OK5VT
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
52
Kol
0
Vítězství
0 % záznamů
1 132b.
Průměr bodů na záznam
49
Průměr QSO na záznam
8,6
Průměr násobičů na záznam
1 771b.
Nejvyšší skóre
660km
ODX
9A0V · JN95PE · kolo 05/2023
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
19 kol
· Současná řada:
19 kol
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 9/9 |
|
|
|
|||||||||
| 2025 11/12 |
|
|||||||||||
| 2024 12/12 | ||||||||||||
| 2023 11/12 |
|
|||||||||||
| 2022 9/12 |
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 145 SO | 45 | 9 | 348 km | 1080 | 34. /68 | 4 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 42 | 8 | 348 km | 864 | 38. /65 | 3 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 44 | 8 | 348 km | 960 | 32. /62 | 4 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO | 49 | 9 | 348 km | 1260 | 28. /62 | 4 % | Statistiky |
| 05/2026 | 145 SO | 44 | 9 | 348 km | 1008 | 31. /58 | 4 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 46 | 8 | 348 km | 936 | 36. /66 | 3 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 43 | 10 | 348 km | 1130 | 21. /55 | 5 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 38 | 7 | 291 km | 679 | 22. /45 | 3 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 50 | 9 | 348 km | 1125 | 23. /52 | 5 % | Statistiky |
| 12/2025 | 145 SO | 46 | 8 | 348 km | 976 | 16. /28 | 6 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 SO | 50 | 8 | 348 km | 1040 | 29. /58 | 3 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO | 49 | 10 | 348 km | 1350 | 30. /63 | 8 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO | 51 | 11★ | 660 km ★ | 1595 | 27. /60 | 5 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO | 50 | 10 | 348 km | 1420 | 25. /55 | 5 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 50 | 9 | 348 km | 1287 | 15. /56 | 13 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO | 54 | 10 | 348 km | 1570 | 25. /54 | 9 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO | 44 | 7 | 271 km | 770 | 22. /61 | 2 % | Statistiky |
| 04/2025 | 145 SO | 46 | 8 | 331 km | 968 | 26. /53 | 2 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 59 | 7 | 292 km | 1029 | 26. /71 | 3 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 64★ | 11★ | 345 km | 1771★ | 17. /68 | 6 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO | 45 | 8 | 348 km | 928 | 15. /52 | 22 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO | 43 | 8 | 321 km | 928 | 21. /55 | 3 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 55 | 9 | 348 km | 1314 | 21. /55 | 4 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO | 34 | 6 | 285 km | 510 | 21. /40 | 2 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO | 58 | 10 | 348 km | 1640 | 23. /64 | 4 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 51 | 9 | 348 km | 1251 | 29. /72 | 3 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 45 | 8 | 331 km | 968 | 27. /60 | 3 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 47 | 7 | 331 km | 847 | 31. /69 | 6 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 45 | 8 | 348 km | 912 | 27. /56 | 7 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO | 48 | 8 | 348 km | 976 | 34. /68 | 3 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 53 | 8 | 348 km | 1112 | 33. /71 | 8 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 60 | 8 | 348 km | 1216 | 16. /62 | 4 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 56 | 10 | 348 km | 1490 | 21. /67 | 5 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 47 | 10 | 660 km ★ | 1250 | 18. /58 | 4 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 SO | 46 | 8 | 348 km | 968 | 23. /49 | 6 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 61 | 10 | 348 km | 1650 | 28. /61 | 8 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 47 | 10 | 348 km | 1300 | 21. /67 | 4 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 60 | 10 | 348 km | 1680 | 24. /63 | 4 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 54 | 10 | 660 km ★ | 1490 | 28. /64 | 4 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO | 48 | 8 | 348 km | 1000 | 26. /62 | 5 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 56 | 9 | 348 km | 1377 | 33. /73 | 4 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 40 | 7 | 348 km | 721 | 24. /69 | 4 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 42 | 7 | 321 km | 756 | 24. /60 | 3 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 46 | 8 | 285 km | 936 | 23. /63 | 19 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 46 | 8 | 348 km | 992 | 26. /70 | 3 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 48 | 9 | 348 km | 1242 | 30. /65 | 4 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO | 46 | 9 | 348 km | 1098 | 30. /71 | 3 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 SO | 41 | 9 | 301 km | 1044 | 28. /61 | 3 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 SO | 56 | 7 | 285 km | 987 | 29. /75 | 4 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO | 48 | 9 | 348 km | 1125 | 23. /73 | 3 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO | 44 | 8 | 348 km | 912 | 28. /73 | 3 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO | 57 | 9 | 348 km | 1440 | 26. /67 | 4 % | Statistiky |
Druhy provozu
- SSB 2 536 (100 %)
- FM 1 (0 %)
Pracované velké čtverce
14velkých čtverců
JN · 7
JN69 JN79 JN88 JN89 JN95 JN98 JN99
JO · 7
JO60 JO61 JO70 JO71 JO80 JO81 JO90
Ze spojení v okně kola: 2 537 QSO.