OK2AGA
Historie a výsledky napříč vyhodnocenými koly.
20
Kol
záznamů v kategoriích: 23
0
Vítězství
0 % záznamů
234b.
Průměr bodů na záznam
20
Průměr QSO na záznam
4,4
Průměr násobičů na záznam
497b.
Nejvyšší skóre
426km
ODX
9A8D · JN95LM · kolo 11/2022
Účast v kolech
Nejdelší řada v kuse:
8 kol
· Naposledy:
02/2024
Kategorie:
| Rok | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2025–2026 bez účasti | ||||||||||||
| 2024 1/12 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| 2023 11/12 |
|
|||||||||||
| 2022 8/9 |
|
|
|
|
||||||||
1.–3. místo
Umístění v kategorii: dolní → horní čtvrtina
Nejel
·Jiná kategorie
Vývoj v čase
Historie účastí
Rok:
| Kolo | Kategorie | QSO | Násob. | ODX | Body | Pořadí | % vítěze | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02/2024 | 145 SO | 23 | 6 | 188 km | 318 | 61. /71 | 2 % | Statistiky |
| 12/2023 | 145 SO | 16 | 5 | 202 km | 195 | 60. /67 | 1 % | Statistiky |
| 11/2023 | 145 SO | 25 | 7★ | 237 km | 420 | 39. /58 | 1 % | Statistiky |
| 10/2023 | 145 SO | 23 | 5 | 111 km | 285 | 35. /49 | 2 % | Statistiky |
| 09/2023 | 145 SO | 22 | 5 | 111 km | 255 | 53. /61 | 1 % | Statistiky |
| 08/2023 | 145 SO | 23 | 5 | 111 km | 290 | 47. /58 | 1 % | Statistiky |
| 07/2023 | 145 SO | 25 | 5 | 111 km | 310 | 48. /67 | 1 % | Statistiky |
| 06/2023 | 145 SO | 18 | 5 | 202 km | 235 | 53. /63 | 1 % | Statistiky |
| 05/2023 | 145 SO | 27 | 5 | 111 km | 310 | 54. /64 | 1 % | Statistiky |
| 03/2023 | 145 SO | 25 | 4 | 124 km | 232 | 64. /73 | 1 % | Statistiky |
| 02/2023 | 145 SO | 24 | 4 | — | 228 | 52. /69 | 1 % | Statistiky |
| 01/2023 | 145 SO | 24 | 4 | — | 232 | 45. /60 | 1 % | Statistiky |
| 12/2022 | 145 SO | 26 | 3 | 100 km | 177 | 48. /63 | 4 % | Statistiky |
| 11/2022 | 145 SO | 28 | 7★ | 426 km ★ | 497★ | 43. /70 | 2 % | Statistiky |
| 10/2022 | 145 SO | 29★ | 5 | 124 km | 350 | 52. /65 | 1 % | Statistiky |
| 09/2022 | 145 SO | 23 | 5 | 111 km | 270 | 52. /70 | 1 % | Statistiky |
| 07/2022 | 145 SO | 22 | 4 | 111 km | 208 | 61. /70 | 0 % | Statistiky |
| 06/2022 | 435 SO | 4 | 3 | 94 km | 36 | 25. /33 | 1 % | Statistiky |
| 06/2022 | 145 SO | 21 | 4 | 100 km | 192 | 61. /71 | 0 % | Statistiky |
| 05/2022 | 435 SO | 2 | 1 | 16 km | 4 | 28. /31 | 0 % | Statistiky |
| 05/2022 | 145 SO | 22 | 4 | 109 km | 200 | 50. /61 | 0 % | Statistiky |
| 04/2022 | 435 SO | 2 | 2 | 44 km | 10 | 24. /27 | 1 % | Statistiky |
| 04/2022 | 145 SO | 14 | 4 | 100 km | 136 | 73. /75 | 0 % | Statistiky |
Druhy provozu
- SSB 421 (100 %)
Pracované velké čtverce
10velkých čtverců
JN · 7
JN79 JN88 JN89 JN95 JN97 JN98 JN99
JO · 3
JO70 JO80 JO90
Ze spojení v okně kola: 421 QSO.