SP6FBE
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
39
Kol
záznamů v kategoriích: 69
9
Vítězství
13 % záznamů
148b.
Průměr bodů na záznam
7
Průměr QSO na záznam
5,1
Průměr násobičů na záznam
495b.
Nejvyšší skóre
523km
ODX
S56P · JN76PO · kolo 02/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
13 kol
· Naposledy:
05/2023
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024–2026 bez účasti | ||||||||||||
| 2023 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2022 5/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|||||
| 2021 6/12 |
|
|
|
|
|
|
||||||
| 2020 11/12 |
|
|||||||||||
| 2019 10/12 |
|
|
||||||||||
| 2018 2/2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
||
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05/2023 | 1,3 SO DX | 5 | 4 | 248 km | 68 | 2. /6 | 12 % | Statistiky |
| 05/2023 | 435 SO DX | 10 | 6 | 229 km | 216 | 4. /7 | 4 % | Statistiky |
| 04/2023 | 1,3 SO DX | 7 | 5 | 361 km | 140 | 2. /3 | 97 % | Statistiky |
| 04/2023 | 435 SO DX | 9 | 7 | 523 km ★ | 266 | 3. /6 | 7 % | Statistiky |
| 03/2023 | 1,3 SO DX | 3 | 3 | 219 km | 33 | 4. /5 | 5 % | Statistiky |
| 03/2023 | 435 SO DX | 6 | 5 | 523 km ★ | 125 | 4. /8 | 2 % | Statistiky |
| 02/2023 | 1,3 SO DX | 4 | 3 | 215 km | 39 | 3. /4 | 8 % | Statistiky |
| 02/2023 | 435 SO DX | 5 | 5 | 523 km ★ | 105 | 4. /7 | 3 % | Statistiky |
| 01/2023 | 1,3 SO DX | 6 | 5 | 248 km | 110 | 2. /5 | 31 % | Statistiky |
| 01/2023 | 435 SO DX | 10 | 6 | 523 km ★ | 246 | 4. /5 | 6 % | Statistiky |
| 12/2022 | 1,3 SO DX | 5 | 3 | 232 km | 54 | 1. /1 | 100 % | Statistiky |
| 12/2022 | 435 SO DX | 13 | 7 | 523 km ★ | 357 | 2. /3 | 14 % | Statistiky |
| 11/2022 | 1,3 SO DX | 6 | 4 | 248 km | 88 | 2. /2 | 15 % | Statistiky |
| 11/2022 | 435 SO DX | 13 | 5 | 242 km | 230 | 3. /7 | 8 % | Statistiky |
| 10/2022 | 1,3 SO DX | 1 | 2 | 219 km | 6 | 5. /5 | 1 % | Statistiky |
| 10/2022 | 435 SO DX | 10 | 7 | 259 km | 259 | 3. /7 | 8 % | Statistiky |
| 03/2022 | 435 SO DX | 14 | 9★ | 523 km ★ | 495★ | 4. /9 | 11 % | Statistiky |
| 02/2022 | 435 SO DX | 11 | 7 | 523 km ★ | 308 | 4. /7 | 8 % | Statistiky |
| 06/2021 | 1,3 SO DX | 5 | 6 | — | 120 | 4. /6 | 16 % | |
| 06/2021 | 435 SO DX | 10 | 6 | — | 216 | 5. /10 | 2 % | |
| 05/2021 | 1,3 SO DX | 6 | 5 | — | 105 | 3. /6 | 11 % | |
| 04/2021 | 1,3 SO DX | 8 | 5 | — | 155 | 3. /6 | 22 % | |
| 03/2021 | 1,3 SO DX | 2 | 3 | — | 21 | 4. /6 | 4 % | |
| 02/2021 | 1,3 SO DX | 3 | 4 | — | 44 | 4. /5 | 7 % | |
| 01/2021 | 1,3 SO DX | 4 | 3 | — | 39 | 2. /3 | 9 % | |
| 12/2020 | 1,3 SO DX | 2 | 3 | — | 21 | 2. /3 | 3 % | |
| 11/2020 | 1,3 SO DX | 4 | 4 | — | 56 | 2. /5 | 93 % | |
| 09/2020 | 1,3 SO DX | 5 | 5 | — | 85 | 5. /7 | 9 % | |
| 09/2020 | 435 SO DX | 6 | 5 | — | 105 | 6. /11 | 2 % | |
| 08/2020 | 1,3 SO DX | 5 | 5 | — | 80 | 3. /4 | 15 % | |
| 08/2020 | 435 SO DX | 7 | 6 | — | 144 | 5. /7 | 4 % | |
| 07/2020 | 1,3 SO DX | 3 | 4 | — | 40 | 3. /5 | 3 % | |
| 07/2020 | 435 SO DX | 3 | 4 | — | 44 | 9. /10 | 1 % | |
| 06/2020 | 1,3 SO DX | 3 | 4 | — | 40 | 1. /3 | 100 % | |
| 06/2020 | 435 SO DX | 4 | 4 | — | 52 | 7. /10 | 1 % | |
| 05/2020 | 1,3 SO DX | 4 | 4 | — | 52 | 2. /5 | 14 % | |
| 05/2020 | 435 SO DX | 10 | 5 | — | 155 | 5. /10 | 4 % | |
| 04/2020 | 1,3 SO DX | 6 | 5 | — | 110 | 2. /8 | 5 % | |
| 04/2020 | 435 SO DX | 13 | 7 | — | 336 | 4. /10 | 24 % | |
| 03/2020 | 1,3 SO DX | 5 | 6 | — | 108 | 2. /3 | 27 % | |
| 03/2020 | 435 SO DX | 11 | 6 | — | 240 | 2. /6 | 67 % | |
| 02/2020 | 1,3 SO DX | 6 | 4 | — | 76 | 1. /2 | 100 % | |
| 02/2020 | 435 SO DX | 13 | 9★ | — | 414 | 2. /9 | 92 % | |
| 01/2020 | 1,3 SO DX | 4 | 5 | — | 75 | 1. /3 | 100 % | |
| 01/2020 | 435 SO DX | 9 | 9★ | — | 315 | 2. /10 | 65 % | |
| 12/2019 | 1,3 SO DX | 3 | 4 | — | 44 | 2. /3 | 13 % | |
| 12/2019 | 435 SO DX | 7 | 5 | — | 135 | 3. /7 | 35 % | |
| 11/2019 | 1,3 SO DX | 7 | 5 | — | 110 | 2. /4 | 24 % | |
| 11/2019 | 435 SO DX | 12 | 7 | — | 287 | 5. /9 | 41 % | |
| 10/2019 | 1,3 SO DX | 6 | 5 | — | 110 | 2. /3 | 22 % | |
| 10/2019 | 435 SO DX | 11 | 8 | — | 344 | 3. /7 | 41 % | |
| 09/2019 | 1,3 SO DX | 2 | 3 | — | 21 | 2. /3 | 4 % | |
| 07/2019 | 1,3 SO DX | 2 | 3 | — | 21 | 3. /4 | 5 % | |
| 07/2019 | 435 SO DX | 10 | 8 | — | 312 | 2. /13 | 72 % | |
| 06/2019 | 1,3 SO DX | 3 | 3 | — | 21 | 2. /3 | 4 % | |
| 06/2019 | 435 SO DX | 10 | 7 | — | 238 | 3. /7 | 32 % | |
| 05/2019 | 1,3 SO DX | 3 | 3 | — | 36 | 3. /3 | 5 % | |
| 05/2019 | 435 SO DX | 9 | 6 | — | 222 | 3. /6 | 35 % | |
| 03/2019 | 1,3 SO DX | 3 | 3 | — | 33 | 3. /3 | 4 % | |
| 03/2019 | 435 SO DX | 15 | 8 | — | 432 | 2. /8 | 59 % | |
| 02/2019 | 1,3 SO DX | 4 | 4 | — | 60 | 2. /4 | 7 % | |
| 02/2019 | 435 SO DX | 11 | 6 | — | 234 | 3. /9 | 48 % | |
| 01/2019 | 1,3 MO DX | 6 | 5 | — | 115 | 1. /3 | 100 % | |
| 01/2019 | 1,3 SO DX | 6 | 5 | — | 115 | 2. /3 | 14 % | |
| 01/2019 | 435 SO DX | 16★ | 5 | — | 280 | 2. /8 | 85 % | |
| 12/2018 | 1,3 SO DX | 2 | 3 | — | 24 | 1. /1 | 100 % | |
| 12/2018 | 435 SO DX | 11 | 6 | — | 252 | 1. /5 | 100 % | |
| 11/2018 | 1,3 SO DX | 4 | 4 | — | 60 | 1. /2 | 100 % | |
| 11/2018 | 435 SO DX | 13 | 7 | — | 343 | 1. /5 | 100 % |
Druhy provozu
- SSB 138 (100 %)
Pracované velké čtverce
12velkých čtverců
JN · 7
JN69 JN76 JN79 JN87 JN88 JN89 JN99
JO · 5
JO60 JO70 JO80 JO81 JO90
Ze spojení v okně kola: 138 QSO.