OK1IN
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
37
Kol
záznamů v kategoriích: 41
0
Vítězství
0 % záznamů
471b.
Průměr bodů na záznam
15
Průměr QSO na záznam
6,7
Průměr násobičů na záznam
2 142b.
Nejvyšší skóre
690km
ODX
IU4CHE · JN64GB · kolo 09/2025
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
15 kol
· Naposledy:
05/2026
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 3/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2025 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2024 12/12 | ||||||||||||
| 2023 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2022 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2021 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2020 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2019 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2018 1/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05/2026 | 1,3 SO | 25 | 8 | 307 km | 576 | 3. /20 | 69 % | Statistiky |
| 03/2026 | 435 SO | 36 | 11 | 685 km | 1650 | 2. /29 | 69 % | Statistiky |
| 01/2026 | 435 SO | 29 | 14 | 685 km | 1610 | 2. /28 | 83 % | Statistiky |
| 12/2025 | 435 SO | 37★ | 15★ | 581 km | 2115 | 2. /12 | 93 % | Statistiky |
| 11/2025 | 435 SO | 37★ | 11 | 685 km | 1595 | 4. /35 | 59 % | Statistiky |
| 09/2025 | 435 SO | 29 | 15★ | 690 km ★ | 1875 | 3. /30 | 48 % | Statistiky |
| 06/2025 | 435 SO | 36 | 14 | 685 km | 2142★ | 3. /31 | 55 % | Statistiky |
| 05/2025 | 435 SO | 18 | 10 | 614 km | 700 | 7. /34 | 17 % | Statistiky |
| 04/2025 | 435 SO | 23 | 9 | 614 km | 792 | 7. /27 | 34 % | Statistiky |
| 03/2025 | 1,3 SO | 18 | 8 | 515 km | 432 | 6. /25 | 41 % | Statistiky |
| 02/2025 | 1,3 SO | 13 | 5 | 128 km | 185 | 7. /20 | 25 % | Statistiky |
| 12/2024 | 1,3 SO | 3 | 2 | 128 km | 16 | 19. /24 | 3 % | Statistiky |
| 11/2024 | 1,3 SO | 15 | 5 | 180 km | 220 | 9. /21 | 28 % | Statistiky |
| 10/2024 | 1,3 SO | 16 | 7 | 306 km | 350 | 5. /21 | 36 % | Statistiky |
| 09/2024 | 1,3 SO | 10 | 5 | 217 km | 155 | 7. /12 | 21 % | Statistiky |
| 08/2024 | 1,3 SO | 17 | 8 | 306 km | 432 | 6. /19 | 35 % | Statistiky |
| 07/2024 | 1,3 SO | 17 | 7 | 306 km | 364 | 5. /20 | 31 % | Statistiky |
| 06/2024 | 1,3 SO | 17 | 7 | 197 km | 350 | 5. /17 | 33 % | Statistiky |
| 05/2024 | 1,3 SO | 16 | 7 | 262 km | 336 | 6. /21 | 42 % | Statistiky |
| 04/2024 | 1,3 SO | 10 | 5 | 180 km | 140 | 7. /16 | 19 % | Statistiky |
| 03/2024 | 1,3 SO | 14 | 5 | 217 km | 200 | 8. /22 | 16 % | Statistiky |
| 02/2024 | 1,3 SO | 11 | 4 | 217 km | 128 | 6. /18 | 23 % | Statistiky |
| 01/2024 | 1,3 SO | 12 | 6 | 217 km | 204 | 6. /18 | 31 % | Statistiky |
| 12/2023 | 1,3 SO | 12 | 6 | 306 km | 216 | 5. /14 | 39 % | Statistiky |
| 11/2023 | 1,3 SO | 10 | 6 | 217 km | 180 | 3. /12 | 18 % | Statistiky |
| 10/2023 | 1,3 SO | 8 | 5 | 217 km | 115 | 9. /14 | 8 % | Statistiky |
| 07/2022 | 10 SO | 3 | 2 | — | 16 | 3. /3 | 22 % | |
| 07/2022 | 1,3 SO | 5 | 2 | — | 24 | 13. /14 | 3 % | |
| 06/2022 | 10 SO | 1 | 1 | — | 2 | 3. /3 | 5 % | |
| 06/2022 | 1,3 SO | 13 | 6 | — | 228 | 5. /16 | 18 % | |
| 05/2022 | 1,3 SO | 10 | 7 | — | 217 | 5. /15 | 29 % | |
| 04/2022 | 1,3 SO | 12 | 6 | — | 210 | 3. /11 | 32 % | |
| 03/2022 | 1,3 SO | 13 | 6 | — | 228 | 6. /17 | 20 % | |
| 02/2022 | 1,3 SO | 11 | 5 | 217 km | 165 | 4. /17 | 18 % | Statistiky |
| 05/2021 | 1,3 SO | 14 | 5 | — | 200 | 6. /13 | 20 % | |
| 05/2020 | 1,3 SO | 12 | 3 | — | 66 | 14. /18 | 6 % | |
| 04/2020 | 1,3 SO | 12 | 5 | — | 180 | 4. /10 | 23 % | |
| 01/2019 | 435 SO | 8 | 5 | — | 130 | 20. /31 | 3 % | |
| 01/2019 | 145 MO | 12 | 6 | — | 252 | 21. /22 | 1 % | |
| 01/2019 | 145 SO | 12 | 6 | — | 252 | 44. /62 | 1 % | |
| 11/2018 | 435 SO | 6 | 3 | — | 48 | 23. /29 | 2 % |
Druhy provozu
- SSB 277 (55 %)
- CW 212 (42 %)
- CW/SSB 8 (2 %)
- SSB/CW 4 (1 %)
Pracované velké čtverce
26velkých čtverců
JN · 14
JN64 JN69 JN75 JN76 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 11
JO31 JO40 JO41 JO50 JO60 JO61 JO62 JO65 JO70 JO71 JO80
KO · 1
KO00
Ze spojení v okně kola: 501 QSO.