OK1ARO
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
50
Kol
záznamů v kategoriích: 58
0
Vítězství
0 % záznamů
306b.
Průměr bodů na záznam
19
Průměr QSO na záznam
5,5
Průměr násobičů na záznam
840b.
Nejvyšší skóre
162km
ODX
OK1KTW · JN89IW · kolo 07/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
9 kol
· Naposledy:
10/2022
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2023–2026 bez účasti | ||||||||||||
| 2022 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2021 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2020 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2019 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2018 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2017 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2016 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2015 3/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10/2022 | 145 SO | 21 | 6 | 162 km ★ | 342 | 53. /65 | 1 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 23 | 6 | 162 km ★ | 366 | 53. /70 | 1 % | Statistiky |
| 11/2021 | 145 SO | 30 | 7 | — | 553 | 55. /72 | 1 % | |
| 08/2021 | 435 SO | 14 | 4 | — | 152 | 13. /25 | 7 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 29 | 5 | — | 380 | 70. /94 | 1 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 27 | 4 | — | 280 | 68. /90 | 1 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 27 | 4 | — | 260 | 56. /85 | 1 % | |
| 02/2021 | 145 SO | 25 | 7 | — | 469 | 65. /91 | 1 % | |
| 01/2021 | 145 SO | 19 | 4 | — | 184 | 71. /88 | 1 % | |
| 12/2020 | 145 SO | 24 | 6 | — | 360 | 45. /72 | 6 % | |
| 10/2020 | 145 SO | 26 | 7 | — | 504 | 56. /78 | 1 % | |
| 09/2020 | 145 SO | 25 | 7 | — | 511 | 61. /77 | 1 % | |
| 08/2020 | 145 SO | 30 | 9 | — | 738 | 46. /74 | 1 % | |
| 06/2020 | 145 SO | 23 | 5 | — | 315 | 54. /68 | 1 % | |
| 05/2020 | 145 SO | 33 | 9 | — | 810 | 47. /87 | 3 % | |
| 04/2020 | 145 SO | 34★ | 6 | — | 552 | 58. /92 | 3 % | |
| 03/2020 | 435 SO | 9 | 4 | — | 92 | 14. /25 | 4 % | |
| 02/2020 | 145 SO | 21 | 6 | — | 348 | 47. /62 | 3 % | |
| 01/2020 | 435 SO | 3 | 2 | — | 14 | 24. /29 | 1 % | |
| 01/2020 | 145 SO | 20 | 5 | — | 260 | 49. /69 | 3 % | |
| 12/2019 | 145 SO | 12 | 4 | — | 124 | 51. /60 | 1 % | |
| 11/2019 | 145 SO | 18 | 5 | — | 235 | 59. /70 | 1 % | |
| 10/2019 | 145 SO | 21 | 6 | — | 342 | 53. /70 | 1 % | |
| 08/2019 | 145 SO | 26 | 10★ | — | 840★ | 43. /62 | 2 % | |
| 07/2019 | 145 SO | 27 | 8 | — | 640 | 40. /67 | 4 % | |
| 03/2019 | 435 SO | 9 | 4 | — | 88 | 18. /34 | 4 % | |
| 03/2019 | 145 SO | 7 | 3 | — | 51 | 61. /62 | 0 % | |
| 02/2019 | 435 SO | 5 | 3 | — | 39 | 25. /36 | 1 % | |
| 02/2019 | 145 SO | 13 | 4 | — | 140 | 68. /77 | 0 % | |
| 01/2019 | 145 SO | 11 | 3 | — | 90 | 51. /62 | 0 % | |
| 11/2018 | 145 SO | 21 | 6 | — | 342 | 45. /58 | 1 % | |
| 10/2018 | 145 SO | 21 | 7 | — | 406 | 44. /63 | 1 % | |
| 09/2018 | 435 SO | 12 | 6 | — | 198 | 17. /30 | 3 % | |
| 08/2018 | 435 SO | 15 | 6 | — | 258 | 14. /26 | 5 % | |
| 06/2018 | 145 SO | 19 | 6 | — | 306 | 51. /67 | 1 % | |
| 05/2018 | 145 SO | 19 | 5 | — | 245 | 55. /69 | 1 % | |
| 04/2018 | 145 SO | 15 | 5 | — | 205 | 57. /67 | 0 % | |
| 03/2018 | 145 SO | 20 | 7 | — | 378 | 30. /57 | 3 % | |
| 02/2018 | 145 SO | 23 | 6 | — | 378 | 41. /71 | 1 % | |
| 01/2018 | 145 SO | 21 | 6 | — | 348 | 47. /72 | 1 % | |
| 12/2017 | 145 SO | 17 | 6 | — | 276 | 42. /63 | 1 % | |
| 11/2017 | 145 SO | 25 | 7 | — | 455 | 36. /50 | 1 % | |
| 07/2017 | 435 SO | 10 | 5 | — | 130 | 22. /36 | 3 % | |
| 03/2017 | 435 SO | 16 | 4 | — | 152 | 20. /35 | 5 % | |
| 02/2017 | 145 SO | 18 | 6 | — | 306 | 59. /74 | 1 % | |
| 10/2016 | 435 SO | 8 | 2 | — | 34 | 22. /27 | 1 % | |
| 10/2016 | 145 SO | 18 | 6 | — | 294 | 53. /68 | 1 % | |
| 09/2016 | 435 SO | 15 | 7 | — | 308 | 12. /31 | 12 % | |
| 09/2016 | 145 SO | 21 | 10★ | — | 610 | 42. /64 | 3 % | |
| 08/2016 | 435 SO | 11 | 3 | — | 87 | 15. /25 | 3 % | |
| 08/2016 | 145 SO | 20 | 6 | — | 336 | 50. /64 | 2 % | |
| 07/2016 | 435 SO | 9 | 3 | — | 69 | 16. /21 | 8 % | |
| 07/2016 | 145 SO | 19 | 5 | — | 250 | 58. /70 | 1 % | |
| 06/2016 | 435 SO | 16 | 5 | — | 215 | 12. /24 | 7 % | |
| 11/2015 | 435 SO | 25 | 9 | — | 666 | 5. /27 | 28 % | |
| 08/2015 | 435 SO | 9 | 3 | — | 66 | 18. /29 | 4 % | |
| 07/2015 | 435 SO | 10 | 3 | — | 69 | 19. /32 | 7 % | |
| 07/2015 | 145 SO | 20 | 5 | — | 255 | 65. /82 | 2 % |
Druhy provozu
- SSB 36 (82 %)
- CW 8 (18 %)
Pracované velké čtverce
6velkých čtverců
JN · 3
JN69 JN79 JN89
JO · 3
JO60 JO70 JO80
Ze spojení v okně kola: 44 QSO.