km | 4202 | 1. /34 | 100 % | Statistiky |
| 03/2025 | 435 SO | 52 | 19 | 666 km | 3990 | 1. /34 | 100 % | Statistiky |
| 02/2025 | 435 SO | 45 | 16 | 666 km | 2672 | 2. /36 | 99 % | Statistiky |
| 01/2025 | 435 SO | 55 | 15 | 674 km | 2745 | 1. /38 | 100 % | Statistiky |
| 12/2024 | 1,3 SO | 5 | 4 | 231 km | 56 | 14. /24 | 9 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO | 60 | 20 | 674 km | 4320 | 1. /34 | 100 % | Statistiky |
| 10/2024 | 435 SO | 71 | 20 | 679 km | 5040 | 1. /36 | 100 % | Statistiky |
| 07/2024 | 435 SO | 65 | 19 | 674 km | 4275 | 1. /31 | 100 % | Statistiky |
| 06/2024 | 435 SO | 77 | 22 | 730 km ★ | 6424 | 1. /38 | 100 % | Statistiky |
| 05/2024 | 435 SO | 58 | 19 | 676 km | 3838 | 1. /35 | 100 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO | 60 | 17 | 585 km | 3383 | 2. /36 | 76 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 64 | 17 | 702 km | 3621 | 1. /45 | 100 % | Statistiky |
| 01/2024 | 435 SO | 59 | 17 | 585 km | 3281 | 1. /38 | 100 % | Statistiky |
| 11/2023 | 435 SO | 41 | 15 | 585 km | 1965 | 2. /34 | 56 % | Statistiky |
| 10/2023 | 435 SO | 63 | 26 | 714 km | 6240 | 1. /30 | 100 % | Statistiky |
| 09/2023 | 435 SO | 62 | 21 | 714 km | 4704 | 1. /31 | 100 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO | 62 | 22 | 714 km | 4884 | 1. /37 | 100 % | Statistiky |
| 06/2023 | 435 SO | 57 | 23 | 706 km | 4439 | 2. /34 | 80 % | Statistiky |
| 05/2023 | 1,3 SO | 10 | 7 | 281 km | 210 | 9. /17 | 20 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO | 21 | 8 | 308 km | 464 | 16. /33 | 13 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 55 | 18 | 621 km | 3654 | 12. /64 | 10 % | Statistiky |
| 04/2023 | 1,3 SO | 4 | 4 | 231 km | 52 | 9. /12 | 4 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 81 | 24 | 685 km | 7056 | 8. /73 | 21 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 49 | 17 | 662 km | 3128 | 6. /69 | 17 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 44 | 16 | 625 km | 2544 | 12. /60 | 9 % | Statistiky |
| 12/2022 | 435 SO | 4 | 2 | — | 18 | 25. /34 | 1 % | |
| 12/2022 | 145 SO | 17 | 4 | — | 160 | 51. /63 | 3 % | |
| 11/2022 | 435 SO | 5 | 3 | — | 36 | 32. /35 | 1 % | |
| 11/2022 | 145 SO | 19 | 4 | — | 192 | 57. /70 | 1 % | |
| 09/2022 | 145 SO | 69 | 26 | 675 km | 6942 | 6. /70 | 22 % | Statistiky |
| 07/2022 | 435 SO | 22 | 7 | 288 km | 427 | 8. /30 | 14 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 57 | 19 | 625 km | 3781 | 13. /70 | 7 % | Statistiky |
| 06/2022 | 1,3 SO | 1 | 2 | — | 6 | 14. /16 | 0 % | |
| 06/2022 | 435 SO | 6 | 3 | — | 48 | 24. /33 | 1 % | |
| 06/2022 | 145 SO | 18 | 5 | — | 215 | 60. /71 | 1 % | |
| 05/2022 | 435 SO | 4 | 2 | — | 22 | 22. /31 | 1 % | |
| 05/2022 | 145 SO | 20 | 7 | — | 357 | 38. /61 | 1 % | |
| 04/2022 | 145 SO | 16 | 7 | — | 301 | 60. /75 | 1 % | |
| 03/2022 | 435 SO | 3 | 2 | — | 16 | 33. /36 | 1 % | |
| 03/2022 | 145 SO | 16 | 3 | — | 114 | 69. /73 | 0 % | |
| 08/2021 | 145 SO | 90 | 22 | — | 6776 | 5. /62 | 16 % | |
| 06/2021 | 435 SO | 38 | 12 | — | 1320 | 8. /31 | 36 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 69 | 20 | — | 4440 | 12. /70 | 12 % | |
| 05/2021 | 435 SO | 31 | 9 | — | 792 | 4. /34 | 29 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 81 | 16 | — | 4032 | 14. /94 | 11 % | |
| 04/2021 | 435 SO | 18 | 7 | — | 364 | 11. /35 | 9 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 96★ | 22 | — | 6710 | 9. /90 | 15 % | |
| 03/2021 | 435 SO | 5 | 2 | — | 26 | 31. /41 | 1 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 16 | 4 | — | 148 | 71. /85 | 0 % |
Druhy provozu
- SSB 1 649 (85 %)
- CW 281 (15 %)
Pracované velké čtverce
50velkých čtverců
JN · 31
JN45 JN47 JN54 JN55 JN57 JN59 JN63 JN64 JN65 JN66 JN67 JN68 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN83 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 15
JO31 JO40 JO41 JO42 JO43 JO50 JO52 JO54 JO60 JO61 JO63 JO70 JO71 JO80 JO90
KN · 4
KN04 KN05 KN09 KN17
Ze spojení v okně kola: 1 930 QSO.