SN9W
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
38
Kol
záznamů v kategoriích: 47
12
Vítězství
26 % záznamů
9 752b.
Průměr bodů na záznam
85
Průměr QSO na záznam
21,3
Průměr násobičů na záznam
19 264b.
Nejvyšší skóre
1 768km
ODX
F6AJW · IN93EK · kolo 01/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
7 kol
· Naposledy:
08/2026
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 5/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2025 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2024 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2023 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2022 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2021 10/11 |
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/2026 | 145 SO DX | 115 | 28 | 879 km | 15092 | 1. /21 | 100 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO DX | 96 | 26 | 910 km | 11284 | 2. /29 | 34 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO DX | 98 | 26 | 910 km | 11596 | 2. /15 | 48 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO DX | 115 | 30 | 925 km | 14910 | 3. /21 | 42 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO DX | 102 | 29 | 925 km | 12847 | 1. /16 | 100 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO DX | 106 | 26 | — | 12324 | 2. /22 | 34 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO DX | 103 | 25 | 879 km | 11650 | 3. /23 | 30 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO DX | 58 | 13 | 631 km | 2808 | 2. /7 | 98 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO DX | 136 | 30 | 765 km | 17430 | 1. /22 | 100 % | Statistiky |
| 08/2024 | 1,3 SO DX | 1 | 2 | 279 km | 8 | 2. /2 | 7 % | Statistiky |
| 08/2024 | 435 SO DX | 11 | 9 | 537 km | 387 | 4. /7 | 24 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO DX | 110 | 28 | 867 km | 13552 | 2. /26 | 33 % | Statistiky |
| 07/2024 | 435 SO DX | 17 | 10 | 605 km | 670 | 4. /9 | 30 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO DX | 96 | 26 | 888 km | 11024 | 5. /28 | 27 % | Statistiky |
| 03/2024 | 1,3 SO DX | 1 | 2 | 84 km | 6 | 7. /9 | 4 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO DX | 5 | 3 | 537 km | 54 | 8. /11 | 1 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO DX | 103 | 27 | 721 km | 12258 | 4. /23 | 35 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 SO DX | 9 | 6 | 352 km | 174 | 3. /5 | 5 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO DX | 109 | 23 | 721 km | 10051 | 2. /18 | 36 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO DX | 119 | 26 | 1 768 km ★ | 12662 | 1. /18 | 100 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO DX | 123 | 21 | 631 km | 9681 | 2. /14 | 53 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO DX | 118 | 27 | 918 km | 13743 | 2. /19 | 62 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO DX | 136 | 32★ | 914 km | 19264★ | 3. /24 | 34 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO DX | 15 | 9 | 614 km | 549 | 5. /10 | 8 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO DX | 113 | 28 | 874 km | 13608 | 2. /26 | 52 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO DX | 110 | 27 | 918 km | 13014 | 3. /20 | 35 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO DX | 13 | 6 | 578 km | 288 | 3. /7 | 5 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO DX | 114 | 30 | 918 km | 15240 | 2. /26 | 49 % | Statistiky |
| 04/2023 | 435 SO DX | 1 | 1 | — | 6 | 6. /6 | 0 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO DX | 82 | 20 | 720 km | 6760 | 2. /24 | 22 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO DX | 48 | 12 | 770 km | 2268 | 11. /37 | 11 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO DX | 82 | 24 | 1 176 km | 8376 | 2. /26 | 33 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO DX | 133 | 31 | 925 km | 18073 | 2. /22 | 60 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO DX | 123 | 28 | 720 km | 14644 | 2. /21 | 50 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO DX | 114 | 29 | 1 666 km | 14297 | 1. /18 | 100 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO DX | 109 | 27 | 914 km | 12069 | 3. /22 | 72 % | Statistiky |
| 01/2022 | 145 SO DX | 122 | 31 | 914 km | 15500 | 1. /24 | 100 % | Statistiky |
| 12/2021 | 145 SO DX | 105 | 21 | — | 8064 | 1. /22 | 100 % | |
| 11/2021 | 145 SO DX | 59 | 20 | — | 4520 | 6. /25 | 60 % | |
| 10/2021 | 145 SO DX | 2 | 2 | — | 32 | 20. /20 | 0 % | |
| 09/2021 | 145 SO DX | 126 | 29 | — | 16182 | 2. /24 | 77 % | |
| 07/2021 | 145 SO DX | 113 | 31 | — | 14601 | 2. /22 | 64 % | |
| 06/2021 | 145 SO DX | 144★ | 30 | — | 19170 | 1. /18 | 100 % | |
| 05/2021 | 435 SO DX | 23 | 8 | — | 6328 | 1. /9 | 100 % | |
| 04/2021 | 145 SO DX | 126 | 29 | — | 15863 | 1. /32 | 100 % | |
| 03/2021 | 145 SO DX | 110 | 27 | — | 12528 | 1. /20 | 100 % | |
| 02/2021 | 145 SO DX | 122 | 26 | — | 12870 | 1. /20 | 100 % |
Druhy provozu
- SSB 2 965 (100 %)
Pracované velké čtverce
65velkých čtverců
JN · 32
JN38 JN48 JN49 JN57 JN58 JN59 JN63 JN65 JN66 JN67 JN68 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN80 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 18
JO40 JO50 JO52 JO60 JO61 JO65 JO70 JO71 JO73 JO74 JO80 JO81 JO82 JO90 JO91 JO92 JO93 JO94
KN · 9
KN04 KN05 KN06 KN07 KN08 KN09 KN17 KN18 KN26
KO · 4
KO00 KO01 KO02 KO10
IN · 1
IN93
KM · 1
KM05
Ze spojení v okně kola: 2 965 QSO.