OK1IKQ
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
61
Kol
0
Vítězství
0 % záznamů
138b.
Průměr bodů na záznam
12
Průměr QSO na záznam
3,9
Průměr násobičů na záznam
366b.
Nejvyšší skóre
162km
ODX
OL7M · JO80FG · kolo 04/2026
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
28 kol
· Současná řada:
6 kol
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 7/9 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2025 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2024 12/12 | ||||||||||||
| 2023 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2022 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2021 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2020 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2019 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2018 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2017 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2016 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2015 1/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 145 SO | 11 | 5 | 162 km ★ | 145 | 60. /68 | 1 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 2 | 2 | 115 km | 10 | 62. /65 | 0 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 6 | 3 | — | 45 | 58. /62 | 0 % | |
| 06/2026 | 145 SO | 15 | 4 | — | 164 | 55. /62 | 0 % | |
| 05/2026 | 145 SO | 4 | 3 | 77 km | 30 | 55. /58 | 0 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 19 | 5 | 162 km ★ | 245 | 57. /66 | 1 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 14 | 5 | — | 180 | 35. /45 | 1 % | |
| 10/2025 | 145 SO | 14 | 4 | — | 136 | 57. /63 | 1 % | |
| 09/2025 | 145 SO | 16 | 4 | — | 168 | 52. /60 | 1 % | |
| 08/2025 | 145 SO | 12 | 3 | — | 102 | 54. /55 | 0 % | |
| 07/2025 | 145 SO | 14 | 3 | — | 117 | 50. /56 | 1 % | |
| 06/2025 | 145 SO | 11 | 3 | — | 90 | 52. /54 | 1 % | |
| 05/2025 | 145 SO | 18 | 5 | — | 230 | 43. /61 | 1 % | |
| 04/2025 | 145 SO | 13 | 4 | — | 140 | 52. /53 | 0 % | |
| 03/2025 | 145 SO | 12 | 4 | — | 120 | 65. /71 | 0 % | |
| 02/2025 | 145 SO | 18 | 4 | — | 180 | 45. /61 | 1 % | |
| 01/2025 | 145 SO | 18 | 5 | — | 220 | 55. /68 | 1 % | |
| 12/2024 | 145 SO | 15 | 4 | — | 152 | 42. /52 | 4 % | |
| 11/2024 | 145 SO | 14 | 4 | — | 148 | 45. /55 | 0 % | |
| 10/2024 | 145 SO | 15 | 5 | — | 195 | 50. /55 | 1 % | |
| 09/2024 | 145 SO | 11 | 4 | — | 116 | 33. /40 | 0 % | |
| 08/2024 | 145 SO | 15 | 4 | — | 164 | 58. /64 | 0 % | |
| 07/2024 | 145 SO | 8 | 4 | — | 92 | 66. /72 | 0 % | |
| 06/2024 | 145 SO | 4 | 2 | — | 18 | 56. /60 | 0 % | |
| 05/2024 | 145 SO | 15 | 3 | — | 117 | 65. /69 | 1 % | |
| 04/2024 | 145 SO | 12 | 3 | — | 90 | 54. /56 | 1 % | |
| 03/2024 | 145 SO | 11 | 3 | — | 87 | 64. /68 | 0 % | |
| 02/2024 | 145 SO | 15 | 4 | — | 160 | 66. /71 | 1 % | |
| 01/2024 | 145 SO | 18 | 6★ | — | 348 | 48. /62 | 1 % | |
| 12/2023 | 145 SO | 11 | 5 | — | 140 | 64. /67 | 0 % | |
| 11/2023 | 145 SO | 15 | 4 | — | 148 | 56. /58 | 0 % | |
| 10/2023 | 145 SO | 15 | 3 | — | 114 | 41. /49 | 1 % | |
| 09/2023 | 145 SO | 12 | 3 | — | 90 | 57. /61 | 0 % | |
| 08/2023 | 145 SO | 15 | 5 | — | 195 | 49. /58 | 0 % | |
| 07/2023 | 145 SO | 13 | 5 | — | 185 | 57. /67 | 1 % | |
| 03/2023 | 145 SO | 3 | 3 | — | 21 | 71. /73 | 0 % | |
| 02/2023 | 145 SO | 5 | 3 | — | 36 | 65. /69 | 0 % | |
| 01/2023 | 145 SO | 14 | 5 | — | 175 | 49. /60 | 1 % | |
| 09/2022 | 145 SO | 18 | 4 | — | 188 | 56. /70 | 1 % | |
| 08/2022 | 145 SO | 15 | 5 | — | 190 | 52. /66 | 0 % | |
| 03/2022 | 145 SO | 1 | 2 | — | 10 | 72. /73 | 0 % | |
| 10/2021 | 145 SO | 22★ | 6★ | — | 366★ | 65. /75 | 1 % | |
| 08/2021 | 145 SO | 14 | 4 | — | 140 | 56. /62 | 0 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 17 | 5 | — | 215 | 74. /90 | 0 % | |
| 12/2020 | 145 SO | 16 | 5 | — | 195 | 56. /72 | 3 % | |
| 11/2020 | 145 SO | 14 | 5 | — | 180 | 63. /77 | 1 % | |
| 08/2020 | 145 SO | 14 | 5 | — | 195 | 66. /74 | 0 % | |
| 03/2020 | 145 SO | 11 | 3 | — | 81 | 57. /59 | 1 % | |
| 01/2020 | 145 SO | 17 | 4 | — | 100 | 63. /69 | 1 % | |
| 07/2019 | 145 SO | 13 | 4 | — | 132 | 61. /67 | 1 % | |
| 06/2019 | 145 SO | 19 | 4 | — | 192 | 51. /60 | 1 % | |
| 11/2018 | 145 SO | 6 | 3 | — | 45 | 57. /58 | 0 % | |
| 10/2018 | 145 SO | 4 | 3 | — | 30 | 62. /63 | 0 % | |
| 06/2018 | 145 SO | 5 | 2 | — | 22 | 65. /67 | 0 % | |
| 03/2018 | 145 SO | 10 | 3 | — | 69 | 51. /57 | 1 % | |
| 02/2018 | 145 SO | 8 | 4 | — | 84 | 61. /71 | 0 % | |
| 09/2017 | 145 SO | 17 | 4 | — | 184 | 56. /64 | 0 % | |
| 04/2017 | 145 SO | 16 | 5 | — | 210 | 51. /57 | 3 % | |
| 02/2017 | 145 SO | 11 | 5 | — | 140 | 66. /74 | 0 % | |
| 11/2016 | 145 SO | 13 | 4 | — | 132 | 54. /60 | 1 % | |
| 07/2015 | 145 SO | 0 | 0 | — | 185 | 67. /82 | 2 % |
Druhy provozu
- SSB 36 (100 %)
Pracované velké čtverce
5velkých čtverců
JO · 3
JO60 JO70 JO80
JN · 2
JN69 JN79
Ze spojení v okně kola: 36 QSO.