YT5W
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
36
Kol
záznamů v kategoriích: 59
2
Vítězství
3 % záznamů
1 598b.
Průměr bodů na záznam
21
Průměr QSO na záznam
12,0
Průměr násobičů na záznam
7 152b.
Nejvyšší skóre
941km
ODX
DK1FG · JN59OP · kolo 11/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
6 kol
· Současná řada:
2 kola
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 6/9 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2025 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2024 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2023 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2022 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2021 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2020 2/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 435 MO DX | 6 | 7 | 785 km | 224 | 2. /3 | 19 % | Statistiky |
| 09/2026 | 145 MO DX | 23 | 12 | 785 km | 1416 | 8. /10 | 7 % | Statistiky |
| 08/2026 | 435 MO DX | 5 | 5 | 785 km | 105 | 4. /5 | 7 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 MO DX | 17 | 11 | 691 km | 891 | 10. /10 | 4 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 MO DX | 26 | 15 | 706 km | 1935 | 9. /13 | 10 % | Statistiky |
| 03/2026 | 435 MO DX | 3 | 2 | 233 km | 14 | 4. /4 | 1 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 MO DX | 19 | 12 | 725 km | 1200 | 7. /7 | 10 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 MO DX | 15 | 13 | 725 km | 1027 | 8. /8 | 13 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 MO DX | 26 | 17 | 725 km | 2125 | 6. /8 | 10 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 MO DX | 19 | 12 | 840 km | 1416 | 1. /3 | 100 % | Statistiky |
| 10/2025 | 435 MO DX | 11 | 9 | 785 km | 540 | 3. /3 | 24 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 MO DX | 28 | 15 | 817 km | 2265 | 9. /11 | 13 % | Statistiky |
| 09/2025 | 435 MO DX | 16 | 12 | 785 km | 1008 | 2. /4 | 41 % | Statistiky |
| 09/2025 | 145 MO DX | 32 | 18 | 840 km | 2592 | 10. /13 | 12 % | Statistiky |
| 08/2025 | 435 MO DX | 20 | 14 | 799 km | 1498 | 2. /4 | 51 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 MO DX | 28 | 17 | 840 km | 2941 | 7. /8 | 18 % | Statistiky |
| 07/2025 | 435 MO DX | 15 | 13 | 840 km | 1105 | 3. /4 | 48 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 MO DX | 16 | 14 | 744 km | 1176 | 6. /8 | 6 % | Statistiky |
| 06/2025 | 435 MO DX | 20 | 13 | 785 km | 1352 | 3. /5 | 54 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 MO DX | 25 | 14 | 702 km | 1526 | 9. /10 | 8 % | Statistiky |
| 04/2025 | 435 MO DX | 18 | 11 | 785 km | 847 | 4. /4 | 36 % | Statistiky |
| 04/2025 | 145 MO DX | 26 | 15 | 785 km | 2190 | 3. /5 | 15 % | Statistiky |
| 03/2025 | 435 MO DX | 13 | 12 | 785 km | 732 | 2. /6 | 25 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 MO DX | 17 | 11 | 751 km | 924 | 7. /7 | 5 % | Statistiky |
| 02/2025 | 435 MO DX | 16 | 11 | 785 km | 836 | 3. /4 | 31 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 MO DX | 22 | 16 | 881 km | 1696 | 9. /9 | 13 % | Statistiky |
| 12/2024 | 435 MO DX | 7 | 6 | 625 km | 264 | 2. /2 | 36 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 MO DX | 8 | 7 | 691 km | 371 | 1. /1 | 100 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 MO DX | 12 | 9 | 785 km | 423 | 4. /4 | 16 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 MO DX | 12 | 7 | 684 km | 343 | 4. /4 | 2 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 MO DX | 35 | 16 | 840 km | 2848 | 4. /6 | 16 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 MO DX | 39 | 22 | 878 km | 4290 | 6. /6 | 9 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 MO DX | 41 | 23 | 840 km | 4577 | 4. /5 | 21 % | Statistiky |
| 05/2024 | 435 MO DX | 11 | 8 | 799 km | 392 | 4. /5 | 24 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 MO DX | 18 | 12 | 819 km | 912 | 6. /7 | 4 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 MO DX | 2 | 2 | 464 km | 14 | 5. /5 | 1 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 MO DX | 9 | 8 | 691 km | 296 | 6. /6 | 2 % | Statistiky |
| 03/2024 | 1,3 MO DX | 3 | 3 | 525 km | 30 | 2. /3 | 6 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 MO DX | 3 | 3 | 525 km | 30 | 5. /5 | 2 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 MO DX | 20 | 12 | 769 km | 1308 | 6. /7 | 9 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 MO DX | 7 | 6 | 785 km | 186 | 4. /4 | 12 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 MO DX | 26 | 14 | 769 km | 1876 | 6. /6 | 12 % | Statistiky |
| 01/2024 | 435 MO DX | 2 | 3 | 785 km | 42 | 5. /5 | 4 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 MO DX | 19 | 13 | 785 km | 1326 | 7. /8 | 9 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 MO DX | 26 | 14 | 706 km | 1610 | 8. /8 | 11 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 MO DX | 42 | 23 | 780 km | 4301 | 8. /10 | 27 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 MO DX | 39 | 21 | 785 km | 4347 | 7. /8 | 23 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO DX | 58★ | 22 | 796 km | 6314 | 5. /26 | 20 % | Statistiky |
| 02/2023 | 435 MO DX | 1 | 2 | 401 km | 8 | 4. /4 | 1 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 MO DX | 43 | 21 | 769 km | 4935 | 5. /8 | 30 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 MO DX | 41 | 20 | 840 km | 4440 | 4. /6 | 28 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO DX | 53 | 24★ | 941 km ★ | 7152★ | 2. /20 | 32 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 MO DX | 48 | 24★ | 787 km | 5424 | 4. /6 | 27 % | Statistiky |
| 03/2021 | 435 MO DX | 11 | 6 | — | 192 | 4. /5 | 17 % | |
| 03/2021 | 145 MO DX | 36 | 9 | — | 558 | 5. /5 | 7 % | |
| 09/2020 | 435 MO DX | 9 | 4 | — | 80 | 3. /4 | 8 % | |
| 09/2020 | 145 MO DX | 42 | 11 | — | 869 | 7. /7 | 3 % | |
| 08/2020 | 435 MO DX | 2 | 1 | — | 2 | 4. /4 | 0 % | |
| 08/2020 | 145 MO DX | 47 | 13 | — | 936 | 6. /6 | 6 % |
Druhy provozu
- SSB 864 (78 %)
- CW 244 (22 %)
- FM 1 (0 %)
Pracované velké čtverce
54velkých čtverců
JN · 33
JN54 JN55 JN59 JN63 JN64 JN65 JN66 JN69 JN71 JN72 JN73 JN74 JN75 JN76 JN77 JN79 JN80 JN81 JN82 JN83 JN84 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN93 JN94 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
KN · 17
KN03 KN04 KN05 KN08 KN09 KN12 KN13 KN14 KN16 KN17 KN22 KN23 KN24 KN25 KN33 KN34 KN35
JO · 4
JO60 JO70 JO80 JO90
Ze spojení v okně kola: 1 109 QSO.