OK2ZR
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
51
Kol
záznamů v kategoriích: 52
1
Vítězství
2 % záznamů
5 023b.
Průměr bodů na záznam
67
Průměr QSO na záznam
19,2
Průměr násobičů na záznam
10 440b.
Nejvyšší skóre
762km
ODX
YU1DGH · KN03WI · kolo 04/2026
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
9 kol
· Současná řada:
9 kol
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 9/9 |
|
|
|
|||||||||
| 2025 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2024 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2023 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2022 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2021 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2020 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2019 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2018 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2017 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2016 1/4 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 145 SO | 54 | 18 | 590 km | 3816 | 16. /68 | 14 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 30 | 14 | 583 km | 1568 | 27. /65 | 5 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 39 | 15 | 518 km | 1980 | 21. /62 | 7 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO | 47 | 19 | 615 km | 3553 | 15. /62 | 11 % | Statistiky |
| 05/2026 | 145 SO | 46 | 16 | 701 km | 3056 | 15. /58 | 13 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 92 | 27 | 762 km ★ | 9099 | 6. /66 | 28 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 82 | 28 | 701 km | 8904 | 4. /55 | 39 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 71 | 22 | 691 km | 6336 | 4. /45 | 29 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 46 | 16 | 701 km | 2544 | 13. /52 | 10 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 SO | 73 | 28 | 740 km | 8456 | 5. /58 | 28 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO | 85 | 29 | 740 km | 10005 | 4. /63 | 61 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO | 74 | 26 | 717 km | 7514 | 5. /60 | 25 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO | 86 | 30★ | 691 km | 10440★ | 4. /55 | 39 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 52 | 18 | 601 km | 3366 | 10. /56 | 34 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO | 75 | 26 | 691 km | 7644 | 7. /54 | 43 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO | 83 | 28 | 705 km | 9828 | 4. /61 | 27 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 90 | 27 | 705 km | 10071 | 2. /61 | 81 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 103 | 25 | 744 km | 9175 | 3. /68 | 29 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO | 48 | 14 | 691 km | 2142 | 6. /52 | 51 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO | 72 | 20 | 691 km | 5140 | 4. /55 | 17 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO | 38 | 14 | 583 km | 2170 | 6. /40 | 7 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO | 80 | 23 | 615 km | 7038 | 7. /64 | 17 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 50 | 15 | 590 km | 2715 | 13. /69 | 21 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 77 | 24 | 701 km | 6768 | 3. /56 | 54 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO | 75 | 19 | 571 km | 4959 | 11. /68 | 13 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 88 | 23 | 691 km | 6900 | 4. /71 | 50 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 83 | 19 | 701 km | 4750 | 6. /67 | 16 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 86 | 20 | 691 km | 6600 | 7. /61 | 31 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 46 | 19 | 601 km | 2983 | 14. /58 | 7 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 97 | 22 | 677 km | 7744 | 5. /67 | 23 % | Statistiky |
| 04/2023 | 435 SO | 30 | 10 | 448 km | 870 | 6. /33 | 34 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO | 24 | 7 | 571 km | 553 | 35. /62 | 3 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 96 | 20 | 578 km | 6600 | 9. /73 | 20 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 64 | 17 | 575 km | 3672 | 4. /69 | 20 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 86 | 21 | 601 km | 6174 | 6. /60 | 23 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO | 72 | 17 | — | 4369 | 12. /67 | 12 % | |
| 11/2021 | 145 SO | 103 | 24 | — | 7320 | 8. /72 | 16 % | |
| 10/2021 | 145 SO | 68 | 18 | — | 4086 | 17. /75 | 10 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 96 | 18 | — | 5832 | 7. /85 | 19 % | |
| 12/2020 | 145 SO | 94 | 22 | — | 6534 | 1. /72 | 100 % | |
| 10/2020 | 145 SO | 39 | 13 | — | 1625 | 27. /78 | 4 % | |
| 09/2020 | 145 SO | 111★ | 20 | — | 7580 | 6. /77 | 17 % | |
| 04/2019 | 145 SO | 72 | 20 | — | 5080 | 8. /68 | 41 % | |
| 10/2018 | 145 SO | 51 | 17 | — | 3281 | 14. /63 | 6 % | |
| 09/2018 | 145 SO | 71 | 17 | — | 3961 | 18. /54 | 6 % | |
| 08/2017 | 145 SO | 46 | 15 | — | 2220 | 25. /72 | 7 % | |
| 07/2017 | 145 SO | 80 | 19 | — | 5491 | 9. /62 | 15 % | |
| 05/2017 | 145 SO | 14 | 6 | — | 252 | 60. /69 | 1 % | |
| 03/2017 | 145 SO | 27 | 9 | — | 693 | 40. /74 | 2 % | |
| 02/2017 | 145 SO | 73 | 20 | — | 3440 | 12. /74 | 8 % | |
| 01/2017 | 145 SO | 66 | 16 | — | 3456 | 8. /84 | 11 % | |
| 09/2016 | 145 SO | 25 | 10 | — | 820 | 38. /64 | 5 % |
Druhy provozu
- SSB 2 370 (100 %)
Pracované velké čtverce
47velkých čtverců
JN · 31
JN45 JN48 JN54 JN55 JN56 JN59 JN63 JN64 JN65 JN66 JN68 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 7
JO50 JO60 JO70 JO71 JO80 JO82 JO90
KN · 7
KN03 KN04 KN05 KN08 KN09 KN13 KN17
KO · 2
KO00 KO11
Ze spojení v okně kola: 2 370 QSO.