OK2ULP
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
71
Kol
záznamů v kategoriích: 84
0
Vítězství
0 % záznamů
395b.
Průměr bodů na záznam
19
Průměr QSO na záznam
6,0
Průměr násobičů na záznam
1 573b.
Nejvyšší skóre
1 090km
ODX
OK1KAD · JN60LJ · kolo 08/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
31 kol
· Současná řada:
6 kol
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 8/9 |
|
|
|
|
||||||||
| 2025 11/12 |
|
|||||||||||
| 2024 12/12 | ||||||||||||
| 2023 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2022 12/12 | ||||||||||||
| 2021 12/12 | ||||||||||||
| 2020 7/7 |
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 1,3 SO | 7 | 4 | 139 km | 68 | 14. /20 | 4 % | Statistiky |
| 09/2026 | 435 SO | 23 | 5 | 176 km | 295 | 17. /37 | 8 % | Statistiky |
| 08/2026 | 1,3 SO | 5 | 2 | 93 km | 22 | 15. /20 | 2 % | Statistiky |
| 08/2026 | 435 SO | 26 | 8 | 374 km | 536 | 8. /32 | 22 % | Statistiky |
| 07/2026 | 1,3 SO | 4 | 3 | 102 km | 30 | 11. /14 | 3 % | Statistiky |
| 07/2026 | 435 SO | 18 | 7 | 281 km | 329 | 15. /33 | 13 % | Statistiky |
| 06/2026 | 1,3 SO | 6 | 4 | 122 km | 64 | 15. /20 | 4 % | Statistiky |
| 06/2026 | 435 SO | 26 | 8 | 421 km | 592 | 10. /32 | 8 % | Statistiky |
| 05/2026 | 1,3 SO | 4 | 2 | 103 km | 20 | 18. /20 | 2 % | Statistiky |
| 05/2026 | 435 SO | 26 | 6 | 423 km | 444 | 12. /36 | 10 % | Statistiky |
| 04/2026 | 1,3 SO | 5 | 3 | — | 36 | 14. /16 | 3 % | Statistiky |
| 04/2026 | 435 SO | 28 | 6 | 171 km | 432 | 10. /33 | 13 % | Statistiky |
| 02/2026 | 1,3 SO | 6 | 2 | 176 km | 30 | 16. /19 | 3 % | Statistiky |
| 01/2026 | 1,3 SO | 5 | 2 | 102 km | 22 | 13. /17 | 2 % | Statistiky |
| 11/2025 | 1,3 SO | 6 | 3 | 139 km | 42 | 14. /19 | 5 % | Statistiky |
| 10/2025 | 1,3 SO | 6 | 3 | 139 km | 45 | 17. /21 | 3 % | Statistiky |
| 09/2025 | 1,3 SO | 8 | 4 | 104 km | 76 | 14. /23 | 4 % | Statistiky |
| 08/2025 | 1,3 SO | 8 | 3 | 102 km | 54 | 12. /16 | 5 % | Statistiky |
| 07/2025 | 1,3 SO | 10 | 4 | 143 km | 96 | 11. /19 | 7 % | Statistiky |
| 06/2025 | 1,3 SO | 12 | 3 | 116 km | 87 | 12. /21 | 8 % | Statistiky |
| 05/2025 | 1,3 SO | 5 | 3 | 102 km | 36 | 17. /21 | 4 % | Statistiky |
| 04/2025 | 1,3 SO | 3 | 3 | 118 km | 24 | 16. /18 | 3 % | Statistiky |
| 03/2025 | 1,3 SO | 10 | 4 | 176 km | 100 | 14. /25 | 10 % | Statistiky |
| 02/2025 | 1,3 SO | 6 | 3 | 102 km | 42 | 15. /20 | 6 % | Statistiky |
| 01/2025 | 1,3 SO | 9 | 3 | 171 km | 66 | 15. /23 | 9 % | Statistiky |
| 12/2024 | 1,3 SO | 1 | 1 | 93 km | 2 | 21. /24 | 0 % | Statistiky |
| 11/2024 | 1,3 SO | 5 | 3 | 139 km | 36 | 17. /21 | 5 % | Statistiky |
| 10/2024 | 1,3 SO | 6 | 2 | 102 km | 26 | 19. /21 | 3 % | Statistiky |
| 10/2024 | 435 SO | 22 | 7 | 281 km | 406 | 15. /36 | 8 % | Statistiky |
| 09/2024 | 435 SO | 2 | 3 | 116 km | 18 | 24. /26 | 1 % | Statistiky |
| 08/2024 | 1,3 SO | 5 | 3 | 102 km | 36 | 15. /19 | 3 % | Statistiky |
| 08/2024 | 435 SO | 25 | 7 | 1 090 km ★ | 532 | 11. /35 | 12 % | Statistiky |
| 07/2024 | 1,3 SO | 10 | 6 | 281 km | 168 | 9. /20 | 14 % | Statistiky |
| 07/2024 | 435 SO | 22 | 7 | 169 km | 406 | 11. /31 | 9 % | Statistiky |
| 06/2024 | 435 SO | 31 | 10 | 999 km | 920 | 10. /38 | 14 % | Statistiky |
| 05/2024 | 435 SO | 4 | 2 | 72 km | 18 | 30. /35 | 0 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO | 18 | 7 | 139 km | 336 | 13. /36 | 8 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 23 | 7 | 169 km | 420 | 15. /45 | 12 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 SO | 24 | 6 | 169 km | 366 | 13. /32 | 12 % | Statistiky |
| 01/2024 | 435 SO | 31 | 8 | 285 km | 664 | 5. /38 | 20 % | Statistiky |
| 12/2023 | 435 SO | 20 | 5 | 182 km | 260 | 12. /30 | 11 % | Statistiky |
| 09/2023 | 435 SO | 29 | 8 | 556 km | 648 | 10. /31 | 14 % | Statistiky |
| 08/2023 | 435 SO | 29 | 10 | 374 km | 840 | 6. /30 | 19 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO | 37 | 9 | 285 km | 918 | 6. /37 | 19 % | Statistiky |
| 06/2023 | 435 SO | 32 | 10 | 483 km | 930 | 6. /34 | 17 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO | 27 | 7 | 374 km | 504 | 14. /33 | 14 % | Statistiky |
| 04/2023 | 435 SO | 30 | 6 | 176 km | 462 | 11. /33 | 18 % | Statistiky |
| 03/2023 | 435 SO | 36 | 7 | 285 km | 665 | 10. /39 | 21 % | Statistiky |
| 02/2023 | 435 SO | 26 | 7 | 374 km | 490 | 7. /37 | 16 % | Statistiky |
| 12/2022 | 435 SO | 10 | 4 | 150 km | 96 | 14. /34 | 6 % | Statistiky |
| 11/2022 | 435 SO | 32 | 8 | 374 km | 688 | 9. /35 | 25 % | Statistiky |
| 10/2022 | 1,3 SO | 8 | 4 | 120 km | 80 | 12. /18 | 8 % | Statistiky |
| 10/2022 | 435 SO | 35 | 9 | 369 km | 891 | 8. /31 | 32 % | Statistiky |
| 09/2022 | 435 SO | 18 | 5 | 169 km | 235 | 10. /27 | 12 % | Statistiky |
| 08/2022 | 435 SO | 8 | 3 | 116 km | 60 | 22. /31 | 3 % | Statistiky |
| 07/2022 | 1,3 SO | 7 | 5 | 186 km | 110 | 7. /14 | 13 % | Statistiky |
| 07/2022 | 435 SO | 21 | 6 | 209 km | 384 | 9. /30 | 13 % | Statistiky |
| 06/2022 | 1,3 SO | 5 | 2 | 81 km | 28 | 11. /16 | 2 % | Statistiky |
| 06/2022 | 435 SO | 26 | 8 | 543 km | 696 | 7. /33 | 16 % | Statistiky |
| 05/2022 | 435 SO | 26 | 9 | 493 km | 801 | 7. /31 | 39 % | Statistiky |
| 04/2022 | 435 SO | 24 | 7 | 285 km | 441 | 4. /27 | 23 % | Statistiky |
| 03/2022 | 435 SO | 28 | 7 | 418 km | 623 | 9. /36 | 25 % | Statistiky |
| 02/2022 | 435 SO | 29 | 8 | 374 km | 624 | 8. /36 | 20 % | Statistiky |
| 01/2022 | 435 SO | 45★ | 11 | 295 km | 1573★ | 5. /33 | 55 % | Statistiky |
| 12/2021 | 435 SO | 33 | 9 | — | 801 | 5. /34 | 52 % | |
| 11/2021 | 435 SO | 32 | 9 | — | 900 | 7. /31 | 24 % | |
| 10/2021 | 435 SO | 30 | 11 | — | 1100 | 5. /23 | 35 % | |
| 09/2021 | 435 SO | 28 | 11 | — | 1056 | 7. /24 | 36 % | |
| 08/2021 | 435 SO | 28 | 9 | — | 828 | 5. /25 | 40 % | |
| 07/2021 | 435 SO | 21 | 9 | — | 630 | 8. /27 | 19 % | |
| 06/2021 | 435 SO | 33 | 13★ | — | 1495 | 7. /31 | 41 % | |
| 05/2021 | 435 SO | 29 | 8 | — | 592 | 5. /34 | 22 % | |
| 04/2021 | 435 SO | 33 | 8 | — | 688 | 4. /35 | 18 % | |
| 03/2021 | 435 SO | 29 | 8 | — | 600 | 9. /41 | 24 % | |
| 02/2021 | 435 SO | 23 | 7 | — | 483 | 11. /39 | 19 % | |
| 01/2021 | 435 SO | 11 | 4 | — | 104 | 17. /41 | 4 % | |
| 01/2021 | 145 SO | 13 | 5 | — | 150 | 75. /88 | 1 % | |
| 12/2020 | 435 SO | 24 | 5 | — | 220 | 9. /30 | 11 % | |
| 11/2020 | 435 SO | 37 | 8 | — | 536 | 8. /31 | 26 % | |
| 10/2020 | 435 SO | 23 | 6 | — | 420 | 12. /35 | 14 % | |
| 09/2020 | 435 SO | 22 | 8 | — | 560 | 8. /26 | 16 % | |
| 08/2020 | 435 SO | 21 | 10 | — | 660 | 6. /25 | 25 % | |
| 07/2020 | 435 SO | 16 | 7 | — | 308 | 11. /24 | 11 % | |
| 06/2020 | 435 SO | 5 | 4 | — | 56 | 12. /29 | 2 % |
Druhy provozu
- SSB 1 081 (100 %)
- SSB/CW 3 (0 %)
Pracované velké čtverce
23velkých čtverců
JN · 17
JN59 JN60 JN69 JN70 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN97 JN98 JN99
JO · 6
JO40 JO60 JO70 JO80 JO81 JO90
Ze spojení v okně kola: 1 084 QSO.