OK2CLL
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
32
Kol
záznamů v kategoriích: 33
0
Vítězství
0 % záznamů
118b.
Průměr bodů na záznam
9
Průměr QSO na záznam
4,5
Průměr násobičů na záznam
259b.
Nejvyšší skóre
261km
ODX
OK1DOL · JN69OU · kolo 09/2026
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
4 kola
· Současná řada:
4 kola
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 5/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2025 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2024 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2023 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2022 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2021 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2020 6/11 |
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 145 SO | 10 | 6 | 261 km ★ | 180 | 59. /68 | 1 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 7 | 4 | 109 km | 76 | 61. /65 | 0 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 10 | 5 | 126 km | 130 | 55. /62 | 0 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO | 9 | 5 | 126 km | 120 | 57. /62 | 0 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 5 | 4 | 103 km | 56 | 52. /55 | 0 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 11 | 5 | 158 km | 145 | 63. /71 | 0 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 4 | 2 | 126 km | 20 | 55. /61 | 0 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 8 | 5 | 151 km | 110 | 61. /67 | 0 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 6 | 4 | 126 km | 60 | 61. /64 | 0 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO | 9 | 4 | 126 km | 96 | 56. /62 | 1 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 11 | 4 | 158 km | 108 | 69. /73 | 0 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 6 | 4 | 158 km | 64 | 64. /69 | 0 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 7 | 5 | 257 km | 95 | 56. /63 | 2 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 7 | 4 | 126 km | 72 | 61. /70 | 0 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO | 10 | 6 | 158 km | 150 | 56. /66 | 0 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 13 | 6 | 172 km | 204 | 62. /70 | 0 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO | 2 | 1 | 49 km | 4 | 70. /71 | 0 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 SO | 11 | 4 | 117 km | 112 | 56. /61 | 0 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO | 11 | 6 | 158 km | 168 | 62. /73 | 0 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO | 15 | 5 | 170 km | 180 | 57. /73 | 1 % | Statistiky |
| 08/2021 | 145 SO | 11 | 4 | — | 108 | 58. /62 | 0 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 10 | 5 | — | 130 | 63. /70 | 0 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 3 | 1 | — | 6 | 94. /94 | 0 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 7 | 3 | — | 51 | 86. /90 | 0 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 16★ | 4 | — | 148 | 71. /85 | 0 % | |
| 01/2021 | 145 SO | 11 | 6 | — | 168 | 72. /88 | 1 % | |
| 12/2020 | 145 SO | 11 | 5 | — | 140 | 58. /72 | 2 % | |
| 09/2020 | 145 SO | 16★ | 6 | — | 246 | 69. /77 | 1 % | |
| 08/2020 | 145 SO | 10 | 4 | — | 100 | 68. /74 | 0 % | |
| 05/2020 | 435 SO | 3 | 2 | — | 14 | 30. /33 | 0 % | |
| 05/2020 | 145 SO | 13 | 5 | — | 155 | 80. /87 | 1 % | |
| 03/2020 | 145 SO | 15 | 6 | — | 228 | 50. /59 | 2 % | |
| 02/2020 | 145 SO | 11 | 7★ | — | 259★ | 54. /62 | 2 % |
Druhy provozu
- SSB 172 (100 %)
Pracované velké čtverce
8velkých čtverců
JN · 5
JN69 JN79 JN88 JN89 JN99
JO · 3
JO60 JO70 JO80
Ze spojení v okně kola: 172 QSO.