OK2TKE
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
57
Kol
0
Vítězství
0 % záznamů
1 094b.
Průměr bodů na záznam
33
Průměr QSO na záznam
9,7
Průměr násobičů na záznam
2 832b.
Nejvyšší skóre
591km
ODX
I3QJZ · JN55UI · kolo 02/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
15 kol
· Naposledy:
05/2026
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 2/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2025 11/12 |
|
|||||||||||
| 2024 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2023 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2022 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2021 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2020 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2019 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2018 1/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05/2026 | 145 SO | 37 | 14 | 526 km | 1694 | 18. /58 | 7 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 18 | 8 | 424 km | 392 | 41. /52 | 2 % | Statistiky |
| 12/2025 | 145 SO | 44 | 13 | 327 km | 1625 | 12. /28 | 10 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO | 39 | 14 | 514 km | 1750 | 24. /63 | 11 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO | 39 | 11 | 485 km | 1298 | 29. /60 | 4 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO | 20 | 5 | 115 km | 265 | 49. /55 | 1 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 41 | 12 | 481 km | 1560 | 14. /56 | 16 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO | 40 | 16 | 475 km | 2096 | 20. /54 | 12 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO | 37 | 13 | 481 km | 1495 | 16. /61 | 4 % | Statistiky |
| 04/2025 | 145 SO | 36 | 10 | 304 km | 1000 | 25. /53 | 3 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 20 | 7 | 422 km | 385 | 44. /71 | 1 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 17 | 5 | 177 km | 210 | 42. /61 | 2 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 28 | 8 | 422 km | 624 | 41. /68 | 2 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO | 46 | 11 | 475 km | 1573 | 12. /55 | 5 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 49 | 16 | 526 km | 2832★ | 15. /55 | 9 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO | 16 | 9 | 564 km | 549 | 19. /40 | 2 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO | 32 | 12 | 462 km | 1344 | 28. /64 | 3 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 43 | 15 | 526 km | 1965 | 22. /72 | 5 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 37 | 13 | 568 km | 1547 | 20. /60 | 5 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 26 | 9 | 454 km | 684 | 36. /69 | 5 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 76★ | 13 | 591 km ★ | 2769 | 15. /71 | 20 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 23 | 9 | 238 km | 549 | 44. /67 | 2 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 34 | 11 | 568 km | 1034 | 23. /58 | 3 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 4 | 3 | 146 km | 30 | 60. /61 | 0 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 19 | 8 | 260 km | 432 | 44. /58 | 1 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 55 | 14 | — | 2268 | 20. /73 | 7 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 22 | 5 | — | 275 | 45. /69 | 2 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 15 | 4 | — | 148 | 52. /60 | 1 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 22 | 4 | — | 200 | 47. /63 | 4 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 46 | 11 | — | 1364 | 17. /70 | 4 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO | 27 | 13 | — | 1027 | 30. /66 | 3 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 39 | 12 | — | 1464 | 30. /70 | 3 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 SO | 19 | 5 | — | 255 | 62. /75 | 1 % | |
| 03/2022 | 145 SO | 32 | 7 | — | 546 | 42. /73 | 2 % | |
| 02/2022 | 145 SO | 22 | 4 | — | 216 | 56. /73 | 1 % | |
| 01/2022 | 145 SO | 27 | 8 | — | 576 | 41. /67 | 2 % | |
| 12/2021 | 145 SO | 19 | 5 | — | 225 | 50. /69 | 1 % | |
| 11/2021 | 145 SO | 48 | 14 | — | 1834 | 29. /72 | 4 % | |
| 10/2021 | 145 SO | 53 | 14 | — | 2254 | 27. /75 | 6 % | |
| 09/2021 | 145 SO | 43 | 14 | — | 1834 | 33. /87 | 4 % | |
| 08/2021 | 145 SO | 50 | 8 | — | 1016 | 30. /62 | 2 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 30 | 7 | — | 602 | 56. /94 | 2 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 28 | 7 | — | 490 | 54. /90 | 1 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 29 | 6 | — | 408 | 44. /85 | 1 % | |
| 02/2021 | 145 SO | 21 | 7 | — | 378 | 67. /91 | 1 % | |
| 01/2021 | 145 SO | 18 | 4 | — | 168 | 72. /88 | 1 % | |
| 12/2020 | 145 SO | 24 | 8 | — | 520 | 40. /72 | 8 % | |
| 11/2020 | 145 SO | 53 | 13 | — | 2015 | 20. /77 | 15 % | |
| 10/2020 | 145 SO | 37 | 12 | — | 1284 | 35. /78 | 3 % | |
| 09/2020 | 145 SO | 42 | 12 | — | 1476 | 29. /77 | 3 % | |
| 08/2020 | 145 SO | 56 | 15 | — | 2535 | 20. /74 | 5 % | |
| 07/2020 | 145 SO | 50 | 14 | — | 2352 | 24. /69 | 5 % | |
| 06/2020 | 145 SO | 8 | 3 | — | 63 | 65. /68 | 0 % | |
| 05/2020 | 145 SO | 69 | 10 | — | 1880 | 24. /87 | 6 % | |
| 04/2020 | 145 SO | 26 | 6 | — | 408 | 67. /92 | 2 % | |
| 03/2020 | 145 SO | 13 | 3 | — | 54 | 59. /59 | 1 % | |
| 08/2018 | 145 SO | 42 | 17★ | — | 2533 | 21. /62 | 14 % |
Druhy provozu
- SSB 821 (100 %)
Pracované velké čtverce
25velkých čtverců
JN · 19
JN55 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 4
JO60 JO70 JO80 JO90
KN · 2
KN04 KN05
Ze spojení v okně kola: 821 QSO.