OK2ZB
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
57
Kol
záznamů v kategoriích: 59
19
Vítězství
32 % záznamů
2 374b.
Průměr bodů na záznam
42
Průměr QSO na záznam
14,2
Průměr násobičů na záznam
5 727b.
Nejvyšší skóre
873km
ODX
I2FHW · JN44NU · kolo 08/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
15 kol
· Naposledy:
12/2024
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025–2026 bez účasti | ||||||||||||
| 2024 12/12 | ||||||||||||
| 2023 11/12 |
|
|||||||||||
| 2022 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2021 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2020 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2019 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2018 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2017 4/8 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12/2024 | 435 SO | 48 | 14 | 614 km | 2142 | 1. /37 | 100 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO | 9 | 3 | — | 66 | 23. /34 | 2 % | Statistiky |
| 10/2024 | 435 SO | 65 | 21 | 763 km | 4872 | 2. /36 | 97 % | Statistiky |
| 09/2024 | 435 SO | 40 | 19 | 763 km | 2983 | 1. /26 | 100 % | Statistiky |
| 08/2024 | 435 SO | 63 | 19 | 873 km ★ | 4560 | 1. /35 | 100 % | Statistiky |
| 07/2024 | 435 SO | 54 | 16 | 512 km | 2784 | 3. /31 | 65 % | Statistiky |
| 06/2024 | 435 SO | 52 | 16 | 809 km | 3056 | 2. /38 | 48 % | Statistiky |
| 05/2024 | 435 SO | 8 | 4 | 139 km | 76 | 23. /35 | 2 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO | 61 | 20 | 689 km | 4440 | 1. /36 | 100 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 65 | 16 | 512 km | 3520 | 2. /45 | 97 % | Statistiky |
| 02/2024 | 1,3 SO | 5 | 2 | 87 km | 24 | 15. /18 | 4 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 SO | 47 | 18 | 689 km | 3006 | 1. /32 | 100 % | Statistiky |
| 01/2024 | 1,3 SO | 5 | 2 | 139 km | 22 | 13. /18 | 3 % | Statistiky |
| 01/2024 | 435 SO | 9 | 3 | 105 km | 60 | 27. /38 | 2 % | Statistiky |
| 12/2023 | 435 SO | 51 | 15 | 689 km | 2415 | 1. /30 | 100 % | Statistiky |
| 11/2023 | 435 SO | 52 | 18 | 689 km | 3492 | 1. /34 | 100 % | Statistiky |
| 10/2023 | 435 SO | 63 | 21 | 763 km | 4641 | 2. /30 | 74 % | Statistiky |
| 08/2023 | 435 SO | 54 | 21 | 697 km | 4389 | 1. /30 | 100 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO | 54 | 19 | 689 km | 3610 | 2. /37 | 74 % | Statistiky |
| 06/2023 | 435 SO | 66 | 23★ | 809 km | 5566 | 1. /34 | 100 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO | 53 | 19 | 689 km | 3572 | 1. /33 | 100 % | Statistiky |
| 04/2023 | 435 SO | 45 | 14 | 802 km | 2170 | 2. /33 | 85 % | Statistiky |
| 03/2023 | 435 SO | 47 | 18 | 689 km | 2970 | 2. /39 | 95 % | Statistiky |
| 02/2023 | 435 SO | 49 | 18 | 482 km | 2988 | 1. /37 | 100 % | Statistiky |
| 01/2023 | 435 SO | 41 | 16 | 479 km | 2144 | 2. /30 | 93 % | Statistiky |
| 12/2022 | 435 SO | 31 | 10 | — | 930 | 2. /34 | 63 % | |
| 11/2022 | 435 SO | 46 | 14 | — | 2198 | 3. /35 | 79 % | |
| 10/2022 | 435 SO | 47 | 15 | — | 2430 | 2. /31 | 86 % | |
| 08/2022 | 435 SO | 28 | 11 | — | 968 | 4. /31 | 41 % | |
| 07/2022 | 435 SO | 32 | 10 | — | 980 | 5. /30 | 33 % | |
| 06/2022 | 435 SO | 42 | 14 | — | 2030 | 4. /33 | 46 % | |
| 05/2022 | 435 SO | 34 | 14 | — | 1736 | 3. /31 | 85 % | |
| 03/2022 | 435 SO | 39 | 12 | — | 1608 | 2. /36 | 65 % | |
| 02/2022 | 435 SO | 36 | 12 | — | 1356 | 3. /36 | 43 % | |
| 01/2022 | 435 SO | 37 | 13 | — | 1664 | 4. /33 | 58 % | |
| 06/2021 | 435 SO | 31 | 14 | — | 1540 | 6. /31 | 42 % | |
| 05/2021 | 435 SO | 19 | 7 | — | 371 | 12. /34 | 14 % | |
| 04/2021 | 435 SO | 17 | 7 | — | 350 | 12. /35 | 9 % | |
| 03/2021 | 435 SO | 19 | 7 | — | 350 | 13. /41 | 14 % | |
| 02/2021 | 435 SO | 20 | 9 | — | 540 | 10. /39 | 21 % | |
| 08/2020 | 435 SO | 14 | 8 | — | 352 | 11. /25 | 13 % | |
| 07/2020 | 435 SO | 25 | 13 | — | 1157 | 3. /24 | 42 % | |
| 06/2020 | 435 SO | 22 | 9 | — | 630 | 5. /29 | 23 % | |
| 05/2020 | 435 SO | 41 | 15 | — | 1935 | 4. /33 | 69 % | |
| 02/2020 | 435 SO | 41 | 14 | — | 1918 | 3. /29 | 46 % | |
| 12/2019 | 435 SO | 35 | 14 | — | 1750 | 4. /27 | 68 % | |
| 12/2018 | 435 SO | 45 | 14 | — | 1862 | 3. /29 | 80 % | |
| 11/2018 | 435 SO | 44 | 19 | — | 3173 | 1. /29 | 100 % | |
| 10/2018 | 435 SO | 45 | 12 | — | 1668 | 3. /28 | 65 % | |
| 09/2018 | 435 SO | 66 | 23★ | — | 5727★ | 1. /30 | 100 % | |
| 08/2018 | 435 SO | 65 | 20 | — | 4800 | 1. /26 | 100 % | |
| 07/2018 | 435 SO | 28 | 14 | — | 1358 | 1. /18 | 100 % | |
| 06/2018 | 435 SO | 53 | 19 | — | 3420 | 3. /24 | 81 % | |
| 05/2018 | 435 SO | 50 | 18 | — | 3168 | 3. /28 | 80 % | |
| 03/2018 | 435 SO | 54 | 14 | — | 2156 | 1. /29 | 100 % | |
| 08/2017 | 435 SO | 69 | 20 | — | 4980 | 1. /26 | 100 % | |
| 07/2017 | 435 SO | 73★ | 20 | — | 5140 | 1. /36 | 100 % | |
| 06/2017 | 435 SO | 61 | 19 | — | 4199 | 1. /29 | 100 % | |
| 05/2017 | 435 SO | 57 | 11 | — | 2057 | 2. /34 | 83 % |
Druhy provozu
- SSB 805 (73 %)
- CW 271 (25 %)
- SSB/CW 19 (2 %)
- MGM 2 (0 %)
Pracované velké čtverce
42velkých čtverců
JN · 26
JN44 JN47 JN54 JN55 JN59 JN64 JN65 JN66 JN67 JN68 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 11
JO31 JO40 JO50 JO60 JO63 JO70 JO71 JO80 JO81 JO83 JO90
KN · 5
KN04 KN05 KN08 KN09 KN17
Ze spojení v okně kola: 1 097 QSO.