OK1MHU
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
54
Kol
záznamů v kategoriích: 58
0
Vítězství
0 % záznamů
897b.
Průměr bodů na záznam
27
Průměr QSO na záznam
8,5
Průměr násobičů na záznam
2 405b.
Nejvyšší skóre
702km
ODX
YO5OHB · KN17LQ · kolo 08/2023
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
12 kol
· Naposledy:
01/2025
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 bez účasti | ||||||||||||
| 2025 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2024 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2023 11/12 |
|
|||||||||||
| 2022 12/12 | ||||||||||||
| 2021 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2020 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2019 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2018 11/12 |
|
|||||||||||
| 2017 9/11 |
|
|
|
|||||||||
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01/2025 | 145 SO | 12 | 4 | 141 km | 140 | 58. /68 | 0 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO | 53★ | 13 | 656 km | 2405★ | 21. /71 | 17 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 36 | 11 | 390 km | 1408 | 24. /67 | 5 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 49 | 11 | 656 km | 1870 | 12. /58 | 6 % | Statistiky |
| 10/2023 | 435 SO | 2 | 3 | 313 km | 24 | 27. /30 | 0 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 SO | 42 | 14 | 656 km | 2128 | 11. /49 | 14 % | Statistiky |
| 09/2023 | 435 SO | 2 | 3 | 299 km | 27 | 27. /31 | 1 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 47 | 12 | 656 km | 1992 | 25. /61 | 9 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 39 | 12 | 702 km ★ | 1656 | 25. /58 | 4 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO | 5 | 5 | 313 km | 85 | 28. /37 | 2 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 30 | 10 | 656 km | 1050 | 28. /67 | 3 % | Statistiky |
| 06/2023 | 435 SO | 2 | 2 | 313 km | 20 | 29. /34 | 0 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 41 | 11 | 656 km | 1650 | 25. /63 | 4 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 37 | 11 | 656 km | 1419 | 30. /64 | 4 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO | 31 | 9 | 533 km | 909 | 28. /62 | 5 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 35 | 6 | 198 km | 618 | 45. /73 | 2 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 17 | 5 | 199 km | 245 | 49. /69 | 1 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 40 | 8 | 398 km | 1008 | 18. /63 | 20 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 32 | 10 | 450 km | 1100 | 23. /70 | 4 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 32 | 10 | 390 km | 1080 | 34. /65 | 3 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 47 | 15★ | — | 2400 | 12. /70 | 8 % | |
| 08/2022 | 145 SO | 40 | 13 | — | 1755 | 19. /66 | 4 % | |
| 07/2022 | 145 SO | 36 | 10 | 450 km | 1220 | 32. /70 | 2 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO | 32 | 12 | — | 1308 | 26. /71 | 3 % | |
| 05/2022 | 145 SO | 36 | 12 | — | 1536 | 22. /61 | 4 % | |
| 04/2022 | 145 SO | 30 | 8 | — | 768 | 40. /75 | 3 % | |
| 03/2022 | 145 SO | 26 | 10 | — | 810 | 31. /73 | 2 % | |
| 02/2022 | 145 SO | 26 | 7 | — | 546 | 37. /73 | 2 % | |
| 01/2022 | 145 SO | 27 | 11 | 656 km | 1067 | 32. /67 | 3 % | Statistiky |
| 04/2021 | 145 SO | 38 | 7 | — | 847 | 43. /90 | 2 % | |
| 02/2021 | 145 SO | 42 | 10 | — | 1350 | 35. /91 | 4 % | |
| 10/2020 | 145 SO | 31 | 7 | — | 672 | 50. /78 | 2 % | |
| 06/2019 | 145 SO | 27 | 11 | — | 1067 | 30. /60 | 4 % | |
| 05/2019 | 145 SO | 33 | 8 | — | 840 | 39. /66 | 3 % | |
| 04/2019 | 145 SO | 37 | 8 | — | 920 | 34. /68 | 7 % | |
| 03/2019 | 145 SO | 35 | 7 | — | 777 | 38. /62 | 2 % | |
| 02/2019 | 145 SO | 5 | 4 | — | 52 | 70. /77 | 0 % | |
| 01/2019 | 145 SO | 2 | 2 | — | 12 | 59. /62 | 0 % | |
| 11/2018 | 145 SO | 29 | 11 | — | 1067 | 26. /58 | 4 % | |
| 10/2018 | 145 SO | 28 | 9 | — | 837 | 36. /63 | 2 % | |
| 09/2018 | 145 SO | 29 | 9 | — | 837 | 37. /54 | 1 % | |
| 08/2018 | 145 SO | 24 | 10 | — | 830 | 40. /62 | 5 % | |
| 07/2018 | 145 SO | 1 | 2 | — | 4 | 58. /58 | 0 % | |
| 06/2018 | 145 SO | 24 | 10 | — | 860 | 38. /67 | 2 % | |
| 05/2018 | 145 SO | 27 | 11 | — | 957 | 39. /69 | 2 % | |
| 04/2018 | 145 SO | 20 | 10 | — | 660 | 40. /67 | 1 % | |
| 03/2018 | 145 SO | 6 | 7 | — | 161 | 45. /57 | 1 % | |
| 02/2018 | 145 SO | 11 | 7 | — | 259 | 49. /71 | 1 % | |
| 01/2018 | 145 SO | 2 | 2 | — | 10 | 67. /72 | 0 % | |
| 12/2017 | 145 SO | 35 | 10 | — | 1100 | 20. /63 | 4 % | |
| 09/2017 | 145 SO | 30 | 12 | — | 1260 | 30. /64 | 3 % | |
| 08/2017 | 145 SO | 15 | 7 | — | 357 | 57. /72 | 1 % | |
| 07/2017 | 145 SO | 30 | 9 | — | 864 | 38. /62 | 2 % | |
| 06/2017 | 145 SO | 16 | 5 | — | 200 | 63. /70 | 0 % | |
| 05/2017 | 145 SO | 23 | 10 | — | 1940 | 25. /69 | 5 % | |
| 04/2017 | 145 SO | 16 | 6 | — | 282 | 48. /57 | 4 % | |
| 03/2017 | 145 SO | 28 | 8 | — | 624 | 41. /74 | 2 % | |
| 02/2017 | 145 SO | 12 | 4 | — | 140 | 66. /74 | 0 % |
Druhy provozu
- SSB 635 (98 %)
- FM 12 (2 %)
Pracované velké čtverce
18velkých čtverců
JN · 13
JN59 JN69 JN77 JN78 JN79 JN85 JN86 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 4
JO60 JO70 JO80 JO90
KN · 1
KN17
Ze spojení v okně kola: 647 QSO.