SP6CPF
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
20
Kol
záznamů v kategoriích: 35
0
Vítězství
0 % záznamů
598b.
Průměr bodů na záznam
14
Průměr QSO na záznam
8,1
Průměr násobičů na záznam
1 750b.
Nejvyšší skóre
726km
ODX
9A0V · JN95PE · kolo 05/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
12 kol
· Naposledy:
08/2026
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 2/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2025 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2024 11/11 |
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/2026 | 145 SO DX | 24 | 12 | 657 km | 1320 | 10. /21 | 9 % | Statistiky |
| 04/2026 | 1,3 SO DX | 8 | 7 | 366 km | 217 | 2. /6 | 26 % | Statistiky |
| 04/2026 | 435 SO DX | 2 | 3 | 366 km | 30 | 5. /7 | 1 % | Statistiky |
| 04/2026 | 145 SO DX | 3 | 4 | 649 km | 64 | 19. /24 | 0 % | Statistiky |
| 11/2025 | 435 SO DX | 8 | 7 | 506 km | 231 | 4. /6 | 7 % | Statistiky |
| 11/2025 | 145 SO DX | 14 | 9 | 680 km | 567 | 11. /17 | 3 % | Statistiky |
| 10/2025 | 1,3 SO DX | 5 | 6 | 373 km | 126 | 3. /5 | 13 % | Statistiky |
| 10/2025 | 435 SO DX | 9 | 7 | 506 km | 287 | 4. /8 | 7 % | Statistiky |
| 10/2025 | 145 SO DX | 17 | 11 | 372 km | 770 | 18. /22 | 2 % | Statistiky |
| 08/2025 | 435 SO DX | 4 | 5 | 506 km | 90 | 5. /8 | 2 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO DX | 22 | 15★ | 680 km | 1455 | 14. /27 | 3 % | Statistiky |
| 07/2025 | 435 SO DX | 8 | 6 | 506 km | 204 | 5. /7 | 4 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO DX | 17 | 9 | 624 km | 630 | 18. /24 | 2 % | Statistiky |
| 06/2025 | 145 SO DX | 32★ | 13 | 680 km | 1716 | 17. /23 | 4 % | Statistiky |
| 05/2025 | 145 SO DX | 24 | 11 | 624 km | 1023 | 17. /29 | 3 % | Statistiky |
| 01/2025 | 435 SO DX | 5 | 6 | 273 km | 114 | 4. /7 | 3 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO DX | 19 | 9 | 372 km | 630 | 13. /18 | 2 % | Statistiky |
| 12/2024 | 435 SO DX | 4 | 4 | 506 km | 72 | 3. /5 | 4 % | Statistiky |
| 12/2024 | 145 SO DX | 7 | 4 | 214 km | 100 | 6. /7 | 3 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO DX | 10 | 7 | 506 km | 280 | 5. /11 | 6 % | Statistiky |
| 11/2024 | 145 SO DX | 17 | 8 | 372 km | 536 | 12. /17 | 2 % | Statistiky |
| 10/2024 | 435 SO DX | 12 | 6 | 506 km | 294 | 4. /8 | 6 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO DX | 24 | 11 | 680 km | 1034 | 13. /22 | 6 % | Statistiky |
| 09/2024 | 435 SO DX | 5 | 4 | 499 km | 84 | 6. /7 | 3 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO DX | 21 | 10 | 656 km | 910 | 14. /23 | 3 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO DX | 26 | 12 | 491 km | 1200 | 15. /26 | 3 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO DX | 29 | 14 | 624 km | 1750★ | 13. /28 | 4 % | Statistiky |
| 06/2024 | 435 SO DX | 3 | 4 | 508 km | 56 | 4. /8 | 1 % | Statistiky |
| 06/2024 | 145 SO DX | 17 | 8 | 372 km | 544 | 11. /24 | 1 % | Statistiky |
| 05/2024 | 145 SO DX | 26 | 12 | 726 km ★ | 1392 | 10. /26 | 4 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO DX | 4 | 5 | 506 km | 100 | 5. /10 | 2 % | Statistiky |
| 04/2024 | 145 SO DX | 22 | 10 | 680 km | 850 | 11. /21 | 3 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO DX | 4 | 4 | 649 km | 72 | 7. /11 | 1 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO DX | 20 | 10 | 490 km | 790 | 13. /23 | 2 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO DX | 25 | 12 | 594 km | 1404 | 10. /18 | 5 % | Statistiky |
Druhy provozu
- SSB 413 (83 %)
- CW 83 (17 %)
Pracované velké čtverce
27velkých čtverců
JN · 16
JN38 JN59 JN69 JN75 JN76 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 11
JO43 JO50 JO52 JO60 JO61 JO62 JO70 JO71 JO73 JO80 JO90
Ze spojení v okně kola: 496 QSO.