OK1XEV
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
38
Kol
záznamů v kategoriích: 53
0
Vítězství
0 % záznamů
465b.
Průměr bodů na záznam
20
Průměr QSO na záznam
7,1
Průměr násobičů na záznam
1 176b.
Nejvyšší skóre
713km
ODX
YT4X · JN94SP · kolo 09/2026
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
6 kol
· Současná řada:
3 kola
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 8/9 |
|
|
|
|
||||||||
| 2025 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2024 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2023 8/12 |
|
|
|
|
||||||||
| 2022 6/6 |
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 435 SO | 12 | 6 | 250 km | 192 | 21. /37 | 5 % | Statistiky |
| 09/2026 | 145 SO | 31 | 12★ | 713 km ★ | 1176★ | 32. /68 | 4 % | Statistiky |
| 08/2026 | 435 SO | 12 | 4 | 138 km | 116 | 23. /32 | 5 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 33★ | 9 | 551 km | 891 | 36. /65 | 3 % | Statistiky |
| 07/2026 | 435 SO | 12 | 4 | 133 km | 120 | 22. /33 | 5 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 26 | 9 | 551 km | 684 | 38. /62 | 3 % | Statistiky |
| 05/2026 | 435 SO | 7 | 4 | 138 km | 72 | 30. /36 | 2 % | Statistiky |
| 05/2026 | 145 SO | 32 | 11 | 650 km | 1133 | 26. /58 | 5 % | Statistiky |
| 04/2026 | 435 SO | 10 | 6 | 250 km | 162 | 16. /33 | 5 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 22 | 9 | 551 km | 603 | 45. /66 | 2 % | Statistiky |
| 03/2026 | 435 SO | 6 | 3 | 133 km | 45 | 21. /29 | 2 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 18 | 7 | 315 km | 343 | 38. /55 | 1 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 24 | 9 | 461 km | 621 | 25. /45 | 3 % | Statistiky |
| 01/2026 | 435 SO | 6 | 3 | 133 km | 48 | 22. /28 | 2 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 20 | 7 | 551 km | 399 | 40. /52 | 2 % | Statistiky |
| 11/2025 | 435 SO | 8 | 4 | 138 km | 84 | 20. /35 | 3 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 SO | 31 | 8 | 323 km | 672 | 37. /58 | 2 % | Statistiky |
| 09/2025 | 435 SO | 5 | 3 | 133 km | 42 | 22. /30 | 1 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 SO | 26 | 9 | 541 km | 702 | 37. /60 | 2 % | Statistiky |
| 07/2025 | 435 SO | 12 | 5 | 270 km | 170 | 17. /31 | 4 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 25 | 10 | 650 km | 820 | 30. /56 | 8 % | Statistiky |
| 06/2025 | 435 SO | 14 | 5 | 265 km | 185 | 18. /31 | 5 % | Statistiky |
| 05/2025 | 435 SO | 19 | 6 | 250 km | 312 | 15. /34 | 7 % | Statistiky |
| 03/2025 | 435 SO | 13 | 4 | 111 km | 124 | 19. /34 | 3 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 14 | 6 | 246 km | 216 | 53. /71 | 1 % | Statistiky |
| 02/2025 | 435 SO | 15 | 4 | 122 km | 152 | 18. /36 | 6 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 13 | 5 | 246 km | 170 | 48. /61 | 1 % | Statistiky |
| 01/2025 | 435 SO | 13 | 5 | 258 km | 175 | 19. /38 | 6 % | Statistiky |
| 12/2024 | 435 SO | 6 | 2 | 71 km | 30 | 28. /37 | 1 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO | 18 | 6 | 323 km | 288 | 36. /52 | 7 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO | 7 | 2 | 81 km | 34 | 27. /34 | 1 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO | 18 | 8 | 315 km | 424 | 28. /55 | 1 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 26 | 10 | 551 km | 790 | 31. /55 | 3 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO | 25 | 10 | 551 km | 800 | 43. /72 | 2 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO | 26 | 9 | 650 km | 738 | 35. /69 | 6 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO | 28 | 8 | 650 km | 664 | 32. /56 | 5 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 21 | 7 | 265 km | 385 | 16. /45 | 11 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO | 28 | 9 | 323 km | 702 | 29. /62 | 2 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 28 | 9 | 323 km | 702 | 39. /67 | 2 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 22 | 11 | 595 km | 781 | 26. /58 | 3 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 30 | 10 | 323 km | 910 | 39. /61 | 4 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 29 | 11 | 325 km | 1001 | 33. /58 | 2 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 29 | 10 | 461 km | 860 | 39. /64 | 2 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO | 27 | 8 | 265 km | 608 | 34. /62 | 3 % | Statistiky |
| 03/2023 | 435 SO | 22 | 5 | 250 km | 280 | 17. /39 | 9 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 25 | 8 | 650 km | 592 | 30. /69 | 3 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 26 | 9 | 254 km | 621 | 28. /63 | 13 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 25 | 8 | 461 km | 600 | 38. /70 | 2 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 31 | 9 | 461 km | 846 | 37. /65 | 2 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 25 | 8 | 461 km | 568 | 39. /70 | 2 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO | 26 | 9 | — | 693 | 36. /66 | 2 % | Statistiky |
| 07/2022 | 435 SO | 11 | 5 | — | 145 | 17. /30 | 5 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 8 | 6 | — | 162 | 63. /70 | 0 % | Statistiky |
Druhy provozu
- SSB 1 001 (100 %)
Pracované velké čtverce
17velkých čtverců
JN · 13
JN59 JN69 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN94 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 4
JO60 JO70 JO80 JO90
Ze spojení v okně kola: 1 001 QSO.