JN88AU
Malý čtverec JN88AU ve velkém čtverci JN88 – mapa, dohlednost terénu a historie závodů z tohoto čtverce.
Zeleně terén s přímou viditelností ze zvoleného bodu čtverce – středu, nebo jeho nejvyššího bodu (poloměr Země 4/3, do 300 km). Orientační – skutečné stanoviště uvnitř čtverce se může lišit.
■ zeleně vidí oba body · ■ modře jen střed · ■ oranžově jen nejvyšší bod (zisk z výstupu na vrchol) · poloměr Země 4/3, do 300 km, orientační.
Které velké čtverce se z tohoto lokátoru podařilo udělat, jak často a s kým. Podklad pro přípravu dalšího závodu.
Období 2023-10-13 – 2026-10-13 · Doložená spojení 2023-10-15 – 2026-09-20.
Z 31 kol, ve kterých odsud někdo závodil, má použitelný deník 25. Kolo bez deníku se do četnosti nepočítá ani jako neúspěch.
| Čtverec | Dosaženo v kolech | Četnost | Protistanic | Vzdálenost | Naposledy |
|---|---|---|---|---|---|
| domácí čtverec | 25 / 25 | 100 % | 56 | — | 2026-09-20 |
| Domácí čtverec – násobič platí vždy; čísla níže jsou skutečná spojení. | |||||
| 25 / 25 | 100 % | 29 | 104 km | 2026-09-20 | |
| 25 / 25 | 100 % | 59 | 104 km | 2026-09-20 | |
| 25 / 25 | 100 % | 28 | 224 km | 2026-09-20 | |
| 25 / 25 | 100 % | 35 | 231 km | 2026-09-20 | |
| 24 / 25 | 96 % | 12 | 83 km | 2026-09-20 | |
| 24 / 25 | 96 % | 18 | 435 km | 2026-09-20 | |
| 24 / 25 | 96 % | 16 | 285 km | 2026-09-20 | |
| 24 / 25 | 96 % | 32 | 199 km | 2026-09-20 | |
| 23 / 25 | 92 % | 21 | 379 km | 2026-09-20 | |
| 22 / 25 | 88 % | 8 | 271 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 25 | 84 % | 13 | 231 km | 2026-09-20 | |
| 21 / 25 | 84 % | 13 | 379 km | 2026-08-16 | |
| 20 / 25 | 80 % | 15 | 271 km | 2026-09-20 | |
| 20 / 25 | 80 % | 11 | 199 km | 2026-09-20 | |
| 20 / 25 | 80 % | 9 | 530 km | 2026-09-20 | |
| 16 / 25 | 64 % | 12 | 268 km | 2026-09-20 | |
| 14 / 25 | 56 % | 7 | 534 km | 2026-09-20 | |
| 14 / 25 | 56 % | 3 | 285 km | 2026-09-20 | |
| 14 / 25 | 56 % | 9 | 615 km | 2026-09-20 | |
| 12 / 25 | 48 % | 5 | 662 km | 2026-09-20 | |
| 11 / 25 | 44 % | 4 | 369 km | 2026-09-20 | |
| 11 / 25 | 44 % | 4 | 540 km | 2026-09-20 | |
| 9 / 25 | 36 % | 4 | 371 km | 2026-09-20 | |
| 8 / 25 | 32 % | 5 | 166 km | 2026-09-20 | |
| 8 / 25 | 32 % | 5 | 488 km | 2026-08-16 | |
| 7 / 25 | 28 % | 2 | 166 km | 2026-08-16 | |
| 7 / 25 | 28 % | 3 | 405 km | 2025-09-21 | |
| 6 / 25 | 24 % | 1 | 637 km | 2025-08-17 | |
| 6 / 25 | 24 % | 4 | 530 km | 2025-06-15 | |
| 5 / 25 | 20 % | 4 | 344 km | 2026-06-21 | |
| 5 / 25 | 20 % | 5 | 456 km | 2025-09-21 | |
| 4 / 25 | 16 % | 1 | 599 km | 2025-08-17 | |
| 4 / 25 | 16 % | 1 | 637 km | 2025-08-17 | |
| 4 / 25 | 16 % | 2 | 371 km | 2025-07-20 | |
| 3 / 25 | 12 % | 2 | 224 km | 2026-06-21 | |
| 3 / 25 | 12 % | 2 | 400 km | 2025-07-20 | |
| 2 / 25 | 8 % | 1 | 615 km | 2025-11-16 | |
| 2 / 25 | 8 % | 2 | 400 km | 2025-05-18 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 405 km | 2026-07-19 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 646 km | 2025-08-17 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 537 km | 2025-08-17 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 268 km | 2025-07-20 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 658 km | 2025-06-15 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 540 km | 2025-06-15 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 719 km | 2025-05-18 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 534 km | 2025-05-18 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 514 km | 2024-07-21 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 435 km | 2024-07-21 | |
| 1 / 25 | 4 % | 1 | 305 km | 2024-06-16 | |
Četnost vychází z dostupných deníků. Nevyjadřuje pravděpodobnost spojení.
Výběr „všechny značky" je společná historie více stanic a stanovišť uvnitř tohoto lokátoru. Rozpad po značkách najdete v detailu čtverce.
Aktivita po letech
- 435 MHz178 záznamů
- 145 MHz146 záznamů
- 1,3 GHz32 záznamů
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 7. | 5. | 5. | 7. | – | 10. | 9. | 7. | 9. | |||
| 2025 | 7. | – | 7. | 8. | 10. | 12. | 7. | 7. | 6. | – | 8. | 5. |
| 2024 |
8.
13. |
9. | 8. | 9. | – | 9. | 9. | – | – | – | 5. | 5. |
| 2023 | 5. | – | 8. | 7. | 8. |
7.
7. |
8. |
5.
14. |
6. | 7. | 11. | 7. |
| 2022 | 6. |
3.
21. |
6.
18. |
4. | 4. | 5. | 5. | 4. | 8. | 7. | – | – |
| 2021 |
7.
7. |
3.
4. |
5.
5. |
2.
6. |
3.
6. |
4.
4. |
3.
5. 12. |
4.
7. 9. |
3.
6. |
4.
5. |
8.
8. 13. |
3.
4. |
| 2020 |
6.
9. |
5.
8. |
6.
8. |
4.
8. |
3.
7. |
– |
7.
9. |
6. |
4.
4. |
5.
7. |
3.
4. |
3.
6. |
| 2019 |
7.
16. |
7.
10. |
5.
11. |
10.
14. |
7.
10. |
4. | 5. | 7. |
6.
6. |
7.
8. |
8.
10. |
6.
11. |
| 2018 |
6.
15. |
6.
13. |
8. |
6.
11. |
8.
12. |
7.
8. |
6. |
5.
11. |
8.
13. |
8.
14. |
6.
14. |
7.
12. |
| 2017 |
6.
13. |
7.
13. |
8.
17. |
11.
15. |
7.
15. |
7.
12. |
10.
16. |
8. |
9.
12. |
8.
13. |
8.
13. |
5.
13. |
| 2016 | – | – | – | – | – | – | 11. |
7.
9. |
8.
10. |
8.
8. |
8.
10. |
6.
7. |
| 2015 | 7. | – |
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 10. | 8. | 11. | 8. | 14. | 16. | 15. | 12. | 13. | |||
| 2025 | 9. | – | 10. | 12. | 12. | 10. | 13. | 12. | 9. | – | 13. | 7. |
| 2024 | 11. | 12. | 15. | 13. | – | 12. | 14. | 12. | – | 14. | 13. | 9. |
| 2023 |
11.
26. |
13. | 13. | 11. | 12. | 12. | 11. | 10. | 7. |
10.
18. |
– | 11. |
| 2022 |
14.
18. |
11.
29. |
11.
27. |
14.
24. |
12. |
11.
21. |
10.
17. |
14. |
8.
20. |
9.
19. |
13.
16. |
6. |
| 2021 | 8. | 6. | 6. | 10. | 10. | 6. |
7.
26. |
11. |
9.
24. |
8. |
12.
43. |
7. |
| 2020 | 5. | 6. | 10. |
13.
50. |
7. | 8. |
6.
30. |
6. |
8.
31. |
11. | 9. | 9. |
| 2019 |
7.
31. |
8. | 6. | 10. |
10.
35. |
7. |
9.
27. |
4.
25. |
9.
21. |
9. |
6.
27. |
5. |
| 2018 |
6.
35. |
7. | 5. | 7. | 4. | 4. | – | 5. | 7. | 10. | 7. | 5. |
| 2017 | 8. | – | 8. | 10. | 7. | 7. | 9. | 8. | 9. | 8. | 6. | 3. |
| 2016 | – | – | – | – | – | 6. | 9. | 11. | 6. | 8. | 7. | 9. |
| 2015 | 8. | 7. | 3. | 10. | 9. | – |
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 | 5. | 5. | 4. | 5. | – | 8. | 8. | 6. | 6. | |||
| 2025 | 5. | – | 6. | 7. | 7. | – | – | – | – | – | 8. | 3. |
| 2024 | 5. | 5. | 5. | 6. | – | 7. | 8. | – | – | – | 6. | 5. |
| 2023 | 3. | – | 5. | – | – |
5.
5. |
4. | – | 5. | 6. | – | 4. |
| 2022 |
7.
8. |
– | – |
V buňce je pořadí stanice ze čtverce v kole (✓ = bez pořadí), kliknutím se otevře její deník. Pomlčka je vyhodnocené kolo, ve kterém se odsud na pásmu nejelo.