PA VKV provozní aktiv
CS | EN
51
Kol
záznamů v kategoriích: 119
3
Vítězství
3 % záznamů
300b.
Průměr bodů na záznam
12
Průměr QSO na záznam
5,8
Průměr násobičů na záznam
1 034b.
Nejvyšší skóre
656km
ODX
DL8DAU · JO40ME · kolo 08/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse: 20 kol · Současná řada: 8 kol
Kategorie:
Rok 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
2026 9/10
8.
9.
12.
11.
12.
13.
18.
11.
11.
2025 12/12
9.
12.
9.
10.
14.
11.
7.
7.
11.
7.
13.
6.
2024 11/12
6.
6.
9.
7.
8.
8.
7.
6.
12.
7.
7.
2023 12/12
6.
9.
8.
12.
7.
5.
9.
5.
5.
10.
8.
10.
2022 7/11
13.
10.
7.
5.
4.
9.
12.
1.–3. místo Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina Nejel ·Jiná kategorie

Vývoj v čase

Historie účastí
Rok:
Kolo Kategorie QSO Násob. ODX Body Pořadí % vítěze
10/2026 10 SO 5 5 314 km 90 3. /7 78 % Statistiky
10/2026 3,4 SO 3 4 274 km 44 3. /7 42 % Statistiky
10/2026 1,3 SO 12 8 338 km 320 5. /18 35 % Statistiky
10/2026 435 SO 19 9 383 km 558 11. /36 16 % Statistiky
09/2026 10 SO 3 3 163 km 27 3. /5 27 % Statistiky
09/2026 3,4 SO 2 2 153 km 12 7. /8 8 % Statistiky
09/2026 1,3 SO 11 8 338 km 296 7. /20 19 % Statistiky
09/2026 435 SO 23 8 384 km 600 11. /37 16 % Statistiky
08/2026 10 SO 3 4 308 km 48 4. /5 20 % Statistiky
08/2026 3,4 SO 2 3 274 km 21 5. /5 26 % Statistiky
08/2026 1,3 SO 6 6 338 km 138 11. /20 14 % Statistiky
08/2026 435 SO 11 6 383 km 204 18. /32 8 % Statistiky
07/2026 10 SO 7 5 394 km 130 2. /3 72 % Statistiky
07/2026 3,4 SO 1 2 274 km 8 4. /4 9 % Statistiky
07/2026 1,3 SO 9 7 338 km 210 5. /14 21 % Statistiky
07/2026 435 SO 14 8 384 km 360 13. /33 14 % Statistiky
06/2026 10 SO 4 3 274 km 36 3. /4 9 % Statistiky
06/2026 3,4 SO 3 4 274 km 44 5. /8 29 % Statistiky
06/2026 1,3 SO 7 5 338 km 130 12. /20 8 % Statistiky
06/2026 435 SO 19 8 435 km 520 12. /32 7 % Statistiky
05/2026 10 SO 5 4 314 km 80 3. /7 56 % Statistiky
05/2026 3,4 SO 1 2 220 km 8 4. /5 6 % Statistiky
05/2026 1,3 SO 10 5 338 km 170 10. /20 20 % Statistiky
05/2026 435 SO 18 8 508 km 464 11. /36 10 % Statistiky
04/2026 10 SO 6 5 314 km 115 2. /6 70 % Statistiky
04/2026 3,4 SO 3 4 274 km 44 4. /7 61 % Statistiky
04/2026 1,3 SO 7 5 338 km 125 7. /16 9 % Statistiky
04/2026 435 SO 15 6 383 km 270 12. /33 8 % Statistiky
03/2026 10 SO 3 3 274 km 36 3. /4 33 % Statistiky
03/2026 3,4 SO 1 2 97 km 6 6. /7 7 % Statistiky
03/2026 1,3 SO 7 5 338 km 125 6. /15 12 % Statistiky
03/2026 435 SO 12 7 383 km 294 9. /28 12 % Statistiky
01/2026 10 SO 2 2 220 km 12 2. /3 40 % Statistiky
01/2026 1,3 SO 5 4 338 km 68 8. /17 8 % Statistiky
01/2026 435 SO 16 7 338 km 343 8. /28 18 % Statistiky
Druhy provozu
  • SSB 1 005 (69 %)
  • CW 440 (30 %)
  • SSB/CW 15 (1 %)
Pracované velké čtverce
20velkých čtverců
JN · 13
JN59 JN69 JN75 JN76 JN79 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 7
JO40 JO50 JO60 JO61 JO70 JO80 JO90
Nejčastější protistanice
  1. OK2KQQ 50 kol, 50 QSO
  2. OK1KZE 49 kol, 50 QSO
  3. OK2BMU 48 kol, 64 QSO
  4. OK2KKW 46 kol, 96 QSO
  5. OK2VPX 44 kol, 63 QSO
  6. S56P 44 kol, 46 QSO
  7. OK2RAS 42 kol, 42 QSO
  8. OK2KJT 40 kol, 88 QSO
  9. OK2BZW 40 kol, 43 QSO
  10. OK1KMP 37 kol, 37 QSO

Ze spojení v okně kola: 1 460 QSO.