OK1AUO
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
41
Kol
záznamů v kategoriích: 77
0
Vítězství
0 % záznamů
240b.
Průměr bodů na záznam
21
Průměr QSO na záznam
4,0
Průměr násobičů na záznam
808b.
Nejvyšší skóre
355km
ODX
SN9W · JO90PP · kolo 08/2023
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
15 kol
· Naposledy:
01/2026
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 1/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2025 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2024 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2023 11/12 |
|
|||||||||||
| 2022 11/12 |
|
|||||||||||
| 2021 8/9 |
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01/2026 | 145 SO | 20 | 6 | 168 km | 282 | 44. /52 | 1 % | Statistiky |
| 03/2025 | 435 SO | 19 | 3 | 104 km | 135 | 18. /34 | 3 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 2 | 2 | 89 km | 10 | 68. /71 | 0 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 47★ | 5 | 184 km | 535 | 44. /68 | 2 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 16 | 4 | 168 km | 152 | 51. /55 | 0 % | Statistiky |
| 07/2024 | 435 SO | 9 | 3 | 108 km | 66 | 23. /31 | 2 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 30 | 7 | 184 km | 553 | 48. /72 | 1 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 25 | 4 | 108 km | 256 | 47. /60 | 1 % | Statistiky |
| 05/2024 | 435 SO | 11 | 3 | 108 km | 81 | 22. /35 | 2 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 33 | 4 | 129 km | 324 | 53. /69 | 2 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO | 11 | 3 | 108 km | 78 | 26. /36 | 2 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 33 | 5 | 168 km | 405 | 43. /56 | 3 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 12 | 2 | 104 km | 52 | 34. /45 | 1 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO | 30 | 5 | 167 km | 375 | 48. /68 | 1 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 SO | 10 | 3 | 108 km | 75 | 26. /32 | 2 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 41 | 7 | 355 km ★ | 756 | 42. /71 | 5 % | Statistiky |
| 01/2024 | 435 SO | 14 | 3 | 108 km | 99 | 22. /38 | 3 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 42 | 6 | 355 km ★ | 624 | 35. /62 | 2 % | Statistiky |
| 12/2023 | 435 SO | 14 | 3 | 108 km | 96 | 18. /30 | 4 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 14 | 4 | 120 km | 140 | 64. /67 | 0 % | Statistiky |
| 11/2023 | 435 SO | 16 | 4 | 108 km | 148 | 14. /34 | 4 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 34 | 6 | 355 km ★ | 516 | 35. /58 | 2 % | Statistiky |
| 10/2023 | 435 SO | 7 | 3 | 108 km | 51 | 25. /30 | 1 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 SO | 26 | 4 | 104 km | 252 | 36. /49 | 2 % | Statistiky |
| 09/2023 | 435 SO | 10 | 3 | 108 km | 69 | 25. /31 | 1 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 38 | 8★ | 355 km ★ | 808★ | 41. /61 | 4 % | Statistiky |
| 08/2023 | 435 SO | 14 | 3 | 108 km | 102 | 20. /30 | 2 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 39 | 7 | 355 km ★ | 700 | 38. /58 | 2 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO | 10 | 3 | 108 km | 75 | 30. /37 | 2 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 27 | 4 | 122 km | 268 | 50. /67 | 1 % | Statistiky |
| 06/2023 | 435 SO | 7 | 3 | 108 km | 48 | 25. /34 | 1 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 30 | 5 | 167 km | 365 | 49. /63 | 1 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO | 3 | 3 | 108 km | 24 | 31. /33 | 1 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 25 | 5 | 146 km | 305 | 55. /64 | 1 % | Statistiky |
| 03/2023 | 435 SO | 15 | 3 | 104 km | 102 | 30. /39 | 3 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 38 | 6 | 168 km | 576 | 46. /73 | 2 % | Statistiky |
| 02/2023 | 435 SO | 10 | 3 | 108 km | 66 | 26. /37 | 2 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 36 | 5 | 168 km | 415 | 36. /69 | 2 % | Statistiky |
| 01/2023 | 435 SO | 13 | 2 | 104 km | 58 | 21. /30 | 3 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 29 | 5 | 167 km | 360 | 34. /60 | 1 % | Statistiky |
| 12/2022 | 435 SO | 9 | 2 | 104 km | 40 | 20. /34 | 3 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 29 | 6 | 168 km | 426 | 35. /63 | 9 % | Statistiky |
| 11/2022 | 435 SO | 18 | 3 | 108 km | 123 | 22. /35 | 4 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 30 | 6 | 168 km | 444 | 44. /70 | 1 % | Statistiky |
| 10/2022 | 435 SO | 8 | 2 | 104 km | 38 | 28. /31 | 1 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 23 | 5 | 167 km | 315 | 56. /65 | 1 % | Statistiky |
| 08/2022 | 435 SO | 10 | 3 | 108 km | 72 | 20. /31 | 3 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO | 29 | 4 | 168 km | 288 | 50. /66 | 1 % | Statistiky |
| 07/2022 | 435 SO | 8 | 3 | 108 km | 60 | 20. /30 | 2 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 26 | 5 | 146 km | 325 | 55. /70 | 1 % | Statistiky |
| 06/2022 | 435 SO | 11 | 3 | 108 km | 81 | 23. /33 | 2 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO | 34 | 5 | 167 km | 425 | 48. /71 | 1 % | Statistiky |
| 05/2022 | 435 SO | 6 | 2 | 108 km | 26 | 21. /31 | 1 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 SO | 23 | 5 | 168 km | 280 | 45. /61 | 1 % | Statistiky |
| 04/2022 | 435 SO | 9 | 2 | 104 km | 38 | 21. /27 | 2 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 SO | 38 | 4 | 113 km | 388 | 56. /75 | 1 % | Statistiky |
| 03/2022 | 435 SO | 11 | 2 | 104 km | 46 | 26. /36 | 2 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO | 32 | 4 | 104 km | 308 | 52. /73 | 1 % | Statistiky |
| 02/2022 | 435 SO | 9 | 2 | 104 km | 38 | 27. /36 | 1 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO | 24 | 4 | 108 km | 228 | 54. /73 | 1 % | Statistiky |
| 01/2022 | 435 SO | 14 | 3 | 108 km | 99 | 22. /33 | 3 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO | 29 | 6 | 184 km | 432 | 45. /67 | 1 % | Statistiky |
| 12/2021 | 435 SO | 9 | 2 | — | 44 | 26. /34 | 3 % | |
| 12/2021 | 145 SO | 28 | 5 | — | 365 | 43. /69 | 1 % | |
| 11/2021 | 435 SO | 11 | 2 | — | 50 | 25. /31 | 1 % | |
| 11/2021 | 145 SO | 32 | 7 | — | 574 | 54. /72 | 1 % | |
| 10/2021 | 435 SO | 11 | 3 | — | 78 | 17. /23 | 2 % | |
| 10/2021 | 145 SO | 29 | 6 | — | 456 | 59. /75 | 1 % | |
| 08/2021 | 435 SO | 8 | 3 | — | 57 | 19. /25 | 3 % | |
| 08/2021 | 145 SO | 32 | 5 | — | 395 | 48. /62 | 1 % | |
| 07/2021 | 435 SO | 10 | 3 | — | 66 | 19. /27 | 2 % | |
| 07/2021 | 145 SO | 32 | 5 | — | 405 | 50. /69 | 1 % | |
| 06/2021 | 435 SO | 15 | 3 | — | 105 | 23. /31 | 3 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 34 | 5 | — | 440 | 53. /70 | 1 % | |
| 05/2021 | 435 SO | 4 | 2 | — | 20 | 32. /34 | 1 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 21 | 3 | — | 168 | 81. /94 | 0 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 31 | 4 | — | 316 | 67. /90 | 1 % |
Druhy provozu
- SSB 1 139 (88 %)
- CW 151 (12 %)
Pracované velké čtverce
9velkých čtverců
JO · 5
JO60 JO70 JO71 JO80 JO90
JN · 4
JN69 JN78 JN79 JN89
Ze spojení v okně kola: 1 290 QSO.