OK1ZBD
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
34
Kol
záznamů v kategoriích: 41
0
Vítězství
0 % záznamů
1 081b.
Průměr bodů na záznam
35
Průměr QSO na záznam
8,0
Průměr násobičů na záznam
2 937b.
Nejvyšší skóre
743km
ODX
9A0V · JN95PE · kolo 09/2025
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
19 kol
· Současná řada:
4 kola
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 8/9 |
|
|
|
|
||||||||
| 2025 12/12 | ||||||||||||
| 2024 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2023 5/8 |
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 435 SO | 7 | 4 | 210 km | 84 | 28. /37 | 2 % | Statistiky |
| 09/2026 | 145 SO | 59 | 11 | 430 km | 2167 | 23. /68 | 8 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 51 | 10 | 743 km ★ | 1680 | 24. /65 | 6 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 58 | 10 | 429 km | 1900 | 23. /62 | 7 % | Statistiky |
| 06/2026 | 435 SO | 6 | 5 | 381 km | 100 | 21. /32 | 1 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO | 56 | 11 | 430 km | 2123 | 21. /62 | 6 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 61 | 11 | 617 km | 2156 | 24. /66 | 7 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 50 | 11 | 536 km | 1881 | 15. /55 | 8 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 24 | 7 | 328 km | 441 | 29. /45 | 2 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 32 | 7 | 274 km | 560 | 34. /52 | 2 % | Statistiky |
| 12/2025 | 145 SO | 60 | 10 | 430 km | 2000 | 9. /28 | 12 % | Statistiky |
| 11/2025 | 435 SO | 5 | 3 | 178 km | 42 | 26. /35 | 2 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 SO | 62 | 10 | 430 km | 1990 | 18. /58 | 7 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO | 80★ | 11 | 430 km | 2937★ | 21. /63 | 18 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO | 58 | 12★ | 743 km ★ | 2400 | 21. /60 | 8 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO | 60 | 11 | 430 km | 2310 | 19. /55 | 9 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 51 | 11 | 664 km | 1980 | 13. /56 | 20 % | Statistiky |
| 06/2025 | 435 SO | 4 | 4 | 381 km | 64 | 24. /31 | 2 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO | 53 | 11 | 445 km | 2079 | 21. /54 | 12 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO | 30 | 9 | 425 km | 882 | 21. /61 | 2 % | Statistiky |
| 04/2025 | 145 SO | 39 | 8 | 453 km | 1072 | 23. /53 | 3 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 39 | 8 | 327 km | 856 | 31. /71 | 2 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 28 | 7 | 270 km | 518 | 31. /61 | 4 % | Statistiky |
| 01/2025 | 435 SO | 6 | 3 | 112 km | 45 | 30. /38 | 2 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 37 | 8 | 328 km | 776 | 34. /68 | 2 % | Statistiky |
| 12/2024 | 435 SO | 4 | 2 | 23 km | 20 | 31. /37 | 1 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO | 19 | 5 | 161 km | 245 | 38. /52 | 6 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO | 6 | 3 | 112 km | 45 | 26. /34 | 1 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO | 23 | 6 | 271 km | 372 | 29. /55 | 1 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 31 | 9 | 365 km | 810 | 30. /55 | 3 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 37 | 9 | 430 km | 1116 | 33. /72 | 3 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 37 | 9 | 425 km | 1080 | 26. /60 | 4 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 29 | 7 | 386 km | 630 | 38. /69 | 5 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO | 27 | 8 | 386 km | 760 | 38. /68 | 2 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 33 | 5 | 180 km | 430 | 57. /71 | 3 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 31 | 7 | 263 km | 588 | 38. /62 | 2 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 21 | 7 | 270 km | 378 | 47. /67 | 1 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 43 | 11 | 699 km | 1727 | 27. /61 | 8 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 34 | 11 | 699 km | 1364 | 28. /58 | 3 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 34 | 10 | 668 km | 1150 | 36. /63 | 3 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 22 | 8 | 383 km | 576 | 47. /64 | 2 % | Statistiky |
Druhy provozu
- SSB 1 447 (100 %)
Pracované velké čtverce
17velkých čtverců
JN · 12
JN59 JN69 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN98 JN99
JO · 5
JO60 JO70 JO80 JO90 JO95
Ze spojení v okně kola: 1 447 QSO.