OK1JG
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
24
Kol
záznamů v kategoriích: 26
1
Vítězství
4 % záznamů
352b.
Průměr bodů na záznam
13
Průměr QSO na záznam
7,1
Průměr násobičů na záznam
1 414b.
Nejvyšší skóre
614km
ODX
IK4ADE · JN54OE · kolo 06/2024
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
10 kol
· Naposledy:
08/2026
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026 3/9 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|||
| 2025 2/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
| 2024 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2023 9/12 |
|
|
|
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08/2026 | 435 SO | 13 | 7 | 421 km | 301 | 15. /32 | 12 % | Statistiky |
| 07/2026 | 435 SO | 13 | 6 | 346 km | 234 | 17. /33 | 9 % | Statistiky |
| 02/2026 | 435 SO | 14 | 6 | 320 km | 246 | 12. /30 | 12 % | Statistiky |
| 09/2025 | 2,3 SO | 2 | 2 | 83 km | 10 | 5. /6 | 15 % | Statistiky |
| 09/2025 | 435 SO | 10 | 7 | 410 km | 224 | 14. /30 | 6 % | Statistiky |
| 04/2025 | 435 SO | 13 | 6 | 320 km | 252 | 14. /27 | 11 % | Statistiky |
| 11/2024 | 435 SO | 13 | 6 | 320 km | 210 | 16. /34 | 5 % | Statistiky |
| 10/2024 | 435 SO | 22 | 10 | 489 km | 740 | 9. /36 | 15 % | Statistiky |
| 09/2024 | 435 SO | 12 | 7 | 491 km | 294 | 9. /26 | 10 % | Statistiky |
| 08/2024 | 435 SO | 23 | 9 | 610 km | 666 | 7. /35 | 15 % | Statistiky |
| 06/2024 | 435 SO | 24★ | 14★ | 614 km ★ | 1414★ | 5. /38 | 22 % | Statistiky |
| 05/2024 | 435 SO | 12 | 7 | 320 km | 252 | 14. /35 | 7 % | Statistiky |
| 04/2024 | 2,3 SO | 1 | 1 | 68 km | 2 | 1. /3 | 100 % | Statistiky |
| 04/2024 | 435 SO | 11 | 7 | 410 km | 266 | 15. /36 | 6 % | Statistiky |
| 03/2024 | 435 SO | 9 | 6 | 320 km | 198 | 25. /45 | 5 % | Statistiky |
| 02/2024 | 435 SO | 15 | 8 | 320 km | 352 | 14. /32 | 12 % | Statistiky |
| 01/2024 | 435 SO | 15 | 9 | 438 km | 432 | 10. /38 | 13 % | Statistiky |
| 12/2023 | 435 SO | 22 | 10 | 438 km | 770 | 6. /30 | 32 % | Statistiky |
| 11/2023 | 435 SO | 7 | 5 | 320 km | 120 | 16. /34 | 3 % | Statistiky |
| 10/2023 | 435 SO | 13 | 6 | 438 km | 264 | 16. /30 | 4 % | Statistiky |
| 09/2023 | 435 SO | 17 | 9 | — | 495 | 12. /31 | 11 % | Statistiky |
| 07/2023 | 435 SO | 9 | 6 | 537 km | 210 | 21. /37 | 4 % | Statistiky |
| 06/2023 | 435 SO | 14 | 11 | 598 km | 638 | 10. /34 | 11 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO | 9 | 6 | 320 km | 180 | 19. /33 | 5 % | Statistiky |
| 03/2023 | 435 SO | 6 | 6 | 320 km | 120 | 27. /39 | 4 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 12 | 7 | 610 km | 273 | 41. /60 | 1 % | Statistiky |
Druhy provozu
- SSB 310 (99 %)
- CW 4 (1 %)
Pracované velké čtverce
24velkých čtverců
JN · 20
JN39 JN49 JN54 JN65 JN66 JN67 JN68 JN69 JN75 JN76 JN78 JN79 JN85 JN86 JN87 JN88 JN89 JN95 JN98 JN99
JO · 4
JO40 JO60 JO70 JO80
Ze spojení v okně kola: 314 QSO.