OK2PAK
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
48
Kol
záznamů v kategoriích: 49
0
Vítězství
0 % záznamů
283b.
Průměr bodů na záznam
19
Průměr QSO na záznam
5,9
Průměr násobičů na záznam
714b.
Nejvyšší skóre
287km
ODX
HA6VV · JN97WV · kolo 11/2023
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
9 kol
· Současná řada:
8 kol
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 8/9 |
|
|
|
|
||||||||
| 2025 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2024 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2023 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2022 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2021 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2020 5/8 |
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 145 SO | 18 | 7 | 194 km | 322 | 53. /68 | 1 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 15 | 6 | 151 km | 222 | 56. /65 | 1 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 12 | 5 | 150 km | 150 | 53. /62 | 1 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO | 17 | 6 | 172 km | 246 | 52. /62 | 1 % | Statistiky |
| 05/2026 | 145 SO | 16 | 5 | 172 km | 185 | 48. /58 | 1 % | Statistiky |
| 04/2026 | 435 SO | 4 | 3 | 94 km | 30 | 26. /33 | 1 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 26 | 8 | 251 km | 552 | 48. /66 | 2 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 13 | 6 | 251 km | 204 | 43. /55 | 1 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 18 | 7 | 150 km | 315 | 32. /45 | 1 % | Statistiky |
| 12/2025 | 145 SO | 21 | 7 | 251 km | 357 | 22. /28 | 2 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO | 18 | 5 | 150 km | 220 | 56. /63 | 1 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO | 18 | 6 | 160 km | 276 | 50. /60 | 1 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 19 | 6 | 172 km | 282 | 45. /56 | 3 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO | 24 | 7 | 251 km | 427 | 35. /61 | 1 % | Statistiky |
| 04/2025 | 145 SO | 28★ | 6 | 172 km | 426 | 39. /53 | 1 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 20 | 7 | 251 km | 364 | 45. /71 | 1 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 14 | 5 | 167 km | 170 | 48. /61 | 1 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 27 | 6 | 220 km | 420 | 49. /68 | 1 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO | 16 | 6 | 149 km | 234 | 39. /52 | 6 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO | 20 | 6 | 164 km | 294 | 34. /55 | 1 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 10 | 4 | 111 km | 96 | 54. /55 | 0 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 21 | 5 | 172 km | 255 | 57. /72 | 1 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 22 | 7 | 251 km | 385 | 43. /60 | 1 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 17 | 4 | 118 km | 156 | 63. /69 | 1 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 18 | 7 | 155 km | 336 | 45. /56 | 3 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO | 26 | 6 | 172 km | 390 | 47. /68 | 1 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 21 | 5 | 150 km | 255 | 63. /71 | 2 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 25 | 5 | 145 km | 305 | 51. /62 | 1 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 21 | 6 | 251 km | 306 | 53. /67 | 1 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 21 | 8 | 287 km ★ | 432 | 38. /58 | 1 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 6 | 5 | 172 km | 85 | 58. /61 | 0 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 25 | 6 | — | 366 | 38. /69 | 2 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 23 | 5 | — | 265 | 41. /63 | 5 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 24 | 5 | — | 290 | 49. /70 | 1 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 12 | 4 | — | 120 | 62. /65 | 0 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 14 | 4 | — | 132 | 65. /70 | 0 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO | 25 | 6 | — | 336 | 50. /73 | 1 % | |
| 01/2022 | 145 SO | 22 | 6 | — | 300 | 50. /67 | 1 % | |
| 11/2021 | 145 SO | 20 | 9 | — | 459 | 57. /72 | 1 % | |
| 09/2021 | 145 SO | 23 | 6 | — | 360 | 74. /87 | 1 % | |
| 07/2021 | 145 SO | 15 | 5 | — | 185 | 60. /69 | 0 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 22 | 6 | — | 324 | 65. /90 | 1 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 22 | 4 | — | 196 | 64. /85 | 1 % | |
| 01/2021 | 145 SO | 24 | 5 | — | 285 | 61. /88 | 1 % | |
| 12/2020 | 145 SO | 22 | 5 | — | 255 | 52. /72 | 4 % | |
| 11/2020 | 145 SO | 21 | 5 | — | 245 | 60. /77 | 2 % | |
| 10/2020 | 145 SO | 16 | 5 | — | 195 | 69. /78 | 1 % | |
| 06/2020 | 145 SO | 15 | 4 | — | 156 | 62. /68 | 1 % | |
| 05/2020 | 145 SO | 17 | 17★ | — | 714★ | 54. /87 | 2 % |
Druhy provozu
- SSB 564 (99 %)
- CW 8 (1 %)
Pracované velké čtverce
11velkých čtverců
JN · 9
JN69 JN77 JN79 JN87 JN88 JN89 JN97 JN98 JN99
JO · 2
JO70 JO80
Ze spojení v okně kola: 572 QSO.