OK1AMX
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
44
Kol
0
Vítězství
0 % záznamů
3 263b.
Průměr bodů na záznam
66
Průměr QSO na záznam
14,4
Průměr násobičů na záznam
6 340b.
Nejvyšší skóre
873km
ODX
YT2TM · KN04AC · kolo 04/2026
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
18 kol
· Současná řada:
9 kol
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 9/9 |
|
|
|
|||||||||
| 2025 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2024 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2023 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2022 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2021 4/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 145 SO | 80 | 14 | 785 km | 4032 | 15. /68 | 14 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 75 | 13 | 740 km | 3263 | 14. /65 | 11 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 64 | 16 | 740 km | 3552 | 13. /62 | 13 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO | 76 | 16 | 740 km | 4224 | 13. /62 | 13 % | Statistiky |
| 05/2026 | 145 SO | 72 | 16 | 785 km | 4048 | 12. /58 | 17 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 66 | 15 | 873 km ★ | 3300 | 17. /66 | 10 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 70 | 17 | 613 km | 4063 | 10. /55 | 18 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 44 | 10 | 613 km | 1410 | 14. /45 | 6 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 41 | 9 | 471 km | 1134 | 22. /52 | 5 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO | 89★ | 20★ | 740 km | 6340★ | 8. /63 | 39 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO | 73 | 16 | 709 km | 3856 | 15. /60 | 13 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO | 70 | 20★ | 740 km | 4820 | 11. /55 | 18 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 59 | 17 | 740 km | 3400 | 8. /56 | 34 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO | 62 | 15 | 709 km | 3150 | 15. /54 | 18 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO | 51 | 15 | 740 km | 2580 | 12. /61 | 7 % | Statistiky |
| 04/2025 | 145 SO | 69 | 13 | 740 km | 3094 | 12. /53 | 8 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO | 35 | 9 | 613 km | 999 | 15. /40 | 3 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO | 72 | 14 | 740 km | 3416 | 15. /64 | 8 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 75 | 19 | 740 km | 5035 | 11. /72 | 13 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 64 | 15 | 740 km | 3255 | 12. /60 | 11 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 69 | 13 | 740 km | 3068 | 10. /69 | 23 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 67 | 12 | 740 km | 2580 | 10. /56 | 21 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO | 60 | 16 | 740 km | 3216 | 15. /68 | 9 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 65 | 15 | 654 km | 3195 | 12. /71 | 23 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 85 | 12 | 740 km | 3408 | 5. /62 | 11 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 65 | 11 | 431 km | 2365 | 16. /67 | 8 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 61 | 14 | 852 km | 2772 | 9. /58 | 9 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 SO | 53 | 13 | 852 km | 2327 | 10. /49 | 15 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 77 | 18 | 852 km | 4968 | 13. /61 | 23 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 70 | 17 | 709 km | 4114 | 10. /58 | 10 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 61 | 18 | 631 km | 3618 | 11. /67 | 11 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 73 | 15 | 654 km | 3720 | 14. /63 | 9 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 65 | 18 | 654 km | 4014 | 9. /64 | 11 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO | 57 | 14 | 709 km | 2562 | 18. /62 | 13 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 70 | 14 | 852 km | 3206 | 14. /65 | 9 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 59 | 11 | 613 km | 2057 | 14. /70 | 7 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO | 63 | 15 | 694 km | 3135 | 13. /66 | 8 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 61 | 15 | 740 km | 3030 | 15. /70 | 6 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO | 61 | 11 | — | 2211 | 17. /71 | 6 % | |
| 05/2022 | 145 SO | 66 | 18 | 852 km | 4158 | 12. /61 | 10 % | Statistiky |
| 10/2021 | 145 SO | 81 | 12 | — | 3300 | 20. /75 | 8 % | |
| 09/2021 | 145 SO | 84 | 13 | — | 3705 | 21. /87 | 8 % | |
| 08/2021 | 145 SO | 67 | 10 | — | 2240 | 22. /62 | 5 % | |
| 07/2021 | 145 SO | 52 | 10 | — | 1610 | 27. /69 | 3 % |
Druhy provozu
- SSB 2 250 (88 %)
- CW 275 (11 %)
- FM 31 (1 %)
Pracované velké čtverce
43velkých čtverců
JN · 23
JN37 JN38 JN49 JN58 JN59 JN67 JN68 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 18
JO10 JO20 JO21 JO31 JO32 JO40 JO41 JO42 JO50 JO51 JO52 JO54 JO60 JO61 JO70 JO71 JO80 JO90
KN · 2
KN04 KN05
Ze spojení v okně kola: 2 556 QSO.