OK2VWM
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
65
Kol
záznamů v kategoriích: 66
0
Vítězství
0 % záznamů
1 411b.
Průměr bodů na záznam
38
Průměr QSO na záznam
10,9
Průměr násobičů na záznam
2 844b.
Nejvyšší skóre
631km
ODX
E77P · JN83PX · kolo 08/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
10 kol
· Naposledy:
08/2026
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 2/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2025 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2024 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2023 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2022 11/12 |
|
|||||||||||
| 2021 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2020 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2019 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2018 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2017 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2016 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2015 4/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/2026 | 145 SO | 42 | 13 | 483 km | 1716 | 23. /65 | 6 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 48 | 14 | 519 km | 2212 | 23. /66 | 7 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO | 42 | 13 | 534 km | 1768 | 22. /64 | 4 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 50 | 16 | 519 km | 2672 | 19. /72 | 7 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 44 | 14 | 534 km | 2086 | 15. /60 | 7 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 43 | 12 | 485 km | 1548 | 21. /69 | 12 % | Statistiky |
| 11/2023 | 435 SO | 6 | 3 | 92 km | 51 | 27. /34 | 1 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 19 | 6 | 195 km | 276 | 46. /58 | 1 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 37 | 13 | 384 km | 1469 | 27. /58 | 3 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 50 | 15 | 483 km | 2250 | 16. /67 | 7 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 46 | 11 | 384 km | 1474 | 26. /63 | 4 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 42 | 14 | 483 km | 1834 | 23. /64 | 5 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 14 | 4 | 89 km | 132 | 53. /63 | 3 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 36 | 7 | 222 km | 630 | 34. /70 | 2 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 27 | 9 | 295 km | 648 | 35. /70 | 2 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO | 43 | 16 | 631 km ★ | 2176 | 16. /66 | 5 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 47 | 12 | 519 km | 1608 | 29. /70 | 3 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO | 45 | 11 | 384 km | 1287 | 28. /71 | 3 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 SO | 51 | 12 | 483 km | 1728 | 19. /61 | 4 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 SO | 50 | 10 | 446 km | 1350 | 23. /75 | 5 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO | 17 | 4 | 83 km | 160 | 64. /73 | 0 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO | 11 | 4 | 83 km | 104 | 66. /73 | 0 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO | 23 | 4 | 115 km | 212 | 56. /67 | 1 % | Statistiky |
| 11/2021 | 145 SO | 42 | 14 | — | 1736 | 31. /72 | 4 % | |
| 10/2021 | 145 SO | 57★ | 13 | — | 2119 | 29. /75 | 5 % | |
| 09/2021 | 145 SO | 52 | 15 | — | 2400 | 25. /87 | 5 % | |
| 08/2021 | 145 SO | 47 | 15 | — | 2250 | 21. /62 | 5 % | |
| 07/2021 | 145 SO | 44 | 14 | — | 1946 | 24. /69 | 4 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 45 | 12 | — | 1704 | 25. /70 | 5 % | |
| 05/2021 | 145 SO | 48 | 12 | — | 1620 | 32. /94 | 4 % | |
| 04/2021 | 435 SO | 18 | 6 | — | 276 | 14. /35 | 7 % | |
| 03/2021 | 145 SO | 53 | 8 | — | 1080 | 26. /85 | 4 % | |
| 02/2021 | 145 SO | 16 | 3 | — | 111 | 83. /91 | 0 % | |
| 11/2020 | 145 SO | 44 | 9 | — | 1089 | 31. /77 | 8 % | |
| 10/2020 | 145 SO | 51 | 14 | — | 2240 | 22. /78 | 6 % | |
| 09/2020 | 145 SO | 43 | 9 | — | 1062 | 37. /77 | 2 % | |
| 07/2020 | 145 SO | 50 | 15 | — | 2475 | 22. /69 | 5 % | |
| 06/2020 | 145 SO | 17 | 4 | — | 156 | 62. /68 | 1 % | |
| 05/2020 | 145 SO | 36 | 9 | — | 873 | 43. /87 | 3 % | |
| 03/2020 | 145 SO | 34 | 11 | — | 1100 | 25. /59 | 11 % | |
| 11/2019 | 145 SO | 45 | 15 | — | 2160 | 23. /70 | 9 % | |
| 09/2019 | 145 SO | 48 | 14 | — | 2240 | 22. /57 | 4 % | |
| 08/2019 | 145 SO | 45 | 18★ | — | 2844★ | 18. /62 | 7 % | |
| 07/2019 | 145 SO | 44 | 12 | — | 1740 | 24. /67 | 10 % | |
| 05/2019 | 145 SO | 40 | 11 | — | 1518 | 30. /66 | 6 % | |
| 04/2019 | 145 SO | 47 | 15 | — | 2235 | 21. /68 | 18 % | |
| 08/2018 | 145 SO | 46 | 14 | — | 2086 | 24. /62 | 12 % | |
| 07/2018 | 145 SO | 37 | 13 | — | 1573 | 26. /58 | 5 % | |
| 06/2018 | 145 SO | 36 | 13 | — | 1521 | 31. /67 | 4 % | |
| 05/2018 | 145 SO | 45 | 14 | — | 1974 | 28. /69 | 4 % | |
| 04/2018 | 145 SO | 51 | 15 | — | 2340 | 20. /67 | 4 % | |
| 10/2017 | 145 SO | 37 | 13 | — | 1456 | 40. /65 | 3 % | |
| 08/2017 | 145 SO | 47 | 14 | — | 2044 | 28. /72 | 7 % | |
| 06/2017 | 145 SO | 44 | 12 | — | 1560 | 32. /70 | 3 % | |
| 05/2017 | 145 SO | 43 | 13 | — | 1755 | 29. /69 | 4 % | |
| 04/2017 | 145 SO | 41 | 15 | — | 1980 | 16. /57 | 27 % | |
| 03/2017 | 145 SO | 14 | 4 | — | 136 | 63. /74 | 0 % | |
| 01/2017 | 145 SO | 35 | 11 | — | 1177 | 18. /84 | 4 % | |
| 12/2016 | 145 SO | 25 | 4 | — | 244 | 49. /68 | 4 % | |
| 11/2016 | 145 SO | 9 | 4 | — | 88 | 59. /60 | 1 % | |
| 08/2016 | 145 SO | 47 | 12 | — | 1812 | 23. /64 | 10 % | |
| 07/2016 | 145 SO | 41 | 14 | — | 1778 | 31. /70 | 6 % | |
| 11/2015 | 145 SO | 38 | 11 | — | 1144 | 30. /59 | 3 % | |
| 10/2015 | 145 SO | 47 | 10 | — | 1320 | 31. /70 | 3 % | |
| 08/2015 | 145 SO | 11 | 4 | — | 108 | 75. /83 | 0 % | |
| 07/2015 | 145 SO | 38 | 7 | — | 672 | 40. /82 | 6 % |
Druhy provozu
- SSB 833 (100 %)
Pracované velké čtverce
21velkých čtverců
JN · 17
JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 4
JO60 JO70 JO80 JO90
Ze spojení v okně kola: 833 QSO.