OK2VWX
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
56
Kol
záznamů v kategoriích: 61
9
Vítězství
15 % záznamů
2 075b.
Průměr bodů na záznam
41
Průměr QSO na záznam
14,3
Průměr násobičů na záznam
4 209b.
Nejvyšší skóre
756km
ODX
IQ4CT · JN54WE · kolo 06/2026
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
9 kol
· Současná řada:
5 kol
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 6/9 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2025 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2024 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2023 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2022 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2021 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2020 3/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2019 11/12 |
|
|||||||||||
| 2018 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2017 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2016 1/7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 435 SO | 50 | 14 | 544 km | 2156 | 3. /37 | 58 % | Statistiky |
| 08/2026 | 435 SO | 48 | 14 | 590 km | 2240 | 2. /32 | 93 % | Statistiky |
| 07/2026 | 435 SO | 57 | 13 | 545 km | 2223 | 3. /33 | 89 % | Statistiky |
| 06/2026 | 435 SO | 44 | 15 | 756 km ★ | 2475 | 3. /32 | 34 % | Statistiky |
| 05/2026 | 435 SO | 54 | 16 | 545 km | 2768 | 3. /36 | 61 % | Statistiky |
| 03/2026 | 435 SO | 28 | 10 | 550 km | 900 | 4. /29 | 38 % | Statistiky |
| 10/2025 | 435 SO | 36 | 12 | 545 km | 1440 | 2. /24 | 50 % | Statistiky |
| 09/2025 | 435 SO | 37 | 14 | 545 km | 1694 | 5. /30 | 43 % | Statistiky |
| 08/2025 | 435 SO | 45 | 15 | 659 km | 2145 | 2. /22 | 86 % | Statistiky |
| 06/2025 | 435 SO | 38 | 15 | 659 km | 1920 | 4. /31 | 49 % | Statistiky |
| 05/2025 | 435 SO | 42 | 15 | 659 km | 2085 | 3. /34 | 50 % | Statistiky |
| 04/2025 | 435 SO | 36 | 11 | 487 km | 1232 | 4. /27 | 54 % | Statistiky |
| 10/2024 | 435 SO | 46 | 17 | 545 km | 2618 | 3. /36 | 52 % | Statistiky |
| 08/2024 | 435 SO | 55 | 20 | 590 km | 3820 | 2. /35 | 84 % | Statistiky |
| 07/2024 | 435 SO | 53 | 18 | 545 km | 3096 | 2. /31 | 72 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 53 | 19 | 521 km | 3230 | 3. /45 | 89 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 SO | 47 | 15 | 521 km | 2175 | 2. /32 | 72 % | Statistiky |
| 08/2023 | 435 SO | 44 | 17 | 643 km | 2533 | 3. /30 | 58 % | Statistiky |
| 07/2023 | 1,3 SO | 7 | 4 | 215 km | 68 | 9. /17 | 6 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO | 47 | 16 | 643 km | 2368 | 4. /37 | 48 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO | 53 | 14 | 683 km | 2324 | 3. /33 | 65 % | Statistiky |
| 04/2023 | 435 SO | 10 | 7 | 463 km | 245 | 17. /33 | 10 % | Statistiky |
| 03/2023 | 435 SO | 55 | 17 | 643 km | 2958 | 3. /39 | 94 % | Statistiky |
| 01/2023 | 435 SO | 40 | 13 | 469 km | 1625 | 3. /30 | 71 % | Statistiky |
| 11/2022 | 435 SO | 51 | 17 | 660 km | 2788 | 1. /35 | 100 % | Statistiky |
| 10/2022 | 435 SO | 48 | 18 | 613 km | 2826 | 1. /31 | 100 % | Statistiky |
| 08/2022 | 435 SO | 43 | 15 | 745 km | 2115 | 2. /31 | 90 % | Statistiky |
| 07/2022 | 1,3 SO | 8 | 3 | 226 km | 57 | 8. /14 | 7 % | Statistiky |
| 07/2022 | 435 SO | 45 | 16 | 643 km | 2288 | 2. /30 | 78 % | Statistiky |
| 06/2022 | 1,3 SO | 9 | 4 | 226 km | 88 | 9. /16 | 7 % | Statistiky |
| 06/2022 | 435 SO | 38 | 15 | 741 km | 2175 | 2. /33 | 50 % | Statistiky |
| 02/2022 | 435 SO | 55 | 18 | 741 km | 3168 | 1. /36 | 100 % | Statistiky |
| 01/2022 | 435 SO | 56 | 17 | — | 2873 | 1. /33 | 100 % | |
| 12/2021 | 1,3 SO | 10 | 5 | — | 130 | 7. /14 | 10 % | |
| 12/2021 | 435 SO | 32 | 10 | — | 920 | 4. /34 | 60 % | |
| 03/2021 | 1,3 SO | 9 | 4 | — | 92 | 9. /15 | 10 % | |
| 03/2021 | 435 SO | 47 | 14 | — | 1932 | 2. /41 | 76 % | |
| 01/2021 | 435 SO | 43 | 14 | — | 1806 | 3. /41 | 65 % | |
| 11/2020 | 435 SO | 42 | 15 | — | 2070 | 1. /31 | 100 % | |
| 10/2020 | 435 SO | 45 | 13 | — | 1885 | 2. /35 | 65 % | |
| 04/2020 | 435 SO | 43 | 16 | — | 2208 | 1. /31 | 100 % | |
| 12/2019 | 435 SO | 42 | 18 | — | 2520 | 3. /27 | 98 % | |
| 11/2019 | 435 SO | 45 | 19 | — | 3040 | 3. /22 | 94 % | |
| 10/2019 | 435 SO | 52 | 18 | — | 3312 | 5. /25 | 80 % | |
| 09/2019 | 435 SO | 46 | 21 | — | 3990 | 3. /17 | 90 % | |
| 08/2019 | 435 SO | 51 | 21 | — | 3717 | 2. /19 | 83 % | |
| 07/2019 | 435 SO | 35 | 15 | — | 1785 | 4. /22 | 65 % | |
| 05/2019 | 435 SO | 44 | 15 | — | 2220 | 4. /25 | 58 % | |
| 04/2019 | 435 SO | 34 | 11 | — | 1122 | 6. /27 | 59 % | |
| 03/2019 | 435 SO | 49 | 15 | — | 2295 | 1. /34 | 100 % | |
| 02/2019 | 435 SO | 44 | 17 | — | 2346 | 3. /36 | 64 % | |
| 01/2019 | 435 SO | 62★ | 20 | — | 3960 | 1. /31 | 100 % | |
| 12/2018 | 435 SO | 45 | 15 | — | 2070 | 2. /29 | 88 % | |
| 11/2018 | 435 SO | 42 | 14 | — | 1820 | 3. /29 | 57 % | |
| 10/2018 | 435 SO | 39 | 13 | — | 1534 | 5. /28 | 60 % | |
| 09/2018 | 435 SO | 35 | 14 | — | 1554 | 6. /30 | 27 % | |
| 06/2018 | 435 SO | 52 | 23★ | — | 4209★ | 1. /24 | 100 % | |
| 05/2018 | 145 SO | 37 | 14 | — | 1764 | 30. /69 | 4 % | |
| 02/2018 | 435 SO | 44 | 14 | — | 1848 | 3. /33 | 65 % | |
| 01/2018 | 435 SO | 35 | 9 | — | 846 | 3. /35 | 46 % | |
| 06/2016 | 145 SO | 20 | 11 | — | 836 | 31. /56 | 2 % |
Druhy provozu
- SSB 962 (73 %)
- CW 359 (27 %)
- SSB/CW 1 (0 %)
Pracované velké čtverce
37velkých čtverců
JN · 21
JN54 JN55 JN59 JN66 JN67 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN94 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 10
JO31 JO40 JO42 JO50 JO53 JO60 JO70 JO80 JO81 JO90
KN · 5
KN04 KN05 KN08 KN09 KN17
KO · 1
KO00
Ze spojení v okně kola: 1 322 QSO.