OK2VG
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
71
Kol
záznamů v kategoriích: 74
0
Vítězství
0 % záznamů
1 175b.
Průměr bodů na záznam
43
Průměr QSO na záznam
8,8
Průměr násobičů na záznam
2 550b.
Nejvyšší skóre
540km
ODX
E76MD · JN84SU · kolo 11/2023
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
9 kol
· Naposledy:
01/2025
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 bez účasti | ||||||||||||
| 2025 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2024 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2023 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2022 11/12 |
|
|||||||||||
| 2021 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2020 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2019 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2018 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2017 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2016 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2015 3/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01/2025 | 145 SO | 28 | 9 | — | 765 | 35. /68 | 2 % | |
| 10/2024 | 145 SO | 44 | 10 | 393 km | 1230 | 23. /55 | 4 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO | 34 | 11 | 365 km | 1078 | 32. /64 | 3 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 43 | 8 | 280 km | 832 | 41. /72 | 2 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 42 | 7 | 297 km | 763 | 32. /60 | 2 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 32 | 11 | 507 km | 1122 | 24. /56 | 9 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 55 | 10 | 502 km | 1540 | 26. /71 | 11 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 35 | 9 | 502 km | 900 | 24. /62 | 3 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 49 | 10 | 491 km | 1430 | 23. /67 | 5 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 40 | 13 | 540 km ★ | 1664 | 13. /58 | 5 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 45 | 11 | 453 km | 1375 | 31. /61 | 6 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 43 | 11 | — | 1243 | 29. /58 | 3 % | |
| 07/2023 | 145 SO | 50 | 12 | 519 km | 1848 | 18. /67 | 6 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 39 | 7 | 353 km | 693 | 41. /63 | 2 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 39 | 8 | 493 km | 832 | 40. /64 | 2 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 148★ | 9 | — | 1332 | 35. /73 | 4 % | |
| 02/2023 | 145 SO | 45 | 13 | 507 km | 1820 | 14. /69 | 10 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 46 | 8 | 353 km | 984 | 19. /63 | 20 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 40 | 8 | 491 km | 896 | 28. /70 | 3 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 29 | 7 | 491 km | 574 | 44. /65 | 2 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 51 | 9 | 493 km | 1197 | 23. /70 | 4 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO | 40 | 14 | 496 km | 1736 | 20. /66 | 4 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 47 | 7 | — | 875 | 38. /70 | 2 % | |
| 06/2022 | 435 SO | 4 | 1 | — | 8 | 32. /33 | 0 % | |
| 06/2022 | 145 SO | 43 | 9 | — | 981 | 34. /71 | 2 % | |
| 04/2022 | 145 SO | 46 | 6 | — | 678 | 41. /75 | 2 % | |
| 03/2022 | 145 SO | 53 | 8 | — | 1144 | 22. /73 | 3 % | |
| 02/2022 | 145 SO | 48 | 8 | 491 km | 1024 | 24. /73 | 4 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO | 55 | 10 | — | 1600 | 22. /67 | 4 % | |
| 11/2021 | 145 SO | 52 | 12 | — | 1956 | 27. /72 | 4 % | |
| 10/2021 | 145 SO | 48 | 11 | — | 1551 | 34. /75 | 4 % | |
| 09/2021 | 145 SO | 44 | 10 | — | 1230 | 46. /87 | 3 % | |
| 08/2021 | 145 SO | 49 | 10 | — | 1290 | 26. /62 | 3 % | |
| 07/2021 | 145 SO | 46 | 9 | — | 1044 | 34. /69 | 2 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 40 | 11 | — | 1188 | 30. /70 | 3 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 52 | 6 | — | 792 | 47. /94 | 2 % | |
| 04/2021 | 145 SO | 68 | 10 | — | 1840 | 21. /90 | 4 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 48 | 9 | — | 1170 | 24. /85 | 4 % | |
| 01/2021 | 145 SO | 51 | 10 | — | 1360 | 22. /88 | 6 % | |
| 12/2020 | 145 SO | 50 | 13 | — | 1768 | 14. /72 | 27 % | |
| 11/2020 | 145 SO | 16 | 3 | — | 111 | 69. /77 | 1 % | |
| 10/2020 | 145 SO | 60 | 15★ | — | 2550★ | 18. /78 | 7 % | |
| 09/2020 | 145 SO | 45 | 10 | — | 1290 | 33. /77 | 3 % | |
| 08/2020 | 145 SO | 32 | 8 | — | 664 | 48. /74 | 1 % | |
| 05/2020 | 145 SO | 49 | 8 | — | 992 | 38. /87 | 3 % | |
| 04/2020 | 145 SO | 50 | 8 | — | 1016 | 39. /92 | 5 % | |
| 02/2020 | 145 SO | 41 | 11 | — | 1210 | 29. /62 | 10 % | |
| 01/2020 | 145 SO | 55 | 10 | — | 1460 | 16. /69 | 17 % | |
| 12/2019 | 145 SO | 64 | 13 | — | 2223 | 11. /60 | 20 % | |
| 11/2019 | 1,3 SO | 1 | 1 | — | 2 | 11. /11 | 0 % | |
| 11/2019 | 145 SO | 61 | 13 | — | 2366 | 20. /70 | 10 % | |
| 10/2019 | 145 SO | 48 | 12 | — | 1752 | 22. /70 | 6 % | |
| 07/2019 | 145 SO | 37 | 7 | — | 679 | 39. /67 | 4 % | |
| 06/2019 | 145 SO | 39 | 9 | — | 999 | 31. /60 | 3 % | |
| 05/2019 | 145 SO | 46 | 8 | — | 920 | 38. /66 | 4 % | |
| 04/2019 | 145 SO | 44 | 6 | — | 654 | 43. /68 | 5 % | |
| 02/2019 | 145 SO | 59 | 11 | — | 1804 | 22. /77 | 4 % | |
| 12/2018 | 145 SO | 32 | 9 | — | 846 | 27. /60 | 4 % | |
| 08/2018 | 145 SO | 48 | 7 | — | 840 | 39. /62 | 5 % | |
| 05/2018 | 145 SO | 39 | 6 | — | 588 | 46. /69 | 1 % | |
| 04/2018 | 145 SO | 44 | 12 | — | 1560 | 24. /67 | 3 % | |
| 03/2018 | 435 SO | 4 | 1 | — | 8 | 28. /29 | 0 % | |
| 03/2018 | 145 SO | 40 | 13 | — | 1495 | 12. /57 | 13 % | |
| 02/2018 | 145 SO | 50 | 12 | — | 1800 | 15. /71 | 4 % | |
| 01/2018 | 145 SO | 43 | 11 | — | 1364 | 19. /72 | 3 % | |
| 09/2017 | 145 SO | 40 | 12 | — | 1488 | 28. /64 | 3 % | |
| 08/2017 | 145 SO | 48 | 10 | — | 1250 | 42. /72 | 4 % | |
| 05/2017 | 145 SO | 46 | 8 | — | 960 | 40. /69 | 2 % | |
| 01/2017 | 145 SO | 33 | 8 | — | 752 | 35. /84 | 2 % | |
| 12/2016 | 145 SO | 35 | 7 | — | 679 | 30. /68 | 12 % | |
| 11/2016 | 145 SO | 40 | 10 | — | 1240 | 24. /60 | 10 % | |
| 10/2015 | 145 SO | 0 | 0 | — | 812 | 39. /70 | 2 % | |
| 08/2015 | 145 SO | 0 | 0 | — | 1670 | 29. /83 | 4 % | |
| 07/2015 | 145 SO | 0 | 0 | — | 1580 | 19. /82 | 14 % |
Druhy provozu
- SSB 753 (89 %)
- CW 84 (10 %)
- SSB/CW 9 (1 %)
Pracované velké čtverce
23velkých čtverců
JN · 15
JN69 JN75 JN76 JN77 JN79 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 5
JO51 JO60 JO70 JO80 JO90
KO · 2
KO00 KO01
KN · 1
KN18
Ze spojení v okně kola: 846 QSO.