SP9EYX
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
44
Kol
0
Vítězství
0 % záznamů
1 034b.
Průměr bodů na záznam
25
Průměr QSO na záznam
10,4
Průměr násobičů na záznam
1 834b.
Nejvyšší skóre
645km
ODX
YO5LA · KO05NR · kolo 05/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
6 kol
· Naposledy:
07/2026
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 5/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2025 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2024 7/12 |
|
|
|
|
|
|||||||
| 2023 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2022 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2021 9/12 |
|
|
|
|||||||||
| 2020 2/5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07/2026 | 145 SO DX | 19 | 8 | 562 km | 568 | 19. /29 | 2 % | Statistiky |
| 05/2026 | 145 SO DX | 17 | 8 | 562 km | 472 | 12. /14 | 1 % | Statistiky |
| 03/2026 | 145 SO DX | 30 | 10 | 562 km | 1140 | 13. /21 | 3 % | Statistiky |
| 02/2026 | 145 SO DX | 26 | 12 | 562 km | 1344 | 9. /14 | 7 % | Statistiky |
| 01/2026 | 145 SO DX | 21 | 8 | 562 km | 632 | 8. /16 | 5 % | Statistiky |
| 08/2025 | 145 SO DX | 15 | 6 | 562 km | 318 | 23. /27 | 1 % | Statistiky |
| 07/2025 | 145 SO DX | 24 | 12 | 575 km | 1236 | 15. /24 | 3 % | Statistiky |
| 04/2025 | 145 SO DX | 29 | 10 | 528 km | 1040 | 13. /17 | 4 % | Statistiky |
| 03/2025 | 145 SO DX | 30 | 11 | 562 km | 1232 | 10. /19 | 12 % | Statistiky |
| 02/2025 | 145 SO DX | 22 | 7 | 397 km | 518 | 12. /20 | 5 % | Statistiky |
| 01/2025 | 145 SO DX | 34★ | 14★ | 547 km | 1834★ | 11. /18 | 6 % | Statistiky |
| 10/2024 | 145 SO DX | 30 | 13 | 562 km | 1586 | 11. /22 | 9 % | Statistiky |
| 09/2024 | 145 SO DX | 10 | 6 | 366 km | 222 | 20. /23 | 1 % | Statistiky |
| 08/2024 | 145 SO DX | 25 | 12 | 562 km | 1296 | 13. /26 | 3 % | Statistiky |
| 07/2024 | 145 SO DX | 23 | 13 | 562 km | 1170 | 16. /28 | 3 % | Statistiky |
| 03/2024 | 145 SO DX | 29 | 13 | 580 km | 1495 | 10. /23 | 4 % | Statistiky |
| 02/2024 | 145 SO DX | 22 | 9 | 538 km | 729 | 12. /18 | 3 % | Statistiky |
| 01/2024 | 145 SO DX | 29 | 10 | 562 km | 1140 | 9. /18 | 9 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO DX | 29 | 12 | 547 km | 1308 | 8. /14 | 7 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO DX | 27 | 13 | 609 km | 1391 | 11. /25 | 3 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO DX | 27 | 14★ | 609 km | 1512 | 16. /24 | 3 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO DX | 22 | 11 | 609 km | 935 | 18. /26 | 3 % | Statistiky |
| 04/2023 | 145 SO DX | 32 | 11 | 608 km | 1331 | 11. /24 | 4 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO DX | 32 | 13 | 562 km | 1521 | 16. /37 | 7 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO DX | 30 | 8 | 562 km | 888 | 7. /20 | 4 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO DX | 23 | 8 | 516 km | 680 | 15. /22 | 2 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO DX | 32 | 10 | 609 km | 1410 | 10. /20 | 6 % | Statistiky |
| 08/2022 | 145 SO DX | 20 | 11 | 609 km | 836 | 10. /17 | 3 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO DX | 17 | 9 | 562 km | 585 | 17. /21 | 2 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 SO DX | 26 | 10 | 645 km ★ | 1150 | 13. /23 | 4 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 SO DX | 31 | 12 | 631 km | 1452 | 10. /19 | 7 % | Statistiky |
| 03/2022 | 145 SO DX | 28 | 10 | 528 km | 990 | 14. /22 | 6 % | Statistiky |
| 02/2022 | 145 SO DX | 11 | 4 | 608 km | 132 | 18. /21 | 1 % | Statistiky |
| 12/2021 | 145 SO DX | 23 | 10 | — | 790 | 9. /22 | 10 % | |
| 10/2021 | 145 SO DX | 26 | 12 | — | 1320 | 12. /20 | 4 % | |
| 08/2021 | 145 SO DX | 23 | 11 | — | 1001 | 10. /17 | 4 % | |
| 06/2021 | 145 SO DX | 21 | 13 | — | 1105 | 8. /18 | 6 % | |
| 05/2021 | 145 SO DX | 30 | 11 | — | 1133 | 10. /20 | 17 % | |
| 04/2021 | 145 SO DX | 29 | 9 | — | 846 | 16. /32 | 5 % | |
| 03/2021 | 145 SO DX | 27 | 9 | — | 810 | 9. /20 | 6 % | |
| 02/2021 | 145 SO DX | 31 | 12 | — | 1284 | 8. /20 | 10 % | |
| 01/2021 | 145 SO DX | 28 | 11 | — | 1001 | 5. /16 | 26 % | |
| 09/2020 | 145 SO DX | 28 | 12 | — | 1164 | 11. /27 | 3 % | |
| 08/2020 | 145 SO DX | 20 | 11 | — | 968 | 11. /24 | 5 % |
Druhy provozu
- SSB 818 (100 %)
Pracované velké čtverce
25velkých čtverců
JN · 15
JN59 JN69 JN75 JN76 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN94 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 5
JO60 JO61 JO70 JO80 JO90
KN · 3
KN04 KN05 KN09
KO · 2
KO00 KO05
Ze spojení v okně kola: 818 QSO.