OK1KN
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
36
Kol
záznamů v kategoriích: 56
0
Vítězství
0 % záznamů
612b.
Průměr bodů na záznam
25
Průměr QSO na záznam
6,9
Průměr násobičů na záznam
2 640b.
Nejvyšší skóre
643km
ODX
9A0V · JN95PE · kolo 07/2026
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
12 kol
· Současná řada:
12 kol
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 9/9 |
|
|
|
|||||||||
| 2025 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2024 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2023 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2022 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2021 4/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
||||
| 2020 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2019 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2018 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2017 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2016 0/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2015 2/6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09/2026 | 435 SO | 22 | 7 | 256 km | 427 | 14. /37 | 12 % | Statistiky |
| 09/2026 | 145 SO | 28 | 10 | 564 km | 900 | 38. /68 | 3 % | Statistiky |
| 08/2026 | 145 SO | 55 | 15★ | 643 km ★ | 2640★ | 16. /65 | 9 % | Statistiky |
| 07/2026 | 435 SO | 10 | 6 | 243 km | 162 | 19. /33 | 7 % | Statistiky |
| 07/2026 | 145 SO | 42 | 13 | 643 km ★ | 1755 | 25. /62 | 7 % | Statistiky |
| 06/2026 | 145 SO | 48 | 11 | 556 km | 1628 | 24. /62 | 5 % | Statistiky |
| 05/2026 | 435 SO | 19 | 5 | 162 km | 230 | 19. /36 | 5 % | Statistiky |
| 05/2026 | 145 SO | 42 | 12 | 545 km | 1536 | 21. /58 | 6 % | Statistiky |
| 04/2026 | 435 SO | 18 | 6 | 243 km | 270 | 12. /33 | 8 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO | 37 | 11 | 545 km | 1188 | 33. /66 | 4 % | Statistiky |
| 03/2026 | 435 SO | 10 | 4 | 347 km | 112 | 17. /29 | 5 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO | 36 | 9 | 354 km | 873 | 26. /55 | 4 % | Statistiky |
| 02/2026 | 435 SO | 14 | 4 | 190 km | 132 | 15. /30 | 6 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO | 26 | 7 | 280 km | 469 | 28. /45 | 2 % | Statistiky |
| 01/2026 | 435 SO | 9 | 3 | 106 km | 69 | 21. /28 | 4 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO | 33 | 6 | 168 km | 486 | 36. /52 | 2 % | Statistiky |
| 12/2025 | 435 SO | 10 | 3 | 106 km | 75 | 11. /12 | 3 % | Statistiky |
| 12/2025 | 145 SO | 32 | 6 | 354 km | 480 | 21. /28 | 3 % | Statistiky |
| 11/2025 | 435 SO | 12 | 6 | 396 km | 228 | 15. /35 | 8 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 SO | 40 | 12 | 589 km | 1524 | 22. /58 | 5 % | Statistiky |
| 10/2025 | 435 SO | 11 | 5 | 311 km | 155 | 11. /24 | 5 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO | 49 | 12 | 423 km | 1668 | 25. /63 | 10 % | Statistiky |
| 08/2025 | 435 SO | 14 | 7 | 250 km | 280 | 11. /22 | 11 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO | 25 | 10 | 318 km | 800 | 37. /55 | 3 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO | 35 | 9 | 318 km | 846 | 28. /56 | 9 % | Statistiky |
| 05/2025 | 435 SO | 9 | 3 | 106 km | 72 | 28. /34 | 2 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO | 24 | 6 | 167 km | 372 | 39. /61 | 1 % | Statistiky |
| 03/2025 | 435 SO | 9 | 3 | 102 km | 66 | 24. /34 | 2 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO | 29 | 6 | 168 km | 450 | 39. /71 | 1 % | Statistiky |
| 02/2025 | 435 SO | 7 | 3 | 102 km | 51 | 27. /36 | 2 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO | 24 | 5 | 168 km | 305 | 36. /61 | 2 % | Statistiky |
| 01/2025 | 435 SO | 10 | 4 | 139 km | 100 | 23. /38 | 4 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO | 38 | 9 | 333 km | 855 | 32. /68 | 3 % | Statistiky |
| 12/2024 | 435 SO | 11 | 3 | 106 km | 84 | 18. /37 | 4 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO | 22 | 6 | 221 km | 336 | 33. /52 | 8 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO | 9 | 3 | 106 km | 66 | 23. /34 | 2 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO | 22 | 5 | 168 km | 285 | 35. /55 | 1 % | Statistiky |
| 10/2024 | 435 SO | 7 | 3 | 106 km | 51 | 25. /36 | 1 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO | 25 | 7 | 280 km | 455 | 41. /55 | 1 % | Statistiky |
| 09/2024 | 435 SO | 9 | 4 | — | 100 | 16. /26 | 3 % | |
| 09/2024 | 145 SO | 17 | 5 | — | 230 | 29. /40 | 1 % | |
| 07/2024 | 145 SO | 38 | 12 | 545 km | 1368 | 27. /72 | 3 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO | 32 | 9 | — | 855 | 29. /60 | 3 % | |
| 05/2024 | 435 SO | 7 | 3 | — | 51 | 26. /35 | 1 % | |
| 05/2024 | 145 SO | 21 | 4 | — | 216 | 60. /69 | 2 % | |
| 09/2023 | 145 SO | 58★ | 12 | — | 2148 | 23. /61 | 10 % | |
| 07/2023 | 145 SO | 28 | 7 | 318 km | 532 | 39. /67 | 2 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO | 38 | 10 | 455 km | 1050 | 32. /71 | 3 % | Statistiky |
| 09/2021 | 145 SO | 44 | 13 | — | 1833 | 34. /87 | 4 % | |
| 08/2021 | 145 SO | 31 | 8 | — | 688 | 41. /62 | 2 % | |
| 07/2021 | 145 SO | 30 | 8 | — | 688 | 43. /69 | 1 % | |
| 06/2021 | 145 SO | 33 | 9 | — | 792 | 39. /70 | 2 % | |
| 11/2020 | 145 SO | 27 | 6 | — | 396 | 53. /77 | 3 % | |
| 09/2020 | 145 SO | 25 | 8 | — | 560 | 55. /77 | 1 % | |
| 08/2015 | 435 SO | 0 | 0 | — | 99 | 17. /29 | 6 % | |
| 07/2015 | 435 SO | 19 | 4 | — | 184 | 13. /32 | 19 % |
Druhy provozu
- SSB 959 (93 %)
- CW 66 (6 %)
- SSB/CW 2 (0 %)
Pracované velké čtverce
23velkých čtverců
JN · 18
JN38 JN59 JN69 JN75 JN76 JN77 JN78 JN79 JN84 JN85 JN86 JN88 JN89 JN95 JN96 JN97 JN98 JN99
JO · 5
JO60 JO61 JO70 JO80 JO90
Ze spojení v okně kola: 1 027 QSO.