PA VKV provozní aktiv
CS | EN
22
Kol
záznamů v kategoriích: 92
61
Vítězství
66 % záznamů
1 339b.
Průměr bodů na záznam
18
Průměr QSO na záznam
10,0
Průměr násobičů na záznam
7 475b.
Nejvyšší skóre
895km
ODX
IQ1KW · JN34OP · kolo 08/2025
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse: 11 kol · Naposledy: 11/2025
Kategorie:
Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2026 bez účasti
2025 10/12
1.
1.
1.
1.
1.
1.
1.
4.
2.
1.
2024 0/12
2023 11/12
1.
1.
·
2.
2.
4.
1.
2.
1.
2.
1.
2022 1/8
5.
1.–3. místo Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina Nejel ·Jiná kategorie

Vývoj v čase

Historie účastí
Rok:
Kolo Kategorie QSO Násob. ODX Body Pořadí % vítěze
11/2025 1,3 MO DX 20 12 730 km 1128 1. /2 100 % Statistiky
11/2025 435 MO DX 38 18 726 km 3474 1. /3 100 % Statistiky
11/2025 145 MO DX 22 10 619 km 1100 2. /3 78 % Statistiky
10/2025 2,3 MO DX 2 2 232 km 12 1. /1 100 % Statistiky
10/2025 1,3 MO DX 22 14 730 km 1554 1. /1 100 % Statistiky
10/2025 435 MO DX 26 13 708 km 1781 2. /3 81 % Statistiky
10/2025 145 MO DX 18 9 619 km 810 11. /11 5 % Statistiky
09/2025 435 MO DX 9 6 575 km 210 4. /4 9 % Statistiky
09/2025 145 MO DX 28 14 668 km 1820 11. /13 9 % Statistiky
08/2025 10 MO DX 2 2 235 km 16 1. /1 100 % Statistiky
08/2025 2,3 MO DX 2 3 554 km 33 1. /1 100 % Statistiky
08/2025 1,3 MO DX 16 14 895 km ★ 1260 1. /3 100 % Statistiky
08/2025 435 MO DX 32 18 675 km 2916 1. /4 100 % Statistiky
08/2025 145 MO DX 35 18 626 km 3186 6. /8 19 % Statistiky
07/2025 10 MO DX 2 2 235 km 12 2. /3 50 % Statistiky
07/2025 2,3 MO DX 2 2 308 km 12 1. /2 100 % Statistiky
07/2025 1,3 MO DX 22 13 738 km 1352 1. /4 100 % Statistiky
07/2025 435 MO DX 29 16 668 km 2304 1. /4 100 % Statistiky
07/2025 145 MO DX 23 9 575 km 1053 7. /8 5 % Statistiky
06/2025 10 MO DX 1 2 235 km 8 1. /1 100 % Statistiky
06/2025 2,3 MO DX 4 4 308 km 56 1. /2 100 % Statistiky
06/2025 1,3 MO DX 14 10 606 km 620 1. /4 100 % Statistiky
06/2025 435 MO DX 31 16 614 km 2512 1. /5 100 % Statistiky
06/2025 145 MO DX 36 19 668 km 3249 7. /10 17 % Statistiky
05/2025 10 MO DX 1 2 235 km 8 2. /2 80 % Statistiky
05/2025 2,3 MO DX 4 4 308 km 56 1. /3 100 % Statistiky
05/2025 1,3 MO DX 20 13 590 km 1066 1. /3 100 % Statistiky
05/2025 435 MO DX 30 16 668 km 2528 1. /3 100 % Statistiky
05/2025 145 MO DX 30 15 578 km 2085 5. /5 12 % Statistiky
04/2025 10 MO DX 1 2 235 km 8 1. /1 100 % Statistiky
04/2025 2,3 MO DX 2 2 260 km 16 1. /1 100 % Statistiky
04/2025 1,3 MO DX 17 13 746 km 975 1. /3 100 % Statistiky
04/2025 435 MO DX 30 15 614 km 2370 1. /4 100 % Statistiky
04/2025 145 MO DX 27 12 619 km 1620 5. /5 11 % Statistiky
03/2025 10 MO DX 1 2 235 km 8 1. /1 100 % Statistiky
03/2025 2,3 MO DX 1 2 260 km 8 1. /1 100 % Statistiky
03/2025 1,3 MO DX 12 7 590 km 343 1. /3 100 % Statistiky
03/2025 435 MO DX 32 18 662 km 2880 1. /6 100 % Statistiky
02/2025 2,3 MO DX 3 3 308 km 30 1. /1 100 % Statistiky
02/2025 1,3 MO DX 13 8 590 km 448 1. /2 100 % Statistiky
02/2025 435 MO DX 28 19 619 km 2660 1. /4 100 % Statistiky
02/2025 145 MO DX 55 21 668 km 5649 5. /9 43 % Statistiky
Druhy provozu
  • SSB 770 (58 %)
  • CW 549 (42 %)
  • FM 1 (0 %)
Pracované velké čtverce
57velkých čtverců
JN · 36
JN34 JN44 JN45 JN54 JN55 JN58 JN63 JN64 JN65 JN66 JN67 JN68 JN69 JN71 JN73 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN80 JN82 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
KN · 14
KN03 KN04 KN05 KN06 KN08 KN12 KN13 KN14 KN16 KN17 KN22 KN24 KN33 KN35
JO · 6
JO50 JO60 JO61 JO70 JO80 JO90
KO · 1
KO00
Nejčastější protistanice
  1. OK2KKW 17 kol, 31 QSO
  2. 9A1W 17 kol, 30 QSO
  3. OK1KZE 17 kol, 24 QSO
  4. OK6TW 16 kol, 17 QSO
  5. 9A1I 15 kol, 22 QSO
  6. OM5CM 15 kol, 18 QSO
  7. OK2KQQ 15 kol, 15 QSO
  8. OK1KMP 14 kol, 19 QSO
  9. OK1MWW 14 kol, 15 QSO
  10. 9A8D 13 kol, 19 QSO

Ze spojení v okně kola: 1 320 QSO.